Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zagadka wieczoru - czyje to stópki ? :polew: :polew: :kox:

DSC00009.jpg

ja nie bylem ale strzelam ze gregora :decayed::polew: :polew:

I jedna Kędziora![br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:30_________________________________________________

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Filmiki reklamowe jutro... :naughty:
Opublikowano

zagadka wieczoru - czyje to stópki ? :polew: :polew: :kox:

DSC00009.jpg

Łabaki Gregora :polew:

Opublikowano

zagadka wieczoru - czyje to stópki ? :polew: :polew: :kox:

DSC00009.jpg

ja nie bylem ale strzelam ze gregora :decayed::polew: :polew:

:good:

ŁAAA-BAAA-KII :polew:

Opublikowano

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

sniadanie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

dej spokoj lepiej cos polej :kox:

Dobrze piszesz... polać mu :naughty:

No żałuję, że poleję tylko dla siebie tym razem bo towarzystwo było do zniesienia i napiłbym się jeszcze dziś z Wami. :naughty::kox::good: :good: :good:

nie wiem co jest ale Ania mówi, że mi wszystkie ciuchy śmierdzą ziołem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mnie ziołem i chlorem! :polew: :polew: :polew: BTW DObrze, że był basen i sauna dymna... :gwizdanie: :kox:

Jak wracaliście z zakopca jak droga ? były jakieś korki ?

:good:

Pijemy ?? :kox:

Opublikowano

zagadka wieczoru - czyje to stópki ? :polew: :polew: :kox:

DSC00009.jpg

ja nie bylem ale strzelam ze gregora :decayed::polew: :polew:

:good:

ŁAAA-BAAA-KII :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

dla niektórych bardziej 'zła' niż 'rozrywki' :polew:

Opublikowano

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

sniadanie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

dej spokoj lepiej cos polej :kox:

Dobrze piszesz... polać mu :naughty:

No żałuję, że poleję tylko dla siebie tym razem bo towarzystwo było do zniesienia i napiłbym się jeszcze dziś z Wami. :naughty::kox::good: :good: :good:

nie wiem co jest ale Ania mówi, że mi wszystkie ciuchy śmierdzą ziołem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mnie ziołem i chlorem! :polew: :polew: :polew: BTW DObrze, że był basen i sauna dymna... :gwizdanie: :kox:

Jak wracaliście z zakopca jak droga ? były jakieś korki ?

:good:

Pijemy ?? :kox:

to co do 777 smigamy :gwizdanie:

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

dla niektórych bardziej 'zła' niż 'rozrywki' :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

tyle co się uśmiałam na tym zlocie to już dawno nie :decayed:

dzięki wszystkim za miłą atmosferę i opiekę :notworthy::wink4:

sniadanie :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________

Jakiś zmęczony jestem czy coś... :naughty:

dej spokoj lepiej cos polej :kox:

Dobrze piszesz... polać mu :naughty:

No żałuję, że poleję tylko dla siebie tym razem bo towarzystwo było do zniesienia i napiłbym się jeszcze dziś z Wami. :naughty::kox::good: :good: :good:

nie wiem co jest ale Ania mówi, że mi wszystkie ciuchy śmierdzą ziołem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mnie ziołem i chlorem! :polew: :polew: :polew: BTW DObrze, że był basen i sauna dymna... :gwizdanie: :kox:

Jak wracaliście z zakopca jak droga ? były jakieś korki ?

:good:

Pijemy ?? :kox:

to co do 777 smigamy :gwizdanie:

Żartowalem dzis na alko nie moge patrzec w drodze powrotnej 2x :sick3: dobrze ze kolacje dobrze pogryzlem bo jeszcze zeby przy zyganiu by mi powybijalo :polew:

Opublikowano

chyba sobei dla pewnosci wezme urlop na jutro :disgust: Basia wygadalas :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

dla niektórych bardziej 'zła' niż 'rozrywki' :polew:

tak pare osob przesadzilo :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

chyba sobei dla pewnosci wezme urlop na jutro :disgust: Basia wygadalas :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

dla niektórych bardziej 'zła' niż 'rozrywki' :polew:

tak pare osob przesadzilo :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Kędzior, teraz tylko czekać ile faktur za usługi stomatologiczne przyjdzie do Ciebie pocztą od ludzi

bo tak młóciłeś na na parkiecie że wcale by mnie to nie zdziwiło :polew: :polew:

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)
Opublikowano

Stomatolog to jedno, a psychoterapeuta??

Opublikowano

chyba sobei dla pewnosci wezme urlop na jutro :disgust: Basia wygadalas :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

dla niektórych bardziej 'zła' niż 'rozrywki' :polew:

tak pare osob przesadzilo :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

W piątek już to wiedziałem, że jutro urlopik będzie. :polew: :polew: :polew:

chyba sobei dla pewnosci wezme urlop na jutro :disgust: Basia wygadalas :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

dla niektórych bardziej 'zła' niż 'rozrywki' :polew:

tak pare osob przesadzilo :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Kędzior, teraz tylko czekać ile faktur za usługi stomatologiczne przyjdzie do Ciebie pocztą od ludzi

bo tak młóciłeś na na parkiecie że wcale by mnie to nie zdziwiło :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

No tyś jest waryjot! :evil:
Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

ale telemark byl :decayed:

chyba sobei dla pewnosci wezme urlop na jutro :disgust: Basia wygadalas :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:36_________________________________________________

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

dla niektórych bardziej 'zła' niż 'rozrywki' :polew:

tak pare osob przesadzilo :thumbdown:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Kędzior, teraz tylko czekać ile faktur za usługi stomatologiczne przyjdzie do Ciebie pocztą od ludzi

bo tak młóciłeś na na parkiecie że wcale by mnie to nie zdziwiło :polew: :polew:

jak by co to nie ja :gwizdanie:
Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

ty warjotko, powinnas mnie wspierac za ta opieka jaka cie obdarzylem :>
Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

Właśnie mnie coś trójka napierdala i może bym Kędziorowi fakture przedstawił... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

ty warjotko, powinnas mnie wspierac za ta opieka jaka cie obdarzylem :>

kiedy? :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.