Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

dimek ja ci mogę zorganizować czas od 17... kebaby, jakieś dziweksy itp.? :naughty: :naughty:

jestem za mówie poważnie jutro jadę do kato sprawę mam do załatwienia ale czynne tam jest do 16 i właśnie przed ta godzina tam będę wiec jak ktoś by mnie przygarnął to byłbym wdzięczny :wink4:

no ja podobnie jak Krolu, dopiero od 17 :cool1:

dzięki poszwendam się po sklepach :wink4:

nie to nie :tongue4:

zajdę cie z zaskoczenia o 17.15 :gwizdanie: :wink4:

zrobić obiad? :kox:

hmmm co prawda będę po obiadku ale kolacja o tej porze będzie się już zbliżać :kox: :kox: :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

to na jaja bardziej... tak myślę :mysli:

chudineze na pewno tego nie brał na jaja... reszta tak :disgust:

No mam nadzieję, że Chudineze też ogarnął temat i też to są jaja w jego wykonaniu jak i całej reszty... :wink4: A jak nie to niech sobie z tym żyje. :tongue4:

mogę być najwcześniej 16:20-30.... :disgust:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:31_________________________________________________ale mnie wkurwili tym krokiem... i te komentarza j***** chudineze... jak ja kolesia nie trawie... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Krolu hamuj trochę bo ja go akurat lubię :cool1:

No słyszysz Krolu!? :shocked::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i akjam - człowiek o dwóch twarzach :kox:

rodzinka zadowolona z weekendu? :naughty:

:wink4: Ale, że niby co? :mysli::decayed: Rodzinka zadowolona! Jutro wkleję fotki z księgi wpisów dla Mai... :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i akjam - człowiek o dwóch twarzach :kox:

rodzinka zadowolona z weekendu? :naughty:

:wink4: Ale, że niby co? :mysli::decayed: Rodzinka zadowolona! Jutro wkleję fotki z księgi wpisów dla Mai... :kox: :kox:

:hahaha:

i tak górnik był najlepszy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

posłuchasz i wyciągniesz wnioski :gwizdanie:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

posłuchasz i wyciągniesz wnioski :gwizdanie:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

no na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy może wpadnę zobaczyć inne :a4fan:

nie ma na co patrzeć same śruty podjeżdżają :evil: :evil: :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:02_________________________________________________p.s też jutro bede :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

Zawsze musi być ten pierwszy raz, poza tym może to i lepiej, poznasz nas od razu z tej "dobrej" strony :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________oho widzę że się powtarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi się nie chce iść jutro do roboty :gwizdanie:

Na spota się wybieram :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy może wpadnę zobaczyć inne :a4fan:

taaaak... każdy kiedyś chciał tylko przyjechać zobaczyć

a teraz niektórzy budzą się w poniedziałek rano i nie wiedzą jaki jest dzień :gwizdanie: :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

zamulacz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...