Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grillujemy dzis? :naughty:

można to przemyśleć :gwizdanie:

:good:

szybka drzemka zaliczona :decayed:

jesteś bardzo dzielny :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________

:hi: Ale doebaem wczoraj! :sick3: A tu widzę bez opierdalania i prawie 20 stron od wczoraj!

chlorze, zderzak zamontowałeś ?

:naughty: Tak!!! :notworthy:

to to dzisiaj obadamy co Ci tam namalowali :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

grillujemy dzis? :naughty:

można to przemyśleć :gwizdanie:

:good:

szybka drzemka zaliczona :decayed:

jesteś bardzo dzielny :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________

:hi: Ale doebaem wczoraj! :sick3: A tu widzę bez opierdalania i prawie 20 stron od wczoraj!

chlorze, zderzak zamontowałeś ?

:naughty: Tak!!! :notworthy:

to to dzisiaj obadamy co Ci tam namalowali :naughty:

Graffiti. :kox:
Opublikowano

Cześć łajzy :decayed:

szkoda że mam na noc, wpadłbym :)

Opublikowano

nie chce was martwić ale oglądałem pogode przed chwilą i na wieczór ma sie pogorszyć.... ale jak faktycznie będzie... :wink4:

Opublikowano

nie chce was martwić ale oglądałem pogode przed chwilą i na wieczór ma sie pogorszyć.... ale jak faktycznie będzie... :wink4:

zobaczymy co i jak :wink4:
Opublikowano

Tak czy owak pakiet grillowy wezne ze sobą... chyba zostało tam jeszcze brykietu i rozpałki.... :mysli:

Opublikowano

Tak czy owak pakiet grillowy wezne ze sobą... chyba zostało tam jeszcze brykietu i rozpałki.... :mysli:

benzyna byla by lepsza :kox:
Opublikowano

Tak czy owak pakiet grillowy wezne ze sobą... chyba zostało tam jeszcze brykietu i rozpałki.... :mysli:

benzyna byla by lepsza :kox:

w razie czego, rurka i odciągniemy Ci z baku :naughty:
Opublikowano

Tak czy owak pakiet grillowy wezne ze sobą... chyba zostało tam jeszcze brykietu i rozpałki.... :mysli:

benzyna byla by lepsza :kox:

w razie czego, rurka i odciągniemy Ci z baku :naughty:

moze bedzie miszka to bedzie zasysal :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 15:21_________________________________________________ja sie powoli zbieram bo trza dzisiaj popakować :decayed: niema opierdalańia śię :kox:

:silacz:

Opublikowano

Tak czy owak pakiet grillowy wezne ze sobą... chyba zostało tam jeszcze brykietu i rozpałki.... :mysli:

benzyna byla by lepsza :kox:

w razie czego, rurka i odciągniemy Ci z baku :naughty:

moze bedzie miszka to bedzie zasysal :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 15:21_________________________________________________ja sie powoli zbieram bo trza dzisiaj popakować :decayed: niema opierdalańia śię :kox:

:silacz:

szerokości i masy :punk::naughty:

Ja wczoraj byłem i jutro ide....

Opublikowano

szerokości i masy :punk::naughty:

Ja wczoraj byłem i jutro ide....

nom ja po bukowinie zaczynam :naughty: meta juz zakupiona :kox: :gwizdanie:
Opublikowano

szerokości i masy :punk::naughty:

Ja wczoraj byłem i jutro ide....

nom ja po bukowinie zaczynam :naughty: meta juz zakupiona :kox: :gwizdanie:

No chyba se jaja robisz z tą metą.... nie bierz tego gówna....
Opublikowano

krotka drzemka i jazda :decayed:

Opublikowano

kto dzisiaj będzie na spociszu? :gwizdanie:

Opublikowano

Melduje swoją obecność :)

Opublikowano

spadam do domu :przebiegly:

Opublikowano

ja tez sie melduje i tolek tez bedzie ;)

Opublikowano

Ja standardowo, jeżeli rodzeństwo dopisze :gwizdanie:

Monia tez ma być :rolleyes:

Opublikowano

Ja standardowo, jeżeli rodzeństwo dopisze :gwizdanie:

Monia tez ma być :rolleyes:

no to pięknie :) ja może się też dokulam

być może z gościem ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.