Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

widzieliśny Cie wczoraj w Kce :tongue4:

jak żyjesz :naughty: bo ja dziś postanowiłem do pracy nie iść :decayed:

no to zmieniam za chwilę na letnie :tongue4:

mnie ? :mysli:

wyjeżdżałeś z Damrota w prawo :tongue4:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:22_________________________________________________

no i kędziorek kropka przytulił :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:09_________________________________________________a i miałem pytac kto mnie jutro na kawke moze zaprosic od 16.00 do spota bo nie chce mi sie siedziec na lawce tak dlugo :decayed:

to podjedź do mnie :decayed::wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

widzieliśny Cie wczoraj w Kce :tongue4:

jak żyjesz :naughty: bo ja dziś postanowiłem do pracy nie iść :decayed:

no to zmieniam za chwilę na letnie :tongue4:

mnie ? :mysli:

wyjeżdżałeś z Damrota w prawo :tongue4:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:22_________________________________________________

no i kędziorek kropka przytulił :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:09_________________________________________________a i miałem pytac kto mnie jutro na kawke moze zaprosic od 16.00 do spota bo nie chce mi sie siedziec na lawce tak dlugo :decayed:

to podjedź do mnie :decayed::wink4:

do ciebie mam tyle samo co do mnie :gwizdanie: ale dzieki za chęci :notworthy:

Opublikowano

Kędzisan, gratuluję kropka :decayed:

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

nie ma się czego bać... :kox: widziałam wszystko oczami trzeźwego i nie taki diabeł straszny :gwizdanie:

a i miałem pytac kto mnie jutro na kawke moze zaprosic od 16.00 do spota bo nie chce mi sie siedziec na lawce tak dlugo :decayed:

:naughty:

ja bym Cię mogła przygarnąć ale nie wiem czy wypada skoro jestem słomiana :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzisan, gratuluję kropka :decayed:

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

nie ma się czego bać... :kox: widziałam wszystko oczami trzeźwego i nie taki diabeł straszny :gwizdanie:

a i miałem pytac kto mnie jutro na kawke moze zaprosic od 16.00 do spota bo nie chce mi sie siedziec na lawce tak dlugo :decayed:

:naughty:

ja bym Cię mogła przygarnąć ale nie wiem czy wypada skoro jestem słomiana :gwizdanie:

słomiana powiadasz hmmm może bym skorzystał będę niedaleko ciebie bo na czerwińskiego mogę wpaść z swoją kawką :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:44_________________________________________________a i myślę, że Stasiu zrozumie :tongue4:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

Opublikowano

słomiana powiadasz hmmm może bym skorzystał będę niedaleko ciebie bo na czerwińskiego mogę wpaść z swoją kawką :gwizdanie:

kawę to ja mam... przywieź śmietankę :polew: :polew:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

Opublikowano
:nose:
Opublikowano

słomiana powiadasz hmmm może bym skorzystał będę niedaleko ciebie bo na czerwińskiego mogę wpaść z swoją kawką :gwizdanie:

kawę to ja mam... przywieź śmietankę :polew: :polew:

spoko moge wziąśc :naughty:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

Opublikowano

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

to na jaja bardziej... tak myślę :mysli:

Opublikowano

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

to na jaja bardziej... tak myślę :mysli:

chudineze na pewno tego nie brał na jaja... reszta tak :disgust:
Opublikowano

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Krolu hamuj trochę bo ja go akurat lubię :cool1:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

dzięki poszwendam się po sklepach :wink4:

Opublikowano

:hi:

kędzior jednak kropek tylko :thumbdown:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

dzięki poszwendam się po sklepach :wink4:

nie to nie :tongue4:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

dzięki poszwendam się po sklepach :wink4:

nie to nie :tongue4:

zajdę cie z zaskoczenia o 17.15 :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

dzięki poszwendam się po sklepach :wink4:

nie to nie :tongue4:

zajdę cie z zaskoczenia o 17.15 :gwizdanie: :wink4:

zrobić obiad? :kox:

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

dzięki poszwendam się po sklepach :wink4:

nie to nie :tongue4:

zajdę cie z zaskoczenia o 17.15 :gwizdanie: :wink4:

zrobić obiad? :kox:

hmmm co prawda będę po obiadku ale kolacja o tej porze będzie się już zbliżać :kox: :kox: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.