Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witka po robocie :hi: padam na ryj :kwasny:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:44_________________________________________________

Miszka przyszedł cicho.... :gwizdanie:

nie dygaj boba zaraz spadam tylko wpadłem się przywitać

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: pstrowski

:decayed:

Opublikowano

:hi: joł czołem;)

dzisiaj chyba przygotowania do impry co ?

miłej zabawy... :cool1:

Opublikowano

:hi: joł czołem;)

dzisiaj chyba przygotowania do impry co ?

miłej zabawy... :cool1:

ja chopcy juz maja rajzyfiber :) ale spokojnie nastepny zlocik smigamy tez :) do BT po tym co slyszalem i czytalem ja jade bankowo :good:

Opublikowano

ja chopcy juz maja rajzyfiber :) ale spokojnie nastepny zlocik smigamy tez :) do BT po tym co slyszalem i czytalem ja jade bankowo :good:

napewno bedzie nuda jak rok temu :decayed:
Opublikowano

:siema: z wieczora

Muszę się wreszcie spakować. :gwizdanie: Grisza! Ja kupiłem ale na wszelki wypadek wódeczkę zostawiłem w samochodzie w garażu! :evil::polew: :polew:

Opublikowano

też się jeszcze nie spakowałem :decayed:

a i Kedzior napoje w zamrażalniku :gwizdanie:

Opublikowano

ja chopcy juz maja rajzyfiber :) ale spokojnie nastepny zlocik smigamy tez :) do BT po tym co slyszalem i czytalem ja jade bankowo :good:

napewno bedzie nuda jak rok temu :decayed:

tja... podejrzewam że i tak pewnie tej nudy nie będe pamiętał :gwizdanie:

:siema: z wieczora

Muszę się wreszcie spakować. :gwizdanie: Grisza! Ja kupiłem ale na wszelki wypadek wódeczkę zostawiłem w samochodzie w garażu! :evil::polew: :polew:

Good choice !! :evil:

JA już spakowany..... i wypucowany :naughty:

Opublikowano

a i Kedzior napoje w zamrażalniku :gwizdanie:

:good:

o ktorej wogole tak mniej wiecej bedziesz? :mysli: bo musze wczesniej wstac zeby sie spakowac :decayed:

Opublikowano

:siema: z wieczora

Muszę się wreszcie spakować. :gwizdanie: Grisza! Ja kupiłem ale na wszelki wypadek wódeczkę zostawiłem w samochodzie w garażu! :evil::polew: :polew:

BTW

ja już jestem w domu i nie będe nigdzie w sklepie

Opublikowano

ja to piernicze, jestem tak wykamany, że po przyjeździe skoczyłem tylko po 0,7 do sklepu, otwarłem sobie piwko i idę spać... Jutro się spakuję rano :wink4:

Ja jednak nie jadę moim autkiem, z Anką zabierzemy się z griszą :good:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________PS, grisza miał jechać sam, aż w końcu będzie miał pełne auto :kox:

Opublikowano

a i Kedzior napoje w zamrażalniku :gwizdanie:

:good:

o ktorej wogole tak mniej wiecej bedziesz? :mysli: bo musze wczesniej wstac zeby sie spakowac :decayed:

tak ok 8 rano :wink4:

zadzwonie jak będę się zbliżał [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

Tolek no pięknie.... Grisza z małej litery.... :(:tongue4:

Kurde spalanie mi się zwiększy :tongue4:

Opublikowano

ja to piernicze, jestem tak wykamany, że po przyjeździe skoczyłem tylko po 0,7 do sklepu, otwarłem sobie piwko i idę spać... Jutro się spakuję rano :wink4:

Ja jednak nie jadę moim autkiem, z Anką zabierzemy się z griszą :good:

uważajcie bo grisza wyznaje zasady "niezpisanej ksiegi drogi "

Jay i Cichy Bob kontratakują(2001) Lektor PL 2/10

03:00 :polew: :polew: :polew: :polew:

a i Kedzior napoje w zamrażalniku :gwizdanie:

:good:

o ktorej wogole tak mniej wiecej bedziesz? :mysli: bo musze wczesniej wstac zeby sie spakowac :decayed:

tak ok 8 rano :wink4:

zadzwonie jak będę się zbliżał [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ :decayed:

cooo tak wczesnieeee myslalem ze bedziesz kolo 12 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________zadzwon jak wstaniesz zebym tez wstal i dzwon dopoki nie odbiore :polew:
Opublikowano

Tolek no pięknie.... Grisza z małej litery.... :(:tongue4:

Kurde spalanie mi się zwiększy :tongue4:

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

życzę wam udanej imprezki :hi:

Opublikowano

ja to piernicze, jestem tak wykamany, że po przyjeździe skoczyłem tylko po 0,7 do sklepu, otwarłem sobie piwko i idę spać... Jutro się spakuję rano :wink4:

Ja jednak nie jadę moim autkiem, z Anką zabierzemy się z griszą :good:

uważajcie bo grisza wyznaje zasady "niezpisanej ksiegi drogi "

Jay i Cichy Bob kontratakują(2001) Lektor PL 2/10

03:00 :polew: :polew: :polew: :polew:

a i Kedzior napoje w zamrażalniku :gwizdanie:

:good:

o ktorej wogole tak mniej wiecej bedziesz? :mysli: bo musze wczesniej wstac zeby sie spakowac :decayed:

tak ok 8 rano :wink4:

zadzwonie jak będę się zbliżał [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ :decayed:

cooo tak wczesnieeee myslalem ze bedziesz kolo 12 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________zadzwon jak wstaniesz zebym tez wstal i dzwon dopoki nie odbiore :polew:

ej to ty lepiej dzwoń dopuki nie odbiorę ok 6:40 :decayed:

czasem rano zasypiam :gwizdanie:

Opublikowano

życzę wam udanej imprezki :hi:

:ssij::lol1:

:friends::drunk:

Opublikowano

życzę wam udanej imprezki :hi:

:ssij::lol1:

:friends::drunk:

:polew:

Opublikowano

ej to ty lepiej dzwoń dopuki nie odbiorę ok 6:40 :decayed:

czasem rano zasypiam :gwizdanie:

nom to mamy problem bo ja nie wstaje wczesniej niz 9 :decayed: moze laski nas dobudza :polew: :polew: :polew:

ok to o 7 sie zdzwaniamy ktoryu wstanie pierwszy tego budzi ehehehe a ja zrobie nr Basi i zadzwoine do niej o 4 :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.