Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jade po zacisk...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale se pojeździłem na rowerku :kox:

Opublikowano

a ja jade po zacisk...

i jak kupiles?
Opublikowano

a ja jade po zacisk...

i jak kupiles?

:wallbash: za duży... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________ :wallbash:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:31_________________________________________________jestem uziemiony... ;(

Opublikowano

upss :thumbdown:

Opublikowano

upss :thumbdown:

no tylko się najeździłem i auto zaległo w garażu... :([br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________takie przez to nerwy mam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________jeszcze chyba qwa nigdy mnie tak audi nie wnerwiło... :thumbdown:

Opublikowano

upss :thumbdown:

no tylko się najeździłem i auto zaległo w garażu... :([br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________takie przez to nerwy mam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________jeszcze chyba qwa nigdy mnie tak audi nie wnerwiło... :thumbdown:

napij sie ziolek to sie trochu uspokoisz :wink4:
Opublikowano

upss :thumbdown:

no tylko się najeździłem i auto zaległo w garażu... :([br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________takie przez to nerwy mam...[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________jeszcze chyba qwa nigdy mnie tak audi nie wnerwiło... :thumbdown:

napij sie ziolek to sie trochu uspokoisz :wink4:

no idę właśnie zrobić obiad i otworze browara...

Opublikowano

no idę właśnie zrobić obiad i otworze browara...

no to smacznego :wink4:
Opublikowano

no idę właśnie zrobić obiad i otworze browara...

no to smacznego :wink4:

senk ju

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano

:hi: po robocie

tak krotko? :tongue4:
Opublikowano

a masz jakieś wyraźniejsze zdjęcie :polew: :polew: :polew: :polew:

co za spedalone forum :facepalm:

a co chcesz zobaczyc moja sylwetke? :polew:

:sick3:

a co za diete przyjebałeś to co Maxeciok ?

a co widac ze schudlem czy tak tylko sie napierdalasz? :polew: :polew:

no widać, tak jakby na Stanleya przeszło ale to już zdanie mojej

ssijcie :decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 19:30_________________________________________________psssyt :decayed:

Opublikowano

ssijcie :decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 19:30_________________________________________________psssyt :decayed:

to teraz ty ssij :decayed::wink4:
Opublikowano

oboje ssijcie

drinek łyyyyk :decayed:

Opublikowano

Też coś otworzę :naughty:

Opublikowano

a ja nie pije :decayed:

Opublikowano

a ja nie pije :decayed:

Chyba mleka :tongue4:
Opublikowano
:yeah: JW + Cola ... I love it hehehe
Opublikowano

a ja nie pije :decayed:

alkohol to zło... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.