Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: Na meczyku wczoraj byłem w knajpie i już mi się nie chchiało wczoraj włączać kompa... :gwizdanie: ...chyba! :polew: :polew: :polew: :polew:

alkon :decayed:

:jaaaaa: Prądu nie było czy coś... :think: Nie no dobra. Przyszedłem ale nie chciało mi się już włącząć, logować... :decayed: Opierdoliłem coś z lodóweczki i poszedłem spać. :tongue4:

żona ci to opowiadala czy sam zmysliles? :tongue4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 09:42_________________________________________________ja pier**le snieg pada :facepalm:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: Na meczyku wczoraj byłem w knajpie i już mi się nie chchiało wczoraj włączać kompa... :gwizdanie: ...chyba! :polew: :polew: :polew: :polew:

alkon :decayed:

:jaaaaa: Prądu nie było czy coś... :think: Nie no dobra. Przyszedłem ale nie chciało mi się już włącząć, logować... :decayed: Opierdoliłem coś z lodóweczki i poszedłem spać. :tongue4:

a ponoć po 18 już nie jadasz :tongue4:

To było silniejsze ode mnie! :naughty:
Opublikowano

:bry: Na meczyku wczoraj byłem w knajpie i już mi się nie chchiało wczoraj włączać kompa... :gwizdanie: ...chyba! :polew: :polew: :polew: :polew:

alkon :decayed:

:jaaaaa: Prądu nie było czy coś... :think: Nie no dobra. Przyszedłem ale nie chciało mi się już włącząć, logować... :decayed: Opierdoliłem coś z lodóweczki i poszedłem spać. :tongue4:

a ponoć po 18 już nie jadasz :tongue4:

To było silniejsze ode mnie! :naughty:

:decayed: no i po pijaku się nie liczy :polew: :polew:

Opublikowano

ja pieprze snieg pada :facepalm:

Luzik! W sobotę ma być podobno ponad 10 stopni i słoneczko! :kox:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 09:45_________________________________________________

:bry: Na meczyku wczoraj byłem w knajpie i już mi się nie chchiało wczoraj włączać kompa... :gwizdanie: ...chyba! :polew: :polew: :polew: :polew:

alkon :decayed:

:jaaaaa: Prądu nie było czy coś... :think: Nie no dobra. Przyszedłem ale nie chciało mi się już włącząć, logować... :decayed: Opierdoliłem coś z lodóweczki i poszedłem spać. :tongue4:

a ponoć po 18 już nie jadasz :tongue4:

To było silniejsze ode mnie! :naughty:

:decayed: no i po pijaku się nie liczy :polew: :polew:

:bry: Na meczyku wczoraj byłem w knajpie i już mi się nie chchiało wczoraj włączać kompa... :gwizdanie: ...chyba! :polew: :polew: :polew: :polew:

alkon :decayed:

:jaaaaa: Prądu nie było czy coś... :think: Nie no dobra. Przyszedłem ale nie chciało mi się już włącząć, logować... :decayed: Opierdoliłem coś z lodóweczki i poszedłem spać. :tongue4:

a ponoć po 18 już nie jadasz :tongue4:

To było silniejsze ode mnie! :naughty:

:decayed: no i po pijaku się nie liczy :polew: :polew:

No, no! :kox: Gastrofazy się nie liczą. :gwizdanie: :evil:
Opublikowano

ok ja lecę popracować :kox:

Opublikowano

Ja dziś jeszcze wolne. :kox:

Opublikowano

Ja dziś jeszcze wolne. :kox:

takiemu to dobrze
Opublikowano

Ja dziś jeszcze wolne. :kox:

takiemu to dobrze

Nie narzekam. :naughty:
Opublikowano

allle nuda :disgust:

Opublikowano

czas do pracy rodacy :wink4:

Opublikowano

Ja dziś jeszcze wolne. :kox:

ja tez :tongue4:

Opublikowano

allle nuda :disgust:

Dobrze, że masz NETa! :wink4:

Ja dziś jeszcze wolne. :kox:

ja tez :tongue4:

:gwizdanie:
Opublikowano

Cześć

przyznać się, kto na letnich :decayed:?

Opublikowano

Cześć

przyznać się, kto na letnich :decayed:?

chyba żartujesz :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć

przyznać się, kto na letnich :decayed:?

Tolek! :decayed: No może w przyszłym tygodniu już wrzucę letnie koło... :gwizdanie:
Opublikowano

no właśnie nie żartuję, dużo osób zobaczyło trochę słońca i zmieniło :decayed:

fakt, też miałem ciężko, ale powstrzymałem się

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:48_________________________________________________Jak dobrze że nie mam letnich bo pewnie bym zmienił już :decayed:
Opublikowano

Cześć

przyznać się, kto na letnich :decayed:?

Tolek! :decayed: No może w przyszłym tygodniu już wrzucę letnie koło... :gwizdanie:

oby Bukowina się na Tobie nie zemściła :tongue4:

:hi:

Opublikowano

Witam

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 11:19_________________________________________________Panowie mam pytanie czy takie koła jak ma Tolek podejdą do mojego wozidła ?

Opublikowano

no jasne, a dlaczego by nie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.