Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kedzior jest już ankieta na wątku Bukowiny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Upsss... :gwizdanie: :bag:

no tak chowaj sie ty to podrzuciles pod rozwage :evil: :evil:

wlasnie Akjam porozmawiamy sobei we wtorek :baseball:

Grisza zdjecia zachowaj dla siebie i innym nie pokazuj :gwizdanie:

kędzior coś tam nawyrabiał :mysli: nie chce mi się czytać tego spamu, ankieta to jaja czy faktycznie coś narozrabiałeś :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kędzior coś tam nawyrabiał :mysli: nie chce mi się czytać tego spamu, ankieta to jaja czy faktycznie coś narozrabiałeś :naughty:

niektorzy nie znaja sie na zartach i nie umieja sie bawic :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

i tak sobie mialem bmw kupic :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ściule

mój organizm przyjął pokarm :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 00:20_________________________________________________a jednAak nie :sick3:

Opublikowano
:hi: milego dnia :)
Opublikowano

:bry:

i koniec laby :embarrassed:

Opublikowano

witka :hi: i ciężka tyrka od poniedziałku [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________

kędzior coś tam nawyrabiał :mysli: nie chce mi się czytać tego spamu, ankieta to jaja czy faktycznie coś narozrabiałeś :naughty:

niektorzy nie znaja sie na zartach i nie umieja sie bawic :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

i tak sobie mialem bmw kupic :polew: :polew: :polew:

kędzior konkrety.... :naughty:

Opublikowano
:hi: i totalny chillout od poniedziałku :tongue4::evil:
Opublikowano

ja jednak mialem sobie wziac dzis wolne... dopadlo mnie weekendowe zmwczenie... chyba sie zdrzemne, ukryje kangoo ze jak szef wpadnie to pomysli ze mnie nie ma i nie bedzie mnie szukac :naughty:

Opublikowano

DOBRY :hi:

Nie ma to jak urlopik i dopiero teraz sobie wstać :cool1:

Przewidziałem to, że będę musiał jeszcze poleniuchować jeden dzień :naughty:

Opublikowano

z rana, noo ja tez sobie wzialem dzisiaj urlop :gwizdanie:

mysle ze za pare godzin to juz chyba bede mogl jezdzic autem? :polew: :polew: :polew:

kędzior konkrety.... :naughty:

a żebym to ja pamietal :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Ja również dziś wracam do normy ...

day off :decayed:

kędzior coś tam nawyrabiał :mysli: nie chce mi się czytać tego spamu, ankieta to jaja czy faktycznie coś narozrabiałeś :naughty:

niektorzy nie znaja sie na zartach i nie umieja sie bawic :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

i tak sobie mialem bmw kupic :polew: :polew: :polew:

kędzior konkrety.... :naughty:

byś był byś wiedział :tongue4:

Opublikowano

:hi: Ja też dopiero teraz wstałem. :rolleyes:

Kedzior jest już ankieta na wątku Bukowiny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Upsss... :gwizdanie: :bag:

no tak chowaj sie ty to podrzuciles pod rozwage :evil: :evil:

wlasnie Akjam porozmawiamy sobei we wtorek :baseball:

Grisza zdjecia zachowaj dla siebie i innym nie pokazuj :gwizdanie:

Weź flaszkę bo inaczej nie będziemy gadać. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Weź flaszkę bo inaczej nie będziemy gadać. :naughty: :naughty: :naughty:

mam 0,7 myslisz ze starczy? :polew:
Opublikowano

Weź flaszkę bo inaczej nie będziemy gadać. :naughty: :naughty: :naughty:

mam 0,7 myslisz ze starczy? :polew:

Przecież wiesz, że nie wystarczy. Mam drugą to wtedy pogaamy. :wink4: No i jeszcze jedno. Nie będziemy tam sami, reszta chlorów się zjedzie... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Weź flaszkę bo inaczej nie będziemy gadać. :naughty: :naughty: :naughty:

mam 0,7 myslisz ze starczy? :polew:

Przecież wiesz, że nie wystarczy. Mam drugą to wtedy pogaamy. :wink4: No i jeszcze jedno. Nie będziemy tam sami, reszta chlorów się zjedzie... :polew: :polew: :polew:

wiesz ze ja duzo nie pije to powinno starczyc :decayed:
Opublikowano

Weź flaszkę bo inaczej nie będziemy gadać. :naughty: :naughty: :naughty:

mam 0,7 myslisz ze starczy? :polew:

Przecież wiesz, że nie wystarczy. Mam drugą to wtedy pogaamy. :wink4: No i jeszcze jedno. Nie będziemy tam sami, reszta chlorów się zjedzie... :polew: :polew: :polew:

wiesz ze ja duzo nie pije to powinno starczyc :decayed:

To tak jak ja... :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

Weź flaszkę bo inaczej nie będziemy gadać. :naughty: :naughty: :naughty:

mam 0,7 myslisz ze starczy? :polew:

Przecież wiesz, że nie wystarczy. Mam drugą to wtedy pogaamy. :wink4: No i jeszcze jedno. Nie będziemy tam sami, reszta chlorów się zjedzie... :polew: :polew: :polew:

wiesz ze ja duzo nie pije to powinno starczyc :decayed:

To tak jak ja... :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Weź flaszkę bo inaczej nie będziemy gadać. :naughty: :naughty: :naughty:

mam 0,7 myslisz ze starczy? :polew:

Przecież wiesz, że nie wystarczy. Mam drugą to wtedy pogaamy. :wink4: No i jeszcze jedno. Nie będziemy tam sami, reszta chlorów się zjedzie... :polew: :polew: :polew:

wiesz ze ja duzo nie pije to powinno starczyc :decayed:

To tak jak ja... :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Co jest? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

No właśnie szkoda diman, że Ciebie nie było. Ale takie życie i na bank sobie to odbijemy. :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.