Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ptaszek :polew:

tak pokazuje ja piszesz C h u j :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ptaszek :polew:

tak pokazuje ja piszesz C h u j :naughty:

zauważyłam :cool1:

Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

zamulacz :thumbdown:

stary mam tyle pracy ze nie wiem o co loto do końca tygodnia się nie odkuję i pewnie sobotę będę tyrał :wallbash: wk***ia mnie to że nie mam czasu no spoty ;(

Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

zamulacz :thumbdown:

stary mam tyle pracy ze nie wiem o co loto do końca tygodnia się nie odkuję i pewnie sobotę będę tyrał :wallbash: wk***ia mnie to że nie mam czasu no spoty ;(

Po coś wracał na stare śmieci :gwizdanie:
Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

he a u mnie chillout :tongue4:

Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

:decayed:

zamulacz :thumbdown:

stary mam tyle pracy ze nie wiem o co loto do końca tygodnia się nie odkuję i pewnie sobotę będę tyrał :wallbash: wk***ia mnie to że nie mam czasu no spoty ;(

taka robota "bez fajrantu" by mnie wykończyła w c**j :decayed:

Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

zamulacz :thumbdown:

stary mam tyle pracy ze nie wiem o co loto do końca tygodnia się nie odkuję i pewnie sobotę będę tyrał :wallbash: wk***ia mnie to że nie mam czasu no spoty ;(

Po coś wracał na stare śmieci :gwizdanie:

bo kasę idzie zarobić jakąś normalną

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

he a u mnie chillout :tongue4:

zamieniłbym się z Tobą - nie robi a B7 ma :decayed:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:14_________________________________________________

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

:decayed:

zamulacz :thumbdown:

stary mam tyle pracy ze nie wiem o co loto do końca tygodnia się nie odkuję i pewnie sobotę będę tyrał :wallbash: wk***ia mnie to że nie mam czasu no spoty ;(

taka robota "bez fajrantu" by mnie wykończyła w ptaszek :decayed:

no wykańcza w chu j

Opublikowano

nie ma na co patrzeć same śruty podjeżdżają :evil: :evil: :decayed

no jak się ma B7 to na pewno :rolleyes:

Opublikowano

zamieniłbym się z Tobą - nie robi a B7 ma :decayed:

Ty zadupiasz cały dzień i B5 musiałeś sprzedać :decayed:
Opublikowano

zamieniłbym się z Tobą - nie robi a B7 ma :decayed:

Ty zadupiasz cały dzień i B5 musiałeś sprzedać :decayed:

no właśnie..gdzie ta sprawiedliwość na świecie :mysli:

Opublikowano

zamieniłbym się z Tobą - nie robi a B7 ma :decayed:

Ty zadupiasz cały dzień i B5 musiałeś sprzedać :decayed:

no właśnie..gdzie ta sprawiedliwość na świecie :mysli:

Jak zwykle nie ma sprawiedliwości :thumbdown:
Opublikowano

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

zamulacz :thumbdown:

stary mam tyle pracy ze nie wiem o co loto do końca tygodnia się nie odkuję i pewnie sobotę będę tyrał :wallbash: wk***ia mnie to że nie mam czasu no spoty ;(

Po coś wracał na stare śmieci :gwizdanie:

bo kasę idzie zarobić jakąś normalną

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

he a u mnie chillout :tongue4:

zamieniłbym się z Tobą - nie robi a B7 ma :decayed:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:14_________________________________________________

mnie nie będzie na spocie :thumbdown: w ptaszek roboty :confused4:

:decayed:

zamulacz :thumbdown:

stary mam tyle pracy ze nie wiem o co loto do końca tygodnia się nie odkuję i pewnie sobotę będę tyrał :wallbash: wk***ia mnie to że nie mam czasu no spoty ;(

taka robota "bez fajrantu" by mnie wykończyła w ptaszek :decayed:

no wykańcza w chu j

jak sie chce to sie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 20:18_________________________________________________

nie ma na co patrzeć same śruty podjeżdżają :evil: :evil: :decayed

no jak się ma B7 to na pewno :rolleyes:

zobaczysz cala klapa bagażnika olejem zachlapana jak w jakimś maluchu wiec mówię, że śrut :wink4:

Opublikowano

Diman no to mi się chce :naughty: i muszę się ogarnąć na jutro do roboty :yeah:

Opublikowano

Diman no to mi się chce :naughty: i muszę się ogarnąć na jutro do roboty :yeah:

praca kształtuje charakter cza tyrać żeby mieć chyba ze umiesz ładnie i cicho kraść to robić nie musisz :wink4:

Opublikowano

Diman no to mi się chce :naughty: i muszę się ogarnąć na jutro do roboty :yeah:

praca kształtuje charakter cza tyrać żeby mieć chyba ze umiesz ładnie i cicho kraść to robić nie musisz :wink4:

a masz coś co można po cichu zaj ebać i zarobić w chu.. kasy ? :naughty:

z innej beczki http://moto.pl/MotoPL/1,88571,9320874,Quattro_stanowia_38__sprzedazy_Audi.html

Opublikowano

Co tam zamulacze? :naughty: Miszka ogarnij się i wpadnij na spota, nie pier.ol! :kox:

Opublikowano

Co tam zamulacze? :naughty: Miszka ogarnij się i wpadnij na spota, nie pier.ol! :kox:

nie daje rady :ad::decayed:

a Tyś się ogarnął po Bukowinie :decayed:

Opublikowano

jakie plany macie na jutrzejszy spot?

Opublikowano

Co tam zamulacze? :naughty: Miszka ogarnij się i wpadnij na spota, nie pier.ol! :kox:

nie daje rady :ad::decayed:

a Tyś się ogarnął po Bukowinie :decayed:

Cały czas ogarnięty jestem, byłem, będę... :decayed: :gwizdanie: Lekarstwa, które podawali mi koledzy (Filipinolandia i zioła) bardzo pomocne... :kox: :kox:

jakie plany macie na jutrzejszy spot?

Wypijemy browary, które przywieziesz. :wink4::naughty: A tak na serio to może grill, wyścigi etc. :kox:
Opublikowano

jakie plany macie na jutrzejszy spot?

pewnie będą gadać o zlocie ogólnopolskim, piciu wódki itp patusy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.