Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do kogo oddać auto :mysli:

CompSport Bielsko-Biała, chcą 1300 zł (mam blisko)

MR Motors Warszawa, 1100 zł (dalej, czyli wychodzi kwotowo praktycznie to samo)

Oboje terminy mają podobne, dzwonić z okł 3, 4 dniowym wyprzedzeniem (choć mnie interesuje termin początek kwietnia).

Tylko komu oddać „beboka” :mysli: :mysli:

Jakieś sugestie? :notworthy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki :>

Opublikowano

Dzięki :>

:buziak:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 09:39_________________________________________________

Do kogo oddać auto :mysli:

CompSport Bielsko-Biała, chcą 1300 zł (mam blisko)

MR Motors Warszawa, 1100 zł (dalej, czyli wychodzi kwotowo praktycznie to samo)

Oboje terminy mają podobne, dzwonić z okł 3, 4 dniowym wyprzedzeniem (choć mnie interesuje termin początek kwietnia).

Tylko komu oddać „beboka” :mysli: :mysli:

Jakieś sugestie? :notworthy:

Aligator w Tychach :cool1:

Opublikowano

:bry: Najlepszego wszystkim kobitkom życzę! :kwiatek:

Do kogo oddać auto :mysli:

CompSport Bielsko-Biała, chcą 1300 zł (mam blisko)

MR Motors Warszawa, 1100 zł (dalej, czyli wychodzi kwotowo praktycznie to samo)

Oboje terminy mają podobne, dzwonić z okł 3, 4 dniowym wyprzedzeniem (choć mnie interesuje termin początek kwietnia).

Tylko komu oddać „beboka” :mysli: :mysli:

Jakieś sugestie? :notworthy:

Z tych dwóch opcji wybrałbym MR... :gwizdanie: Jadę w przyszłym tygodniu do WAWy to mogę Ci to załatwić. :wink4:
Opublikowano
Opublikowano
DObry kawałek. :good::wink4:
Opublikowano

Dzięki :>

Oooo, Ania, wszystkiego najlepszego :rolleyes:

:bry: Najlepszego wszystkim kobitkom życzę! :kwiatek:

Do kogo oddać auto :mysli:

CompSport Bielsko-Biała, chcą 1300 zł (mam blisko)

MR Motors Warszawa, 1100 zł (dalej, czyli wychodzi kwotowo praktycznie to samo)

Oboje terminy mają podobne, dzwonić z okł 3, 4 dniowym wyprzedzeniem (choć mnie interesuje termin początek kwietnia).

Tylko komu oddać „beboka” :mysli: :mysli:

Jakieś sugestie? :notworthy:

Z tych dwóch opcji wybrałbym MR... :gwizdanie: Jadę w przyszłym tygodniu do WAWy to mogę Ci to załatwić. :wink4:

No dzwoniłem tam i terminy mają przystępne, parę dni przed ewentualnym modzeniem.

Opublikowano

Dzięki :>

:buziak:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 09:39_________________________________________________

Ojjjj chyba się zarumieniłam :embarrassed:

Opublikowano

Do kogo oddać auto :mysli:

CompSport Bielsko-Biała, chcą 1300 zł (mam blisko)

MR Motors Warszawa, 1100 zł (dalej, czyli wychodzi kwotowo praktycznie to samo)

Oboje terminy mają podobne, dzwonić z okł 3, 4 dniowym wyprzedzeniem (choć mnie interesuje termin początek kwietnia).

Tylko komu oddać „beboka” :mysli: :mysli:

Jakieś sugestie? :notworthy:

Tolek odkąd mam diesla robię wszystkie tematy z elektroniką u Aligatora teraz ma siedzibę prawie w centrum katowic. Robota w pełni profesjonalna.Jeśli chcesz jechać dalej to uderzaj do Rogala, wiem tylko z opini że zna się na rzeczy. Aha Aligator krzyczy 1200 za program :wink4:
Opublikowano

Dzięki :>

Oooo, Ania, wszystkiego najlepszego :rolleyes:

Wow, czyli awansowałam na kobietę :tongue4: i tak swoja pamiętam i łatwo tego nie zapomnę :naughty:

Opublikowano

[...]

No dzwoniłem tam i terminy mają przystępne, parę dni przed ewentualnym modzeniem.

To się nie zastanawiaj. :cool1:
Opublikowano

Do kogo oddać auto :mysli:

CompSport Bielsko-Biała, chcą 1300 zł (mam blisko)

MR Motors Warszawa, 1100 zł (dalej, czyli wychodzi kwotowo praktycznie to samo)

Oboje terminy mają podobne, dzwonić z okł 3, 4 dniowym wyprzedzeniem (choć mnie interesuje termin początek kwietnia).

Tylko komu oddać „beboka” :mysli: :mysli:

Jakieś sugestie? :notworthy:

ja ze staskiem zrobimy ci ostry program za 500zl i damy ci certyfikat i zdjecie z nami gratis :decayed:
Opublikowano

Tolek odkąd mam diesla robię wszystkie tematy z elektroniką u Aligatora teraz ma siedzibę prawie w centrum katowic. Robota w pełni profesjonalna.Jeśli chcesz jechać dalej to uderzaj do Rogala, wiem tylko z opini że zna się na rzeczy. Aha Aligator krzyczy 1200 za program :wink4:

Przystępna cena, no i „za płotem”.

To pozostały mi dwie opcje, MR i Aligator. Póki co, to zaraz z początkiem kwietnia się zdecyduję.

Wcześniej wymienię sobie oleje, filtry itp.

Wow, czyli awansowałam na kobietę :tongue4: i tak swoja pamiętam i łatwo tego nie zapomnę :naughty:

A już myślałem, że zapomniałaś o tym… :gwizdanie:

Opublikowano

Też chciałem jechać do Rogala ale jak pomyślałem ile zapłacę mandatów w drodze powrotnej to odpuściłem :decayed::polew: A tak na serio po co jechać taki kawał jeśli ma się jednego z najlepszych tunerów w polsce na miejscu :cool1:

Opublikowano

Heh, tak sobie znalazłem adres do aligatora i oglądam adres. Ode mnie z pracy, mam do niego całe 3 km!! :decayed:

Jak mi się uda, to dzisiaj podjadę do niego popytać jak on widzi mój samochód (czy da się z niego coś wykrzesać).

Więc póki co chyba pozostanę przy aligatorze.

Opublikowano

Heh, tak sobie znalazłem adres do aligatora i oglądam adres. Ode mnie z pracy, mam do niego całe 3 km!! :decayed:

Jak mi się uda, to dzisiaj podjadę do niego popytać jak on widzi mój samochód (czy da się z niego coś wykrzesać).

Więc póki co chyba pozostanę przy aligatorze.

:good: na pewno przed programem zrobi Ci pełną diagnostykę o to nie masz się co bać :wink4:
Opublikowano

Heh, tak sobie znalazłem adres do aligatora i oglądam adres. Ode mnie z pracy, mam do niego całe 3 km!! :decayed:

Jak mi się uda, to dzisiaj podjadę do niego popytać jak on widzi mój samochód (czy da się z niego coś wykrzesać).

Więc póki co chyba pozostanę przy aligatorze.

A co Ci mogą innego powiedzieć jak nie to, że da się coś wykrzesać. :wink4::cool1:
Opublikowano

Wow, czyli awansowałam na kobietę :tongue4: i tak swoja pamiętam i łatwo tego nie zapomnę :naughty:

A już myślałem, że zapomniałaś o tym… :gwizdanie:

Wbrew pozorom jestem młoda i problemów z pamięcią jeszcze nie mam :cool1:

Opublikowano

Do kogo oddać auto :mysli:

CompSport Bielsko-Biała, chcą 1300 zł (mam blisko)

MR Motors Warszawa, 1100 zł (dalej, czyli wychodzi kwotowo praktycznie to samo)

Oboje terminy mają podobne, dzwonić z okł 3, 4 dniowym wyprzedzeniem (choć mnie interesuje termin początek kwietnia).

Tylko komu oddać „beboka” :mysli: :mysli:

Jakieś sugestie? :notworthy:

ja ze staskiem zrobimy ci ostry program za 500zl i damy ci certyfikat i zdjecie z nami gratis :decayed:

fakt, zapomniałem, że mamy Sp. z o.o z Kędziorem

:polew:

Opublikowano

Cześć :hi:

Laski, kwiaty2.jpg to dla WAS :decayed: i buziaki :buziak:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.