Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co, pisać się na grupowy, czy lepiej indywidualnie? Tak naprawdę, te 200 zł wcale mnie nie zbawi, a chce to mieć zrobione dobrze...

Możesz zapisać się na grupowy i umówić a kasa zawsze na coś zostanie. Ja tam umówiłem się grupowo a i tak moim wozem zajmował się tyle ile powinien. Przecież nie wypuści Ci wozu bez zrobionego programu do końca. :cool1:

No w zasadzie 200, to dołożę sobie tylko stofkę i mam sprężyny np :mysli: będę śledził wątek...

Zawsze jakaś kasa zostanie. :good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli o jakość wykonania, nie mam się co obawiać, w zasadzie, to tylko chodzi o termin. Bo jak indywidualnie, wiadomo, dzwonię, umawiam się z gościem. A grupowy, to nie wiadomo kiedy się pozbierają chopcy i jakie ustalą terminy...

Opublikowano

Czyli o jakość wykonania, nie mam się co obawiać, w zasadzie, to tylko chodzi o termin. Bo jak indywidualnie, wiadomo, dzwonię, umawiam się z gościem. A grupowy, to nie wiadomo kiedy się pozbierają chopcy i jakie ustalą terminy...

Tylko termin. :wink4:
Opublikowano

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

I tak Ci nie ładuje, daleko nie odjadą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________A tak w ogóle to podobno dzisiaj jakiś Dzień Mężczyzn :>

więc..

Wszystkiego najlepszego :buziak:

Opublikowano

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

I tak Ci nie ładuje, daleko nie odjadą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________A tak w ogóle to podobno dzisiaj jakiś Dzień Mężczyzn :>

więc..

Wszystkiego najlepszego :buziak:

co mi nie ładuje :embarrassed: :embarrassed: bo nie czaje :decayed:

Opublikowano

koledzy a wezyki podcisnieniowe kupic w byle jakim sklepie motoryzacyjnym czy z aso:P ? bo chcialem dziisaj kupic w autodacie i gosciu mowi ze ma ale niewie ile one wytrzymaja....mial dwa rodzaje jeden z wygladu podobne do ori ze gorna warstwa byla plecionka z materialu a drugi mial gume wzmocniona... (1m za 10zł)

Opublikowano

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

I tak Ci nie ładuje, daleko nie odjadą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________A tak w ogóle to podobno dzisiaj jakiś Dzień Mężczyzn :>

więc..

Wszystkiego najlepszego :buziak:

co mi nie ładuje :embarrassed: :embarrassed: bo nie czaje :decayed:

:mysli:

może turbo...

:polew:

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

mam pytanie dla tych z katowic...

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy

:hi: po robocie :wink4:

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

mam pytanie dla tych z katowic...

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy

:hi: po robocie :wink4:

:bry:

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

mam pytanie dla tych z katowic...

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy

:hi: po robocie :wink4:

ale szajba...myślałem że znów ta menda Krolu namieszał w moim poście, a tu po prostu jest zamiast c h u j to penis [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________gracia co tu mieszasz :mysli:

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

mam pytanie dla tych z katowic...

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy

:hi: po robocie :wink4:

ale szajba...myślałem że znów ta menda Krolu namieszał w moim poście, a tu po prostu jest zamiast c h u j to penis

tak samo jest jak dasz Q.rwa to pokazuje cholera :gwizdanie: :naughty:

oczywiscie Q.rwa bez kropki :wink4:

Opublikowano

piz*a

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:30_________________________________________________c**j

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________kurwa[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________jebać[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________spierdalaj[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________jebać nie wykrywa :decayed:

Opublikowano

pipka

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:30_________________________________________________penis

[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________cholera[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________jebać[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________spadaj[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________jebać nie wykrywa :decayed:

:gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

mam pytanie dla tych z katowic...

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy

:hi: po robocie :wink4:

ale szajba...myślałem że znów ta menda Krolu namieszał w moim poście, a tu po prostu jest zamiast c h u j to penis [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________gracia co tu mieszasz :mysli:

Jaaaaaa o co Ty mnie podejrzewasz, ja z nudów was tylko obserwuje ;(

Opublikowano

Witka chłopaki :hi: :hi:

mam pytanie dla tych z katowic...

chce jechać z moją w sobote na targ na załęże..

gdzie zostawić autko ?

o której najlepiej jechać?

przy targu masz parkingów w penis na bank coś znajdziesz, a jechać możesz o każdej porze porannej, czym później tym mniej handlarzy

:hi: po robocie :wink4:

ale szajba...myślałem że znów ta menda Krolu namieszał w moim poście, a tu po prostu jest zamiast c h u j to penis [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 19:23_________________________________________________gracia co tu mieszasz :mysli:

Jaaaaaa o co Ty mnie podejrzewasz, ja z nudów was tylko obserwuje ;(

dodajesz i usuwasz posty :tongue4:

Opublikowano

wydaje ci sie :tongue4:

Opublikowano

wydaje ci sie :tongue4:

tak tak

pewni masz to po bracie, on tak robi :gwizdanie:

Opublikowano

No niestety za dużo spędzam z nim czasu, pewne nawyki mimo woli mi zostają :disgust:

Opublikowano

i se po pracy jestem

Jaaaaaa o co Ty mnie podejrzewasz, ja z nudów was tylko obserwuje ;(

jak ci sie nudzi to wez umyj gary czy cos posprzataj w domu, rozerwiesz sie troche :decayed:
Opublikowano

i se po pracy jestem

Jaaaaaa o co Ty mnie podejrzewasz, ja z nudów was tylko obserwuje ;(

jak ci sie nudzi to wez umyj gary czy cos posprzataj w domu, rozerwiesz sie troche :decayed:

Propozycja całkiem fajna, :mysli:

ale po głębszym zastanowieniu jednak podziękuje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.