Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WRÓCIŁEM :decayed:

poglądowe foto :gwizdanie:

DSCF1243.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem przejebany :decayed: bylem u kuzyna i sobie wypilismy 0,7 wodeczki i 0,5 jakiegos likieru i pilismy od 22 do 2 -

o 14 pojechalem na komende dmuchnac i wynik 0,0 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

WRÓCIŁEM :decayed:

poglądowe foto :gwizdanie:

DSCF1243.jpg

nie siedz na sniegu bo bedziesz mial "wilka" :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jestem przejebany :decayed: bylem u kuzyna i sobie wypilismy 0,7 wodeczki i 0,5 jakiegos likieru i pilismy od 22 do 2 -

o 14 pojechalem na komende dmuchnac i wynik 0,0 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

WRÓCIŁEM :decayed:

poglądowe foto :gwizdanie:

DSCF1243.jpg

nie siedz na sniegu bo bedziesz mial "wilka" :polew: :polew: :polew: :polew:

On już miał taką banie że nie był wstanie już jeździć.... dlatego leżał (siedział) na śniegu... :gwizdanie:
Opublikowano

jestem przejebany :decayed: bylem u kuzyna i sobie wypilismy 0,7 wodeczki i 0,5 jakiegos likieru i pilismy od 22 do 2 -

o 14 pojechalem na komende dmuchnac i wynik 0,0 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

WRÓCIŁEM :decayed:

poglądowe foto :gwizdanie:

DSCF1243.jpg

nie siedz na sniegu bo bedziesz mial "wilka" :polew: :polew: :polew: :polew:

On już miał taką banie że nie był wstanie już jeździć.... dlatego leżał (siedział) na śniegu... :gwizdanie:

:mysli::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nadrobię ten spam w nadchodzącym tygodniu

( najpierw sprawy rodzinne :sex: )

:gwizdanie:

Opublikowano

nadrobię ten spam w nadchodzącym tygodniu

( najpierw sprawy rodzinne :sex: )

:gwizdanie:

to mowisz ze za 5 min bedziesz? :polew::tongue4:
Opublikowano

A tu jak zwykle humory dopisują :naughty: Trzeba by coś otworzyć :gwizdanie:

Opublikowano

Grisza podziękował za pomoc latarka hula aż miło a do tego jeszcze dwie gry poszły :kox: :kox:

Opublikowano

Grisza podziękował za pomoc latarka hula aż miło a do tego jeszcze dwie gry poszły :kox: :kox:

No problem ! Oprogramowania i gier na HD2 mam do bólu.... także....

A tak apropo Diablo Włodarczyk... Do boju do boju.... :punk:

Opublikowano

Siema byki... powoli trzeba się szykować na Ligę Światową do Katowic... gdzie można zatrzymać się (hotel) ?

Co polecacie ?

Może macie jakieś mieszkania na wynajem albo znajomi mają. Blisko spodka.

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ide spać, zabardzo rozrzedziłem krew ... :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

A miało być dziś bezalkoholowo... :gwizdanie: :disgust:

:decayed:

Opublikowano
:hi: kierunek ustroń :)
Opublikowano

:hi:

Grisza podziękował za pomoc latarka hula aż miło a do tego jeszcze dwie gry poszły :kox: :kox:

No problem ! Oprogramowania i gier na HD2 mam do bólu.... także....

A tak apropo Diablo Włodarczyk... Do boju do boju.... :punk:

to zapodaj coś poinstaluje sobie puki mi nie zblokują fona :naughty:

takie udało mi się wczoraj sieknąć foto ale furka fajnie śmiga :wink4:

imag0215p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ale q.wa doj**ałem wczoraj! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Ale q.wa doj**ałem wczoraj! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jak bekłem rano to sobie przypomniałem, że na końcu imprezy był jeszcze kebeb :kox:

Opublikowano

:hi:

Ale q.wa doj**ałem wczoraj! :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja jak bekłem rano to sobie przypomniałem, że na końcu imprezy był jeszcze kebeb :kox:

:polew: Ja też coś żarłem z czosnkiem... :kox:

:hi:

:hi:

pany okazja jak ktoś ma kasę to w tych pieniądzach b8 nie kupi nigdzie

http://moto.allegro.pl/audi-a4-nowy-model-2-0-tdi-s-line-2008r-i1535715666.html

No cena kusząca. Już dzwonię. :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.