Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: juz po pierwszym spaniu... jeszcze trzy i dojdę do siebie :decayed: :decayed:

niestety jaki widać hasło lans ponad wszystko zebrało swoje żniwa... oby reszta wróciła bezpiecznie

DSCF9473.jpg

Ja też dziękuję za towarzystwo, tolerowania mojego i naszego zachowania (chodzi mi tu o chlorów z 19 A ) mam nadzieję, że nikt nie jest urażony i za rok pojedziemy w większej ekipie :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: czaisz akcje :decayed:
Opublikowano

rozmawiałam przed chwilką ze Stasiem

pierwszy dzień białego szaleństwa ma już za sobą :wink4:

dał Was wszystkich pozdrowić :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Słyszeliście że Hammer do rowu wpadł ? :kwasny: Naszczęscie nic się im nie stało.

KubotaDANCE

Grisza, wy we dwoje nie powinniście przez dwa dni w ogóle prowadzić :gwizdanie:

Opublikowano

tolek ty zyjesz? :):cool1:

Opublikowano

rozmawiałam przed chwilką ze Stasiem

pierwszy dzień białego szaleństwa ma już za sobą :wink4:

dał Was wszystkich pozdrowić :cool1:

:good:

Tolek w takim bądz razie przez 2 dni musiałbym na wózku też nie jeździć :gwizdanie: a to może być mało realne :naughty:

Zapodałem sobie już drineczka i czuje się jak nowo narodzony :naughty:

Opublikowano

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

Opublikowano

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

sniadanie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

dej spokoj lepiej cos polej :kox:
Opublikowano

tolek ty zyjesz? :):cool1:

ja z całej naszej ekipy najmniej piłem :embarrassed: :gwizdanie:

Opublikowano

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

dej spokoj lepiej cos polej :kox:

:gwizdanie: Zaraz to właśnie zrobię! :cool1::kox:
Opublikowano

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

sniadanie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

dej spokoj lepiej cos polej :kox:

Dobrze piszesz... polać mu :naughty:
Opublikowano

ktos musial na trzezwo foty robic ;)

czyli we wtorek jestes :D

Opublikowano

nie wiem co jest ale Ania mówi, że mi wszystkie ciuchy śmierdzą ziołem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem co jest ale Ania mówi, że mi wszystkie ciuchy śmierdzą ziołem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

gorski klimat :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:22_________________________________________________podsumowujac zlot sie udal - przywiozlem spowrotem 4piwa, 0,7 wyborowej, lustrzanke nikona i znalazlem 200zl :decayed: :decayed: :decayed: takze jestem do przodu :kox:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:23_________________________________________________Gregor wlasnie jem stjejka :kox:
Opublikowano

Jak wracaliście z zakopca jak droga ? były jakieś korki ?

Opublikowano

zagadka wieczoru - czyje to stópki ? :polew: :polew: :kox:

DSC00009.jpg

Opublikowano

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

sniadanie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

dej spokoj lepiej cos polej :kox:

Dobrze piszesz... polać mu :naughty:

No żałuję, że poleję tylko dla siebie tym razem bo towarzystwo było do zniesienia i napiłbym się jeszcze dziś z Wami. :naughty::kox::good: :good: :good:

nie wiem co jest ale Ania mówi, że mi wszystkie ciuchy śmierdzą ziołem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mnie ziołem i chlorem! :polew: :polew: :polew: BTW DObrze, że był basen i sauna dymna... :gwizdanie: :kox:

Jak wracaliście z zakopca jak droga ? były jakieś korki ?

:good:
Opublikowano

zagadka wieczoru - czyje to stópki ? :polew: :polew: :kox:

DSC00009.jpg

:laghing2: :laghing2:

Ja wiem, Ja wiem ale nie powiem.... nawet wiem w którym pokoju zdjęcie było zrobione :naughty:

Opublikowano

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

sniadanie :polew: :polew: :polew:

no pojechałeś :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

zagadka wieczoru - czyje to stópki ? :polew: :polew: :kox:

DSC00009.jpg

ja nie bylem ale strzelam ze gregora :decayed::polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.