Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w zwiazku z ogłoszeniem które pojawiło sie w giełdzie.. ile rezania jest żeby turbo z BRD wsadzić do AFNa :chytry::mysli:

Opublikowano

:hi:

w zwiazku z ogłoszeniem które pojawiło sie w giełdzie.. ile rezania jest żeby turbo z BRD wsadzić do AFNa :chytry::mysli:

Kanar tu masz opis małych modyfikacji i zobacz co można zrobić z Twoją jednostką... :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0

:polew: :polew: :polew:

A tak na serio to nie wiem! :naughty:

Opublikowano

:hi:

w zwiazku z ogłoszeniem które pojawiło sie w giełdzie.. ile rezania jest żeby turbo z BRD wsadzić do AFNa :chytry::mysli:

Kanar tu masz opis małych modyfikacji i zobacz co można zrobić z Twoją jednostką... :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0

:polew: :polew: :polew:

A tak na serio to nie wiem! :naughty:

Ty tam program robiłeś Akjam no nie ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

w zwiazku z ogłoszeniem które pojawiło sie w giełdzie.. ile rezania jest żeby turbo z BRD wsadzić do AFNa :chytry::mysli:

Kanar tu masz opis małych modyfikacji i zobacz co można zrobić z Twoją jednostką... :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0

:polew: :polew: :polew:

A tak na serio to nie wiem! :naughty:

Ty tam program robiłeś Akjam no nie ? :decayed:

No nie. :decayed: Przechooje! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

w zwiazku z ogłoszeniem które pojawiło sie w giełdzie.. ile rezania jest żeby turbo z BRD wsadzić do AFNa :chytry::mysli:

Kanar tu masz opis małych modyfikacji i zobacz co można zrobić z Twoją jednostką... :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0

:polew: :polew: :polew:

A tak na serio to nie wiem! :naughty:

Ty tam program robiłeś Akjam no nie ? :decayed:

No nie. :decayed: Przechooje! :polew: :polew: :polew:

Kędzior z Stanleyem chyba mi mówili że zakładają taki warsztat tuningowy i będą wydawać certyfikaty i uśmiechnięte zdjęcia z klientem :polew:

Opublikowano

Kanar rezania z wsadzeniem BRD jest mniej niż z AWX. Tylko potem trzeba coś dalej zrobić bo samo turbo to będzie padaka :thumbdown:

:hi:

Opublikowano

:hi:

no i internet powrócił :decayed:

Opublikowano

A Kanar jeśli myślisz o turbinie od dzo-dzo to sobie daruj. Kiedyś na forum sprzedał kolesiowi taki bubel że nie nadawała się turbiny do użytku :thumbdown:

Opublikowano

A Kanar jeśli myślisz o turbinie od dzo-dzo to sobie daruj. Kiedyś na forum sprzedał kolesiowi taki bubel że nie nadawała się turbiny do użytku :thumbdown:

a właśnie miałem wkleić linka z ogłoszeniem :gwizdanie:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

A Kanar jeśli myślisz o turbinie od dzo-dzo to sobie daruj. Kiedyś na forum sprzedał kolesiowi taki bubel że nie nadawała się turbiny do użytku :thumbdown:

a właśnie miałem wkleić linka z ogłoszeniem :gwizdanie:

Jeszcze jak napisałem na beszczela że idealna itp :wallbash: za 800zł BRD
Opublikowano

A Kanar jeśli myślisz o turbinie od dzo-dzo to sobie daruj. Kiedyś na forum sprzedał kolesiowi taki bubel że nie nadawała się turbiny do użytku :thumbdown:

a właśnie miałem wkleić linka z ogłoszeniem :gwizdanie:

Jeszcze jak napisałem na beszczela że idealna itp :wallbash: za 800zł BRD

myslisz, że byłby takim ujem i wciskał ludziom kit ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a co myślicie o tym awx co wkleiłem wcześniej??

żadnych luzów itd.. albo gość nie ma o tym pojęcia albo wali w ch.. i pytanie brać czy nie??

Opublikowano

a co myślicie o tym awx co wkleiłem wcześniej??

żadnych luzów itd.. albo gość nie ma o tym pojęcia albo wali w ch.. i pytanie brać czy nie??

ciężko powiedzieć, musiałby chociaż logi wrzucić

Opublikowano

a co myślicie o tym awx co wkleiłem wcześniej??

żadnych luzów itd.. albo gość nie ma o tym pojęcia albo wali w ch.. i pytanie brać czy nie??

ciężko powiedzieć, musiałby chociaż logi wrzucić

A daje gwarancje na jakieś 3 miesiace? Jak da gwarancje pisemną oczywiście to można by zaryzykować.

A do mnie jednak szczęście się uśmiecha kupiłem dwie lampy valeo tu na miejscu za 250zł :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: rezacze :decayed:
Opublikowano
:hi::tongue4:
Opublikowano

:hi:

ale zajob dziś :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.