Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera nie umie sie wybrac czyscic te moje wozidlo :disgust: za***iście sie rozleniwilem przez ta moja prace na raty :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 11:38_________________________________________________nie ma moze ktos jakiej fuchy dotyczącej budownictwo cos bym porobil fajnego :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemkaaa

:hi:

Wyspany ?

ja yhym :thumbdown:
Opublikowano

siemkaaa

:hi:

Wyspany ?

ja yhym :thumbdown:

To dzisiaj się wyśpij. bo od jutra do niedzieli nię będziesz spał :gwizdanie:

Mykam umyć fure i moje kołpaki :naughty:

Opublikowano

siemkaaa

:hi:

Wyspany ?

ja yhym :thumbdown:

To dzisiaj się wyśpij. bo od jutra do niedzieli nię będziesz spał :gwizdanie:

Mykam umyć fure i moje kołpaki :naughty:

kołpaki masz :kox:

:decayed:

Opublikowano

siemkaaa

:hi:

Wyspany ?

ja yhym :thumbdown:

To dzisiaj się wyśpij. bo od jutra do niedzieli nię będziesz spał :gwizdanie:

Mykam umyć fure i moje kołpaki :naughty:

kołpaki masz :kox:

:decayed:

Ale za to jakie.... Lansiarskie... :kox:

Fura wymyta, kołpaki sie świecą :gwizdanie:

Teraz czas zadbać o siebie :naughty:

Opublikowano

:hi:

w tym dniu przed rzezią niewiniątek, napinaczy i całej reszty w BT :evil:

Opublikowano

zakupy poczynione :decayed:

Opublikowano

ja właśnie zaraz ruszam na małe zakupki po pracy i do domu, czas zacząć się pakować... :decayed:

Kędzior zadzwonie do Ciebie jak ruszę od Oli. :wink4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:20_________________________________________________koniec pracy w tym wolnym dniu :gwizdanie:

Opublikowano

zadzwon do mnie jak wyruszysz z domu i pozniej jak bedziesz u Olki :wink4:

Opublikowano

Ja też już po zakupach... Finki sie już chłodzą...

A w pokojach pewnie lodówek nie ma co ...... :mysli:

Opublikowano

zakupy poczynione :decayed:

i muszę przyznać że dawał radę nawet na żelach do higieny intymnej :good:

:decayed::tongue4:

Opublikowano

zakupy poczynione :decayed:

i muszę przyznać że dawał radę nawet na żelach do higieny intymnej :good:

:decayed::tongue4:

:sick3:

to wy do jakiegoś sanatorium jedziecie ?

Opublikowano

Koła zmienione! A co!?!? :naughty: Za jakąś godzinkę na zakupy jadę. Co cza kupić? To znaczy ile czego? :gwizdanie:

Opublikowano

Koła zmienione! A co!?!? :naughty: Za jakąś godzinkę na zakupy jadę. Co cza kupić? To znaczy ile czego? :gwizdanie:

u mnie też koła zmienione i fura umyta fotki na gliwickich szkoda ze do tej bukowiny nie jade no i dystanse 20mm na tyz zalozone :gwizdanie:

Opublikowano

Koła zmienione! A co!?!? :naughty: Za jakąś godzinkę na zakupy jadę. Co cza kupić? To znaczy ile czego? :gwizdanie:

u mnie też koła zmienione i fura umyta fotki na gliwickich szkoda ze do tej bukowiny nie jade no i dystanse 20mm na tyz zalozone :gwizdanie:

Już zerkam. Dystanse robią robotę. Good: :kox:

BTW No szkoda bo byśmy coś chlapli... :wink4:

Opublikowano

Koła zmienione! A co!?!? :naughty: Za jakąś godzinkę na zakupy jadę. Co cza kupić? To znaczy ile czego? :gwizdanie:

u mnie też koła zmienione i fura umyta fotki na gliwickich szkoda ze do tej bukowiny nie jade no i dystanse 20mm na tyz zalozone :gwizdanie:

Już zerkam. Dystanse robią robotę. Good: :kox:

BTW No szkoda bo byśmy coś chlapli... :wink4:

spoko spoko chlapniemy jeszcze a za niedlugo bedzie okazja wiec luzik :kox: :kox:

Opublikowano

Koła zmienione! A co!?!? :naughty: Za jakąś godzinkę na zakupy jadę. Co cza kupić? To znaczy ile czego? :gwizdanie:

u mnie też koła zmienione i fura umyta fotki na gliwickich szkoda ze do tej bukowiny nie jade no i dystanse 20mm na tyz zalozone :gwizdanie:

Już zerkam. Dystanse robią robotę. Good: :kox:

BTW No szkoda bo byśmy coś chlapli... :wink4:

spoko spoko chlapniemy jeszcze a za niedlugo bedzie okazja wiec luzik :kox: :kox:

:good::wink4:
Opublikowano

JArko pisał że w BT -1 i śniegu nie ma... przynajmniej narazie. Ja zostaje na zimówkach...

Zastanawiam się czy brac gangol do BT.... :gwizdanie: :polew:

A tak apropo łądnego wyglądu....

Opublikowano

to wy do jakiegoś sanatorium jedziecie ?

mówiłeś zebym sie zajal Basia tak dobrze jak ty bys to zrobil wiec :gwizdanie: :wink4:

zakupy poczynione :decayed:

i muszę przyznać że dawał radę nawet na żelach do higieny intymnej :good:

:decayed::tongue4:

i tak najlepszy motyw byl przy lechach freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :decayed:
Opublikowano

:hi: z wieczora

jakoś dzisiaj jestem taki hmhmhmhm :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.