Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki za spota, kur wa ale wypizgało :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co najgorsze kasia wziela alfe od bracika i sie rozjebaly wahacze tylne jak sie wali to wszystko :wallbash: :wallbash: :wallbash: ;(

to i tak w sumie alfa wytrzymała tydzień bez mechanika :kox: :kox: :kox:

nawet dwa tygodnie 500km nią zrobilem i wszystko wporzo kaska wziela na 30km i szlak ja trafil :evil:

niedawaj jej audiczki :gwizdanie: :wink4:

narazie nie ma co i nie wiem czy bedzie ;(

Opublikowano

grill jeszcze stał od zeszłego tygodnia? Albo złomiarze wynieśli :decayed:

Opublikowano

pssssyt :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota, kur wa ale wypizgało :kox:

Dzięki, dzięki, dzięki... Ble ble ble... :decayed:

Wypizgało w chooj ale już trochę lepiej się czuję po kolacji... :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

pssssyt :decayed:

o i to jest dobry pomysl tez se browara za***ie :evil:

Opublikowano

pssssyt :decayed:

o i to jest dobry pomysl tez se browara za***ie :evil:

ja tez :decayed:

dzięki za spota, kur wa ale wypizgało :kox:

fajne ze wpadles ściulu :good:

dzięki za spota, kur wa ale wypizgało :kox:

Dzięki, dzięki, dzięki... Ble ble ble... :decayed:

Wypizgało w chooj ale już trochę lepiej się czuję po kolacji... :cool1: :gwizdanie:

zdjecie w avatarze sobie uaktualnij :tongue4: kumple z a4 dzialaja uzdrawiajaco :decayed:
Opublikowano

dzięki za spota, kur wa ale wypizgało :kox:

Dzięki, dzięki, dzięki... Ble ble ble... :decayed:

Wypizgało w chooj ale już trochę lepiej się czuję po kolacji... :cool1: :gwizdanie:

coś się zaciął ? :decayed:

pssssyt :decayed:

o i to jest dobry pomysl tez se browara za***ie :evil:

no to zdrówko :wink4:

Opublikowano

:bry:

ale było mroźno :kox:

jednak co benzyna to benzyna :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:51_________________________________________________i po kolacji tyskie pssssyt :decayed:

Opublikowano

jednak co benzyna to benzyna :gwizdanie:

niezla petarda co nie :witch::grzywa:
Opublikowano

Pierwszy :polew:

Dzieki za spota :)

Opublikowano

Pierwszy :polew:

Dzieki za spota :)

masz najblizej nie liczy sie :tongue4:
Opublikowano

jednak co benzyna to benzyna :gwizdanie:

niezla petarda co nie :witch::grzywa:

ale o co chodzi :decayed:

no takie uderzenie jest miłłłłee :kox:

Opublikowano

jednak co benzyna to benzyna :gwizdanie:

niezla petarda co nie :witch::grzywa:

ale o co chodzi :decayed:

no takie uderzenie jest miłłłłee :kox:

troche sie tylko martwie czy jak zmienie na zawieche z s4 to czy nadal bede mogl takie zig-zagi robic miedzy autkami :mysli:
Opublikowano

to pssyt, dzięki za grila :polew:

Opublikowano

dzięki za spota, kur wa ale wypizgało :kox:

Dzięki, dzięki, dzięki... Ble ble ble... :decayed:

Wypizgało w chooj ale już trochę lepiej się czuję po kolacji... :cool1: :gwizdanie:

zdjecie w avatarze sobie uaktualnij :tongue4: kumple z a4 dzialaja uzdrawiajaco :decayed:

Ad. 1. Nie umie. :polew:

Ad. 2. Poczekam jednak do weekendu i zobaczymy w poniedziałek... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

Opublikowano

jednak co benzyna to benzyna :gwizdanie:

niezla petarda co nie :witch::grzywa:

ale o co chodzi :decayed:

no takie uderzenie jest miłłłłee :kox:

troche sie tylko martwie czy jak zmienie na zawieche z s4 to czy nadal bede mogl takie zig-zagi robic miedzy autkami :mysli:

powinno dać radę, nie ma to jak kłaść się na zakrętach :naughty:

Opublikowano

jednak co benzyna to benzyna :gwizdanie:

niezla petarda co nie :witch::grzywa:

ale o co chodzi :decayed:

no takie uderzenie jest miłłłłee :kox:

troche sie tylko martwie czy jak zmienie na zawieche z s4 to czy nadal bede mogl takie zig-zagi robic miedzy autkami :mysli:

powinno dać radę, nie ma to jak kłaść się na zakrętach :naughty:

przy tych prędkościach to strachu nie ma, załóż 15" balon, 1BA i zapi*rdalać - to jest hardcore :wink4:

Opublikowano
  • Autor

BTW

Jutro robie kpl hamulce tył w ASO, kurfa już się boję :polew::bag:

ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.