Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja chyba też dotrę ale póki co nie mogę dojść do siebie. :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: po pracy
Opublikowano

być może z gościem ;)

juz urodzilas? :decayed:
Opublikowano

jak ktos ma lapka z xp to wezcie na spota :wink4:

Opublikowano

jak ktos ma lapka z xp to wezcie na spota :wink4:

a co chcesz komuś buchnąć lapka? :P

Opublikowano

:hi:

Spocisze

Opublikowano

Basia pewnie wpadła z Olą...

chciała już ją ostrzec przed Kędziorem :polew:

Opublikowano

no i do was nie dotarłem ale ciężka walka z tym moim wozidłem :zemdlal: ale fakty są takie zapalił dymi jak cholera ale to normalne będzie przez jakiś czas dymił bo miałem olej w dolocie no i kurna mało oleju miałem i nie mogę jeździć jutro muszę pouzupełniać płyny bo i płynu chłodniczego mam za mało

podziękowania z mojej strony się należą dla:

Krola za zrobienie pięknej flanszy

Stanleya za załatwienie części po dobrych cenach no i

Pucka za pomoc przy rozbieraniu

WIELKIE DZIĘKI PANOWIE :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

no i do was nie dotarłem ale ciężka walka z tym moim wozidłem :zemdlal: ale fakty są takie zapalił dymi jak cholera ale to normalne będzie przez jakiś czas dymił bo miałem olej w dolocie no i kurna mało oleju miałem i nie mogę jeździć jutro muszę pouzupełniać płyny bo i płynu chłodniczego mam za mało

podziękowania z mojej strony się należą dla:

Krola za zrobienie pięknej flanszy

Stanleya za załatwienie części po dobrych cenach no i

Pucka za pomoc przy rozbieraniu

WIELKIE DZIĘKI PANOWIE :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

git, jak coś to ja ci ją chętnie przepale :kox: :kox:
Opublikowano

chciała już ją ostrzec przed Kędziorem :polew:

ta raczej przed toba :tongue4:
Opublikowano

no i do was nie dotarłem ale ciężka walka z tym moim wozidłem :zemdlal: ale fakty są takie zapalił dymi jak cholera ale to normalne będzie przez jakiś czas dymił bo miałem olej w dolocie no i kurna mało oleju miałem i nie mogę jeździć jutro muszę pouzupełniać płyny bo i płynu chłodniczego mam za mało

podziękowania z mojej strony się należą dla:

Krola za zrobienie pięknej flanszy

Stanleya za załatwienie części po dobrych cenach no i

Pucka za pomoc przy rozbieraniu

WIELKIE DZIĘKI PANOWIE :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

git, jak coś to ja ci ją chętnie przepale :kox: :kox:

narazie jakies problemy z olejem mam bo cos mi sie poci turbina jutro to zdiagnozuje bo dzisiaj juz ciemno i nie mialem oleju na dolewke bo malo bylo

Opublikowano

no i do was nie dotarłem ale ciężka walka z tym moim wozidłem :zemdlal: ale fakty są takie zapalił dymi jak cholera ale to normalne będzie przez jakiś czas dymił bo miałem olej w dolocie no i kurna mało oleju miałem i nie mogę jeździć jutro muszę pouzupełniać płyny bo i płynu chłodniczego mam za mało

podziękowania z mojej strony się należą dla:

Krola za zrobienie pięknej flanszy

Stanleya za załatwienie części po dobrych cenach no i

Pucka za pomoc przy rozbieraniu

WIELKIE DZIĘKI PANOWIE :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

git, jak coś to ja ci ją chętnie przepale :kox: :kox:

narazie jakies problemy z olejem mam bo cos mi sie poci turbina jutro to zdiagnozuje bo dzisiaj juz ciemno i nie mialem oleju na dolewke bo malo bylo

oki :cool1:
Opublikowano

no i do was nie dotarłem ale ciężka walka z tym moim wozidłem :zemdlal: ale fakty są takie zapalił dymi jak cholera ale to normalne będzie przez jakiś czas dymił bo miałem olej w dolocie no i kurna mało oleju miałem i nie mogę jeździć jutro muszę pouzupełniać płyny bo i płynu chłodniczego mam za mało

podziękowania z mojej strony się należą dla:

Krola za zrobienie pięknej flanszy

Stanleya za załatwienie części po dobrych cenach no i

Pucka za pomoc przy rozbieraniu

WIELKIE DZIĘKI PANOWIE :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

git, jak coś to ja ci ją chętnie przepale :kox: :kox:

narazie jakies problemy z olejem mam bo cos mi sie poci turbina jutro to zdiagnozuje bo dzisiaj juz ciemno i nie mialem oleju na dolewke bo malo bylo

oki :cool1:

jutro musze ja przepalic co by sie ten tłumik wypalil bo tam ciagle wciul oleju jest :naughty:

Opublikowano

niby plus 6, a zimnooo, strasznie. Dzięki za kiełbaski :hi:

Opublikowano

a co najgorsze kasia wziela alfe od bracika i sie rozjebaly wahacze tylne jak sie wali to wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

Opublikowano

a co najgorsze kasia wziela alfe od bracika i sie rozjebaly wahacze tylne jak sie wali to wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

to i tak w sumie alfa wytrzymała tydzień bez mechanika :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

a co najgorsze kasia wziela alfe od bracika i sie rozjebaly wahacze tylne jak sie wali to wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

to i tak w sumie alfa wytrzymała tydzień bez mechanika :kox: :kox: :kox:

nawet dwa tygodnie 500km nią zrobilem i wszystko wporzo kaska wziela na 30km i szlak ja trafil :evil:

Opublikowano

a co najgorsze kasia wziela alfe od bracika i sie rozjebaly wahacze tylne jak sie wali to wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

to i tak w sumie alfa wytrzymała tydzień bez mechanika :kox: :kox: :kox:

nawet dwa tygodnie 500km nią zrobilem i wszystko wporzo kaska wziela na 30km i szlak ja trafil :evil:

niedawaj jej audiczki :gwizdanie: :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.