Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra wiadomość jest taka że może uda mi się załatwić taki zawias

Pozdro

i to mnie cieszy :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To czas się napić :naughty:

Opublikowano

To czas się napić :naughty:

pijus :decayed:
Opublikowano

To czas się napić :naughty:

pijus :decayed:

A nie napisałem że mleka :decayed:
Opublikowano

To czas się napić :naughty:

pijus :decayed:

A nie napisałem że mleka :decayed:

niemusisz pisac bo kazdy wie ze piwsko bedziesz chlal :tongue4:
Opublikowano

To czas się napić :naughty:

pijus :decayed:

A nie napisałem że mleka :decayed:

niemusisz pisac bo kazdy wie ze piwsko bedziesz chlal :tongue4:

A jednak mnie trochę znasz :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________O liga mistrzów leci na polsacie :cool1:
Opublikowano

To czas się napić :naughty:

pijus :decayed:

A nie napisałem że mleka :decayed:

niemusisz pisac bo kazdy wie ze piwsko bedziesz chlal :tongue4:

A jednak mnie trochę znasz :>

wkoncu jezdzicie razem na BP :evil:

Opublikowano

To czas się napić :naughty:

pijus :decayed:

A nie napisałem że mleka :decayed:

niemusisz pisac bo kazdy wie ze piwsko bedziesz chlal :tongue4:

A jednak mnie trochę znasz :>

wkoncu jezdzicie razem na BP :evil:

:kox:
Opublikowano

wkoncu jezdzicie razem na BP :evil:

nom to byla impreza :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

dzisiaj zjadłem sytu obiad z mięsem, niedawno otworzyłem piwo, a przed chwilą kapnąłem się, że jest środa popielcowa i post :blink:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:23_________________________________________________

zbok :tongue4:

taki jestem :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:32_________________________________________________no link nie działa, dlatego pytałem co to za akcja, a że Krycha ostatnio "popularny" to mi się od razu nasunął. A to była ta oferta z licznikiem co miał brać OGr?

ja od kolesia nic nie kupie choćby miał coś 10x taniej niż w ASO :naughty:

nie lubię takich ludzi :gwizdanie:

Opublikowano

Też nie mam zamiaru nic kupować od niego. Z czasem na pewno sie to znajdzie gdzieś indziej :thumbdown:

Opublikowano

ja sączę miód pitny, to jedyny alkohol jaki mi został

ale mam opcję zakupu wódeczki Złoty Kłos po 12 zł za 0,5 to chyba dobra cena no nie ? będę brał z 10 flaszek jakby ktoś reflektował to PW :wink4:

Opublikowano

A nie masz Miszka wódki "Złotego Penisa" :polew: :polew:

Opublikowano

ja sączę miód pitny, to jedyny alkohol jaki mi został

ale mam opcję zakupu wódeczki Złoty Kłos po 12 zł za 0,5 to chyba dobra cena no nie ? będę brał z 10 flaszek jakby ktoś reflektował to PW :wink4:

to jak dostaniesz ta wodeczke to daj znac wpadniemy sprawdzic czy jest dobra :decayed:
Opublikowano

sądny dzień - zaraz wyruszam po NIUNIĘ....;) EGR odblokowany...mechanicznie się zwieszał... ponoc to to...;)

Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

też bym sie moze wybral, jako pasazer ale na chwilke tylko :wink4:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________

sądny dzień - zaraz wyruszam po NIUNIĘ....;) EGR odblokowany...mechanicznie się zwieszał... ponoc to to...;)

odbierzesz to zoabczysz co i jak :wink4:
Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

Opublikowano

No chwilkę z 2,3 piwka jakieś dupeczki do auta i do domu :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

krolu jest juz tam albo zaraz bedzie :wink4:

Ale ja szukam transportu :kox:
Opublikowano

Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy :thumbdown:

też bym sie moze wybral, jako pasazer ale na chwilke tylko :wink4:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________

sądny dzień - zaraz wyruszam po NIUNIĘ....;) EGR odblokowany...mechanicznie się zwieszał... ponoc to to...;)

odbierzesz to zoabczysz co i jak :wink4:

a no oby tylko kolega zadzwonił że jest już ok a nie robił tylko smaka.... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.