Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:

to zarówno Ty jak i Fugo możecie mi :ssij: w tym temacie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:

to zarówno Ty jak i Fugo możecie mi :ssij: w tym temacie

Rudi też tak mówiła :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Właśnie wróciłem z Kato Autobusem, moje Audi co prawda nie zostało w Klubie :thumbdown: ale zostało w Kato będzie pewnie często widywane bo nowy właściciel mieszka na Słowackiego no i zaprosiłem go na spoty :good:

łezka się w oku zakręciła jak jakieś 2h po sprzedaży widziałem już pomykającego ADR po Kato ;(

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

:decayed:

chciałbyś :tongue4:

:wink4:

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:

Moderator czuwa. :naughty:
Opublikowano

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:

to zarówno Ty jak i Fugo możecie mi :ssij: w tym temacie

Rudi też tak mówiła :polew: :polew: :polew: :polew:

czekam :gwizdanie:

Opublikowano

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:

to zarówno Ty jak i Fugo możecie mi :ssij: w tym temacie

Rudi też tak mówiła :polew: :polew: :polew: :polew:

czekam :gwizdanie:

To żebyś się nie doczekał. :naughty:
Opublikowano

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:

to zarówno Ty jak i Fugo możecie mi :ssij: w tym temacie

Rudi też tak mówiła :polew: :polew: :polew: :polew:

czekam :gwizdanie:

To żebyś się nie doczekał. :naughty:

ten nędzny moderacina nie będzie mi tu fikał

Opublikowano

To co? To pewnie ostatnie Twoje posty na tym forum? Wypisujesz się?

poszło już pw do fuga, z wnioskiem o kasację konta :hi:

to zarówno Ty jak i Fugo możecie mi :ssij: w tym temacie

Rudi też tak mówiła :polew: :polew: :polew: :polew:

czekam :gwizdanie:

To żebyś się nie doczekał. :naughty:

ten nędzny moderacina nie będzie mi tu fikał

Dorwie Cie gdzieś na Tychach i zobaczysz! :decayed::evil:
Opublikowano
  • Autor

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

Opublikowano

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

Opublikowano
  • Autor

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)
Opublikowano

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)

Ucz się ucz... :naughty:
Opublikowano

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)

zacząłeś się uczyć widzę albo jakaś fajna dupeczka na uczelni często bywa :naughty:

Opublikowano

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)

zacząłeś się uczyć widzę albo jakaś fajna dupeczka na uczelni często bywa :naughty:

Pewnie to drugie... Choć keżor to kujon i zdaje jako jeden z niewielu egzaminy i zaliczenia... :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: Co tam? :wink4:
Opublikowano
  • Autor

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)

zacząłeś się uczyć widzę albo jakaś fajna dupeczka na uczelni często bywa :naughty:

Pewnie to drugie... Choć keżor to kujon i zdaje jako jeden z niewielu egzaminy i zaliczenia... :decayed:

:nose:
Opublikowano

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)

zacząłeś się uczyć widzę albo jakaś fajna dupeczka na uczelni często bywa :naughty:

Pewnie to drugie... Choć keżor to kujon i zdaje jako jeden z niewielu egzaminy i zaliczenia... :decayed:

:nose:

:wink4:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

:siema: sprzedajesz auto że sprzedajesz tajle :gwizdanie:
Opublikowano

:yeah:

:good:

siema laseczki :) co tam słychać ? ktoś mi streści co sie działo od 3922 strony ? :polew: :polew:

Stasiu to co z tym grillem ? bo jeden kupiec czeka i wsumie powiedział , że wziąłby RS za 350 i sie waham :polew: :polew:

siema kajś był synek :shocked:

głównie na uczelni :) mam w tym semestrze 5 wypasionych projektów do zrobienia , także mało tu będe spędzał czasu ;)

Ucz się ucz... :naughty:

ucz sie ucz bo inaczej bedziesz jebal jak Akjam :decayed: zobacz ja wyuczony 2 kierunki skonczylem takze zycie jak w madrycie :decayed:

:nabijasie::disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.