Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur, wypijmy za te niepasujące trójniki, no co, dobry powód :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i dotarlem

Opublikowano

panowie może byśmy zrobili za tydzien w piatek lub sobote jakas klubowa potancowe?

wypad do baru czy spiza?

:cool1:

wogóle Miron gdzie nas zabierasz żebyśmy mogli oblać to b8? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

skoro plazmę oblewaliśmy na jakiś domkach, to B8 trzeba w Gołębiewskim :decayed:

To będzie pewnie już 4000 stron więc można by co wykonać... :evil:
Opublikowano

panowie może byśmy zrobili za tydzien w piatek lub sobote jakas klubowa potancowe?

wypad do baru czy spiza?

:cool1:

wogóle Miron gdzie nas zabierasz żebyśmy mogli oblać to b8? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

skoro plazmę oblewaliśmy na jakiś domkach, to B8 trzeba w Gołębiewskim :decayed:

To będzie pewnie już 4000 stron więc można by co wykonać... :evil:

pochytasz jakis transport lotniczy w obie str? :polew:
Opublikowano

panowie może byśmy zrobili za tydzien w piatek lub sobote jakas klubowa potancowe?

wypad do baru czy spiza?

:cool1:

wogóle Miron gdzie nas zabierasz żebyśmy mogli oblać to b8? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

skoro plazmę oblewaliśmy na jakiś domkach, to B8 trzeba w Gołębiewskim :decayed:

To będzie pewnie już 4000 stron więc można by co wykonać... :evil:

pochytasz jakis transport lotniczy w obie str? :polew:

Tylko w jedną bez przyjaznego lądowania... :naughty:
Opublikowano

Artur, wypijmy za te niepasujące trójniki, no co, dobry powód :decayed:

:polew:

nawet mi nie gadaj...

Opublikowano

panowie może byśmy zrobili za tydzien w piatek lub sobote jakas klubowa potancowe?

wypad do baru czy spiza?

:cool1:

wogóle Miron gdzie nas zabierasz żebyśmy mogli oblać to b8? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

skoro plazmę oblewaliśmy na jakiś domkach, to B8 trzeba w Gołębiewskim :decayed:

To będzie pewnie już 4000 stron więc można by co wykonać... :evil:

pochytasz jakis transport lotniczy w obie str? :polew:

Tylko w jedną bez przyjaznego lądowania... :naughty:

w sumie w jedna starczy bo pozniej kazdy bedzie mial taki helikopter ze... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zbieram sie w kimono :hi:

Opublikowano

zbieram sie w kimono :hi:

ja tez narazicho :hi:

Opublikowano

Ja też lecę :hi:

Opublikowano

panowie może byśmy zrobili za tydzien w piatek lub sobote jakas klubowa potancowe?

wypad do baru czy spiza?

:cool1:

wogóle Miron gdzie nas zabierasz żebyśmy mogli oblać to b8? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

skoro plazmę oblewaliśmy na jakiś domkach, to B8 trzeba w Gołębiewskim :decayed:

To będzie pewnie już 4000 stron więc można by co wykonać... :evil:

pochytasz jakis transport lotniczy w obie str? :polew:

Tylko w jedną bez przyjaznego lądowania... :naughty:

w sumie w jedna starczy bo pozniej kazdy bedzie mial taki helikopter ze... :polew: :polew: :polew: :polew:

No i załatwione! :naughty:

zbieram sie w kimono :hi:

zbieram sie w kimono :hi:

ja tez narazicho :hi:

Ja też lecę :hi:

:hi::wink4:
Opublikowano

Miszka a ty zaś dorabiasz

:polew: :polew: :polew:

C16160042_1.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka a ty zaś dorabiasz

:polew: :polew: :polew:

C16160042_1.jpg

Ja pierd...!!! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobry... dzis sroda :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

dobry... dzis sroda :banan3: :banan3: :banan3:

:bry: Czekając na sobotę tzn. byle do środy... :naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ja spadam do domu się drzemnąć chwilę. :wink4: Narta! :hi:

Opublikowano
:hi: powstałem :wink4:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.