Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem dobry obiadek (ryż po chińsku :kox:) zamówiłem rano fajny divajs do auta, no i świeci słonko, tylko dalej jest strasznie zimno :decayed:

ogólnie dobrze zaczął się ten tydzień :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mi h*jowo bo leje mi z pompy wtryskowej i sprzątneli mi dwa za***iste tajle w za***istych cenach :thumbdown:

Opublikowano

wiem o liczniku :decayed:

ale nie wiem co jeszcze, tak w ogóle, miałeś sprzedawać :rolleyes:

Opublikowano

wiem o liczniku :decayed:

ale nie wiem co jeszcze, tak w ogóle, miałeś sprzedawać :rolleyes:

Ale chyba nie będę musiał sprzedawać :decayed: Drugie to lampy poliftowe za 200zł :wallbash:
Opublikowano

wy ino modzicie :gwizdanie:

Opublikowano

nie widziałem :)

jak coś jest to kupuje to ktoś z battalionu, na handel :disgust:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 14:11_________________________________________________Stasiu, powiedziałem sobie, jak nie będę miał "d*py" po nowym roku to modzę :decayed:

:polew:

Opublikowano

No Krycha wszystko zbiera a potem sprzedaje drożej na forum :thumbdown:

Opublikowano

nie widziałem :)

jak coś jest to kupuje to ktoś z battalionu, na handel :disgust:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 14:11_________________________________________________Stasiu, powiedziałem sobie, jak nie będę miał "d*py" po nowym roku to modzę :decayed:

:polew:

w sumie auto jest tańsze niż utrzymanie baby :rolleyes:

Opublikowano

wy ino modzicie :gwizdanie:

odezwał się ten który śpi z coolerem :polew:
Opublikowano

No Krycha wszystko zbiera a potem sprzedaje drożej na forum :thumbdown:

jeżeli rzeczywiście tak jest, no to "nieładnie" z jego strony :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie, a włożę raz więcej kasy i już nie będzie na długo co robić, a w babę non stop się inwestuje :decayed:

Bulczas, a myślisz skąd oni biorą na mody... przecież nie pracują :rolleyes:

Opublikowano

wy ino modzicie :gwizdanie:

odezwał się ten który śpi z coolerem :polew:

im dłużej go trzymam, tym wyższe oferty za niego dostaję :decayed:

Opublikowano

Stasiu zmartwię Cie bo właśnie wyszło że cooler z A5 pasuje idealnie do B5 nawet boczków nie trzeba przerabiać a idzie go kupić za ok 200zł :>

Opublikowano

no właśnie, a włożę raz więcej kasy i już nie będzie na długo co robić, a w babę non stop się inwestuje :decayed:

Bulczas, a myślisz skąd oni biorą na mody... przecież nie pracują :rolleyes:

tylko bez sensu inwestować w takie stare wozy jak my mamy - zawsze to sobie powtarzam :gwizdanie:

Opublikowano

wy ino modzicie :gwizdanie:

odezwał się ten który śpi z coolerem :polew:

im dłużej go trzymam, tym wyższe oferty za niego dostaję :decayed:

:naughty:
Opublikowano

Stasiu zmartwię Cie bo właśnie wyszło że cooler z A5 pasuje idealnie do B5 nawet boczków nie trzeba przerabiać a idzie go kupić za ok 200zł :>

z A5 jest c**jowy :polew:

Opublikowano

no właśnie, a włożę raz więcej kasy i już nie będzie na długo co robić, a w babę non stop się inwestuje :decayed:

Bulczas, a myślisz skąd oni biorą na mody... przecież nie pracują :rolleyes:

tylko bez sensu inwestować w takie stare wozy jak my mamy - zawsze to sobie powtarzam :gwizdanie:

Stary to mogę o sobie powiedzieć Twoje jeszcze nie ma tak źle :gwizdanie:
Opublikowano

eeeeeee taki stary to on nie jest :)

a inwestuję w takie rzeczy, które przy sprzedaży zostaną zmienione na te co były kiedyś :)

Opublikowano

Stasiu zmartwię Cie bo właśnie wyszło że cooler z A5 pasuje idealnie do B5 nawet boczków nie trzeba przerabiać a idzie go kupić za ok 200zł :>

z A5 jest c**jowy :polew:

I tak go nie widać a nie ma dużo rzeźby :tongue4:
Opublikowano

dzisiaj "kupiłem" sobie nowy, ori trójnik do układu spryskiwania szyby

bo stary uległ zmęczeniu :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.