Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kedzior jest już ankieta na wątku Bukowiny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Upsss... :gwizdanie: :bag:

no tak chowaj sie ty to podrzuciles pod rozwage :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem czy ta ankieta na poważnie, ale zagłosowałem na TAK :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

mi też jakoś objechała myszka :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehehe

Opublikowano

ja też zagłosowałem na TAK, jak kędzior dostanie bana to katowickie, w życiu gliwickich nie przegonią... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kedzior jest już ankieta na wątku Bukowiny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Upsss... :gwizdanie: :bag:

no tak chowaj sie ty to podrzuciles pod rozwage :evil: :evil:

Poratuję go i zagłosuję na NIE... :klamie:

:wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior tak dla przypomnienia :)

dsc03546n.jpg

dsc03525t.jpg

dsc03416p.jpg

dsc03340sd.jpg

:kox:

Opublikowano

Kędzior i jego parkietowe podboje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale ten jezyk wystawiony do laski bezcenne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior tak dla przypomnienia :)

dsc03416p.jpg

:kox:

Adrenalina! Pytałaś o Rajmunda... Miszcz drugiego planu... :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior tak dla przypomnienia :)

dsc03525t.jpg

:kox:

początkowe stadium ginekomastii :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior tak dla przypomnienia :)

dsc03416p.jpg

:kox:

Adrenalina! Pytałaś o Rajmunda... Miszcz drugiego planu... :gwizdanie:

należy mu się szacun... ma tak wyćwiczoną równowagę jak mało który młody :kox:

Opublikowano

Kędzior tak dla przypomnienia :)

dsc03416p.jpg

:kox:

Adrenalina! Pytałaś o Rajmunda... Miszcz drugiego planu... :gwizdanie:

należy mu się szacun... ma tak wyćwiczoną równowagę jak mało który młody :kox:

To fakt. Przykład do naśladowania. :decayed:
Opublikowano

siemaka

ale jednak mi sie spać chciało...

Opublikowano

siemaka

ale jednak mi sie spać chciało...

Nie odpocząłeś w BT? :mysli::decayed:
Opublikowano

siemaka

ale jednak mi sie spać chciało...

Nie odpocząłeś w BT? :mysli::decayed:

nie jechałem tam odpoczywac :gwizdanie:

Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, przez których sen był niemożliwy :nose:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemaka

ale jednak mi sie spać chciało...

Nie odpocząłeś w BT? :mysli::decayed:

nie jechałem tam odpoczywac :gwizdanie:

Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, przez których sen był niemożliwy :nose:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

eeeeeeeeeeeee to my :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

siemaka

ale jednak mi sie spać chciało...

Nie odpocząłeś w BT? :mysli::decayed:

nie jechałem tam odpoczywac :gwizdanie:

Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, przez których sen był niemożliwy :nose:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spać też tam nie jechałeś ... :gwizdanie:
Opublikowano

siemaka

ale jednak mi sie spać chciało...

Nie odpocząłeś w BT? :mysli::decayed:

nie jechałem tam odpoczywac :gwizdanie:

Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, przez których sen był niemożliwy :nose:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spać też tam nie jechałeś ... :gwizdanie:

:gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:04_________________________________________________ok idę do wyra :decayed:

rano zdecyduję czy iść do pracy czy nie :tongue4:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:04_________________________________________________... nuta do snu :wink4:

OSTR - Szpiedzy tacy jak my

Opublikowano

Kedzior jest już ankieta na wątku Bukowiny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Upsss... :gwizdanie: :bag:

no tak chowaj sie ty to podrzuciles pod rozwage :evil: :evil:

wlasnie Akjam porozmawiamy sobei we wtorek :baseball:

Grisza zdjecia zachowaj dla siebie i innym nie pokazuj :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.