Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

dzięki poszwendam się po sklepach :wink4:

nie to nie :tongue4:

zajdę cie z zaskoczenia o 17.15 :gwizdanie: :wink4:

zrobić obiad? :kox:

hmmm co prawda będę po obiadku ale kolacja o tej porze będzie się już zbliżać :kox: :kox: :decayed:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

to na jaja bardziej... tak myślę :mysli:

chudineze na pewno tego nie brał na jaja... reszta tak :disgust:

No mam nadzieję, że Chudineze też ogarnął temat i też to są jaja w jego wykonaniu jak i całej reszty... :wink4: A jak nie to niech sobie z tym żyje. :tongue4:

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Krolu hamuj trochę bo ja go akurat lubię :cool1:

No słyszysz Krolu!? :shocked::naughty:
Opublikowano

jest i akjam - człowiek o dwóch twarzach :kox:

rodzinka zadowolona z weekendu? :naughty:

Opublikowano

jest i akjam - człowiek o dwóch twarzach :kox:

rodzinka zadowolona z weekendu? :naughty:

:wink4: Ale, że niby co? :mysli::decayed: Rodzinka zadowolona! Jutro wkleję fotki z księgi wpisów dla Mai... :kox: :kox:
Opublikowano

jest i akjam - człowiek o dwóch twarzach :kox:

rodzinka zadowolona z weekendu? :naughty:

:wink4: Ale, że niby co? :mysli::decayed: Rodzinka zadowolona! Jutro wkleję fotki z księgi wpisów dla Mai... :kox: :kox:

:hahaha:

i tak górnik był najlepszy :polew:

Opublikowano

wrzućcie jakieś foty :naughty:

Opublikowano

Albo najlepiej filmiki :naughty:

Opublikowano

wrzućcie jakieś foty :naughty:

Albo najlepiej filmiki :naughty:

cierpliwości :wink4:

Opublikowano

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

Opublikowano

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

posłuchasz i wyciągniesz wnioski :gwizdanie:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

posłuchasz i wyciągniesz wnioski :gwizdanie:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

no na pewno

Opublikowano

DOBRY :hi:

Nie ma to jak urlopik i dopiero teraz sobie wstać :cool1:

Przewidziałem to, że będę musiał jeszcze poleniuchować jeden dzień :naughty:

Niby po czym jak Ty cały czas zamulałeś o 22 spałeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zobaczymy może wpadnę zobaczyć inne :a4fan:

Opublikowano

zobaczymy może wpadnę zobaczyć inne :a4fan:

nie ma na co patrzeć same śruty podjeżdżają :evil: :evil: :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:02_________________________________________________p.s też jutro bede :tongue4:

Opublikowano

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

Zawsze musi być ten pierwszy raz, poza tym może to i lepiej, poznasz nas od razu z tej "dobrej" strony :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________oho widzę że się powtarza

Opublikowano

jak mi się nie chce iść jutro do roboty :gwizdanie:

Na spota się wybieram :wink4:

Opublikowano

zobaczymy może wpadnę zobaczyć inne :a4fan:

taaaak... każdy kiedyś chciał tylko przyjechać zobaczyć

a teraz niektórzy budzą się w poniedziałek rano i nie wiedzą jaki jest dzień :gwizdanie: :kox::tongue4:

Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w c**j roboty :confused4:

Opublikowano

w ptaszek :polew:

Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

zamulacz :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.