Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja ponawiam pytanie :

- Wiecie gdzie można w Katowicach ustawić zbieżność w dobrych pieniądzach? :decayed:

napisz do keżora on ma jakiegos speca :wink4:

Dzięki :notworthy: Pisałem mu PW ale chciałbym to na jutro zrobić, jest szansa że dziś albo jutro mi odpisze? :decayed:

ostatnio zaganiany jest :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja ponawiam pytanie :

- Wiecie gdzie można w Katowicach ustawić zbieżność w dobrych pieniądzach? :decayed:

napisz do keżora on ma jakiegos speca :wink4:

Dzięki :notworthy: Pisałem mu PW ale chciałbym to na jutro zrobić' date=' jest szansa że dziś albo jutro mi odpisze? :decayed:

[/quote']

jak porucha to odpisze :decayed:

mowil ostatnio ze go rece bola to pewno dlugo mu to niezajmie :jerk::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobre teraz już pitam :hi:

Opublikowano

dobre teraz już pitam :hi:

:hi:
Opublikowano

Co Ci mam Akjam napisać, jak leżałem w robocie? czy jak musiałem za***rdalać na młocie bo przyjechał mi taki mega za***iście dupny kamień wielkości szafy?

czy może jak musiałem za***rdalać biegiem 3 km na pociag ?

no co chcesz wiedzieć? :decayed:

Opublikowano

Co Ci mam Akjam napisać, jak leżałem w robocie? czy jak musiałem zasuwać na młocie bo przyjechał mi taki mega za***iście dupny kamień wielkości szafy?

czy może jak musiałem zasuwać biegiem 3 km na pociag ?

no co chcesz wiedzieć? :decayed:

To! :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Co Ci mam Akjam napisać, jak leżałem w robocie? czy jak musiałem zasuwać na młocie bo przyjechał mi taki mega za***iście dupny kamień wielkości szafy?

czy może jak musiałem zasuwać biegiem 3 km na pociag ?

no co chcesz wiedzieć? :decayed:

Przynajmniej coś robisz, bo Akjam się opierdala cały tydzień :gwizdanie: CZyli w zasadzie tak jak Ja :polew:
Opublikowano

Co Ci mam Akjam napisać, jak leżałem w robocie? czy jak musiałem zasuwać na młocie bo przyjechał mi taki mega za***iście dupny kamień wielkości szafy?

czy może jak musiałem zasuwać biegiem 3 km na pociag ?

no co chcesz wiedzieć? :decayed:

Przynajmniej coś robisz, bo Akjam się opierdala cały tydzień :gwizdanie: CZyli w zasadzie tak jak Ja :polew:

jak to mówią :gwizdanie:

ktoś musi robić żeby nie robić mógł ktoś :kox:

Opublikowano

Co Ci mam Akjam napisać, jak leżałem w robocie? czy jak musiałem zasuwać na młocie bo przyjechał mi taki mega za***iście dupny kamień wielkości szafy?

czy może jak musiałem zasuwać biegiem 3 km na pociag ?

no co chcesz wiedzieć? :decayed:

Przynajmniej coś robisz, bo Akjam się opierdala cały tydzień :gwizdanie: CZyli w zasadzie tak jak Ja :polew:

:gwizdanie: Parę spraw załatwiłem. :cool1:

Co Ci mam Akjam napisać, jak leżałem w robocie? czy jak musiałem zasuwać na młocie bo przyjechał mi taki mega za***iście dupny kamień wielkości szafy?

czy może jak musiałem zasuwać biegiem 3 km na pociag ?

no co chcesz wiedzieć? :decayed:

Przynajmniej coś robisz, bo Akjam się opierdala cały tydzień :gwizdanie: CZyli w zasadzie tak jak Ja :polew:

jak to mówią :gwizdanie:

ktoś musi robić żeby nie robić mógł ktoś :kox:

No... Sprawiedliwość musi jakaśbyć! :kox::naughty:
Opublikowano

Dobra.... Myka siusiu, paciorek i do wyra, może jeszcze jakiś film obejrze.

Trzymajta się :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:22_________________________________________________z wieczora wszystkim;)

na wtorek ściągne nowego A4 B7;) kolegę z Reno;) co kupił Audiczke od kolegi naszego z Reno heheh

Opublikowano

Ja też jakiś filmik wrzucę... Trzymta się! :hi:

Opublikowano

ja też zawijam lulu....

narta :hi:

Opublikowano

no tośmy pogadali lece też jutro o 5:30 pobudka nara

Opublikowano

to ja dzisiaj zgaszę światło :wink4:

PSTRYK !

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 00:51_________________________________________________do boju :decayed:

DSC_0005.jpg

Opublikowano
:hi: pierwszy :tongue4:
Opublikowano

:bry: Drugi, niech Ci będzie Diman ;(

Całe życie kurva drugi :tongue4:

Opublikowano

a i ja się załapię :hi:

ale na ost. miejsce na podium ;(

Opublikowano

:hi:

Tuż za podium :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Diman weźmiesz mnie na barana, bo nie lubie przegrywać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.