Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem ze szpitala. Mała miała zabieg usuwania migdałków. :confused4: Od 5ej na nogach! Padam na ryj!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem ze szpitala. Mała miała zabieg usuwania migdałków. :confused4: Od 5ej na nogach! Padam na ryj!

siema :hi:

Opublikowano

:siema:

Właśnie wróciłem ze szpitala. Mała miała zabieg usuwania migdałków. :confused4: Od 5ej na nogach! Padam na ryj!

jak miałem 6 lat wycinali mi trzeci migdał

Krwi tyle, jakby świnie zarzynali, ch*uj lekarz wziął mnie z nienacka :disgust:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 19:03_________________________________________________coś tutaj cicho :gwizdanie:

08.jpg

Opublikowano

bo nie ma psssyt :polew:

Opublikowano

bo nie ma psssyt :polew:

psssytt już czeka :decayed:

Opublikowano

ja nie piję :tongue4:

Opublikowano

ja nie piję :tongue4:

ja też nie :good:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 19:35_________________________________________________to cud :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No Miszka, to faktycznie cud :decayed:

Opublikowano

:hi: po pracy :shocked:

wszystko wskazuje na to, że jutro będę na spocie - taka mała informacja dla tych co nie chcą być na spocie jak ja jestem :decayed:

A tak się cieszyłem na jutrzejszy spot... Czyli jednak mnie nie będzie :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: z wieczora;)
Opublikowano

No Miszka, to faktycznie cud :decayed:

:cool1:

:hi: po pracy :shocked:

wszystko wskazuje na to, że jutro będę na spocie - taka mała informacja dla tych co nie chcą być na spocie jak ja jestem :decayed:

A tak się cieszyłem na jutrzejszy spot... Czyli jednak mnie nie będzie :gwizdanie:

przykro mi ale mogę Ci posłać smsa jakby miało się zmienić, że jednak nie będę :naughty:

Opublikowano

No Miszka, to faktycznie cud :decayed:

:cool1:

:hi: po pracy :shocked:

wszystko wskazuje na to, że jutro będę na spocie - taka mała informacja dla tych co nie chcą być na spocie jak ja jestem :decayed:

A tak się cieszyłem na jutrzejszy spot... Czyli jednak mnie nie będzie :gwizdanie:

przykro mi ale mogę Ci posłać smsa jakby miało się zmienić, że jednak nie będę :naughty:

i tak mi już zjebałeś cały jutrzejszy dzień :polew:

Nie no... postaram się być, jutro wyjdzie co i jak i czy się pojawie :wink4:

Opublikowano

no to pssytt :gwizdanie:

Opublikowano

no to pssytt :gwizdanie:

kurde a ja muszę jeszcze z wozidłem skoczyć na parking a Gin już czeka :slina::kox:

Opublikowano

:hi: z wieczora

jest tu kto czy wszyscy chleją?? :chytry:

Opublikowano

:hi: z wieczora

jest tu kto czy wszyscy chleją?? :chytry:

wszyscy chleją :decayed:

Opublikowano

:hi: z wieczora

jest tu kto czy wszyscy chleją?? :chytry:

siemano jest jest ale wszyscy już mają dośc chyba :gwizdanie:

Opublikowano

jol cziekierałt :decayed:

Tolek wezmiesz na spota lapka z xp ?

yes

zalatwilem w razie czego awaryjnie jeszcze jednego :wink4:

auto stoi u mechnika i na jutro będzie mała gleba... :cool1:

wkoncu :good:

Witam Tolek robi glebe a ja chętnie bym swój zawias zamienił na serie :)

jak zobaczysz moja koze to chyba zmienisz zdanie :thumbdown:
Opublikowano
:polew: :polew: czyli dzień jak codzień? :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: czyli dzień jak codzień? :decayed:

taka karma :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.