Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

drinek goni drinka :>

same pijoki :decayed::good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

talib mosz taki zacisk... albo możesz szybko załatwić...? :evil:

po co Ci zaciski, po co Ci hamulce - przecież twoje padło się turla... :decayed:

Opublikowano

to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

ja, nie

:polew: :polew: :polew:

Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz :ssij::decayed:

kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy... :cool1:

Opublikowano

talib mosz taki zacisk... albo możesz szybko załatwić...? :evil:

wlasnie pytałem kumpla co 1.8 TQ miał na rozbiórkę ale zacisków już nie ma..

Opublikowano

ja pierdo le same alkoholiki, ja dziś czysty jestem :tongue4:

http://kwejk.pl/obrazek/22352

Opublikowano

cos trzeba robić, ale nie pije sam :>

Opublikowano

talib mosz taki zacisk... albo możesz szybko załatwić...? :evil:

po co Ci zaciski, po co Ci hamulce - przecież twoje padło się turla... :decayed:

turla nie turla ale czasami trza zahamować jak ktoś nie zdąży zjechać... :tongue4:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________

cos trzeba robić, ale nie pije sam :>

a co zapraszasz nas... :naughty:

Opublikowano

to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

ja, nie

:polew: :polew: :polew:

Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz :ssij::decayed:

kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy... :cool1:

Jak Ty nie masz roweru :polew: :polew:
Opublikowano

talib mosz taki zacisk... albo możesz szybko załatwić...? :evil:

wlasnie pytałem kumpla co 1.8 TQ miał na rozbiórkę ale zacisków już nie ma..

:wallbash: i po co mi robisz nadzieje... ;(

dalej w gwadelupie czornej d*pie jestem[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________

to kto po mnie przyjedzie we wtorek...? :naughty:

ja, nie

:polew: :polew: :polew:

Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz :ssij::decayed:

kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy... :cool1:

Jak Ty nie masz roweru :polew: :polew:

pożycze od ojca... :decayed:

Opublikowano

cos trzeba robić, ale nie pije sam :>

tak znamy te numery z lustrem :decayed:
Opublikowano

za poźno na odwiedziny, ale jak masz whisky to wpadaj

Opublikowano

Kuźwa Seski zacisków pod 288 na allegro od chója i jeszcze trochę :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie potrzebuje lusterka, żonka mi towarzyszy :tongue4:

Opublikowano

cos trzeba robić, ale nie pije sam :>

tak znamy te numery z lustrem :decayed:

dokładnie stare ale wiecznie modne :decayed:

Opublikowano

za poźno na odwiedziny, ale jak masz whisky to wpadaj

balentajs może być...? :naughty:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

Kuźwa Seski zacisków pod 288 na allegro od chója i jeszcze trochę :gwizdanie:

kurde ale ja potrzebuje na już...![br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:13_________________________________________________

ja nie potrzebuje lusterka, żonka mi towarzyszy :tongue4:

że niby taka dobra...? :kox:

Opublikowano

Kuźwa Seski zacisków pod 288 na allegro od chója i jeszcze trochę :gwizdanie:

a właśnie... allegro... jeśli chodzi o śląsk to lipaaa... :disgust:

Opublikowano

idę stąd, nie chcę uczestniczyć w klubowym przybijaniu gwoździa przed kompem :hi:

Opublikowano

idę stąd, nie chcę uczestniczyć w klubowym przybijaniu gwoździa przed kompem :hi:

wolisz zrobic to samemu? :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.