Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

No właśnie szkoda diman, że Ciebie nie było. Ale takie życie i na bank sobie to odbijemy. :wink4:

nie no to napewno prędzej czy później :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

przestan :decayed:

ja jzu nie pije i niepale :cool1:

Opublikowano

:hi:

Pytanie za 100 punktów, czy ja mogę już prowadzić auto? :blink:

coś mi się wydaje że będzie urlop :polew:

Opublikowano

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

No właśnie szkoda diman, że Ciebie nie było. Ale takie życie i na bank sobie to odbijemy. :wink4:

nie no to napewno prędzej czy później :wink4:

:good:

Aha. No i ja dużo nie pije. :gwizdanie:

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

przestan :decayed:

ja jzu nie pije i niepale :cool1:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

pany jak tak czytam to zaczynam się bać z wami kiedykolwiek usiąść do jakieś wódeczki :evil: :evil: :gwizdanie:

przestan :decayed:

ja jzu nie pije i niepale :cool1:

hmmm jasne :evil:

Opublikowano

:hi:

Pytanie za 100 punktów, czy ja mogę już prowadzić auto? :blink:

coś mi się wydaje że będzie urlop :polew:

Pajacyków! Weź urlop będzie bezpieczniej! :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Pytanie za 100 punktów, czy ja mogę już prowadzić auto? :blink:

coś mi się wydaje że będzie urlop :polew:

moge cie zawiesc :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pytanie za 100 punktów, czy ja mogę już prowadzić auto? :blink:

coś mi się wydaje że będzie urlop :polew:

yyyyyyyyy na 100% niemozesz
Opublikowano

:hi:

Pytanie za 100 punktów, czy ja mogę już prowadzić auto? :blink:

coś mi się wydaje że będzie urlop :polew:

moge cie zawiesc :decayed:

diman ale otwórz wszystkie szyby i nadmuch na full bo wysiądziesz pijany! :polew: :polew: :polew: :polew: I jak będzie wysiadał to lepiej go asekuruj bo takiego telemarka jak wczoraj w wykonaniu Pajacykówa pod skocznią to nigdy nie widziałem! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 10:24_________________________________________________

:hi:

Pytanie za 100 punktów, czy ja mogę już prowadzić auto? :blink:

coś mi się wydaje że będzie urlop :polew:

yyyyyyyyy na 100% niemozesz

Eeeee tam. Może.

Na PlayStation albo PC. :polew: :polew: :> :>

Opublikowano

ha ha ha :decayed:

ale że akurat ten tir odjechał jak stałem w samych batach :polew:

Diman, jestem Ci bardzo wdzięczny za wczoraj :notworthy:

Opublikowano

ha ha ha :decayed:

ale że akurat ten tir odjechał jak stałem w samych batach :polew:

Diman, jestem Ci bardzo wdzięczny za wczoraj :notworthy:

nie ma za co cza sobie pomagać jak jak jest potrzeba :wink4:

Opublikowano

ha ha ha :decayed:

ale że akurat ten tir odjechał jak stałem w samych batach :polew:

Diman, jestem Ci bardzo wdzięczny za wczoraj :notworthy:

nie ma za co cza sobie pomagać jak jak jest potrzeba :wink4:

i to sie ceni :good: :good: :good:
Opublikowano

ha ha ha :decayed:

ale że akurat ten tir odjechał jak stałem w samych batach :polew:

Diman, jestem Ci bardzo wdzięczny za wczoraj :notworthy:

nie ma za co cza sobie pomagać jak jak jest potrzeba :wink4:

i to sie ceni :good: :good: :good:

Co prawda to prawda. :good: :good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale że akurat ten tir odjechał jak stałem w samych batach :polew:

tej babci co siedziała na wprost jak TIR odjechał się podobało :decayed:

Pucykoff :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 12:06_________________________________________________

:hi:

widzieliśny Cie wczoraj w Kce :tongue4:

jak żyjesz :naughty: bo ja dziś postanowiłem do pracy nie iść :decayed:

no to zmieniam za chwilę na letnie :tongue4:

Opublikowano

Ja też odpoczywam... Grisza chlor się już wyspał? :decayed::cool1:

Opublikowano

:hi:

widzieliśny Cie wczoraj w Kce :tongue4:

jak żyjesz :naughty: bo ja dziś postanowiłem do pracy nie iść :decayed:

no to zmieniam za chwilę na letnie :tongue4:

mnie ? :mysli:

Ja mam cały tydzień wolne :naughty:

Ja jutro pojade dzisiaj jeszcze się bycze do bólu...

Ja też odpoczywam... Grisza chlor się już wyspał? :decayed::cool1:

No BA !! Normalnie mam taki cug, że wstałem rano i zastanawiałem się czy drinka sobie nie zrobić :gwizdanie:
Opublikowano

Ja dziś wieczorkiem jeszcze chyba coś chlapnę bo brat ma urodziny i jak nie będzie w robocie to buteleczkę się zrobi... :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no i kędziorek kropka przytulił :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:09_________________________________________________a i miałem pytac kto mnie jutro na kawke moze zaprosic od 16.00 do spota bo nie chce mi sie siedziec na lawce tak dlugo :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.