Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja dzisiaj nie dam rady... jeszcze jestem w lesie... :/

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już wróciłem.. dzięki za spotkanie ... Seves ... B6 miazga :)

Opublikowano
:hi: po spocie. To szybkie psssyytt i do łóżka
Opublikowano

nie żebym jakoś specjalnie wymarzł.. ale tego posta pisze jednym palcem bo reszta mi zesztywniała :blink:

Opublikowano

stanleye dziękują :hi:

prysznic i spać (bez psssytt) :gwizdanie:

Opublikowano

Pierwszy.... :tongue4:

Dzięki za spota..... Kiełbaski mega wypaśne :)

Opublikowano

no to już wiem w jakiej postaci bedę miał kanapki do końca tygodnia :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też dotarłem. :wink4:

Opublikowano

:hi:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

Opublikowano

Stasiu, zawsze to lepsze niż knorr czy vifon :decayed:

Opublikowano

:hi:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

spocik spoko ale mnie wypizgało w ch uj szczególnie po plecach

Opublikowano

No trochę zimno ale co zrobisz... :decayed:

Opublikowano

No trochę zimno ale co zrobisz... :decayed:

człowiek nie jest taki żeby miał od tego umrzeć :decayed:

Opublikowano

:hi:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

:gwizdanie:

Nie zauważył pewnie bo wgrywał nowe gry do fona :gwizdanie:
Opublikowano

No trochę zimno ale co zrobisz... :decayed:

człowiek nie jest taki żeby miał od tego umrzeć :decayed:

No właśnie. :decayed:

:hi:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

:gwizdanie:

Nie zauważył pewnie bo wgrywał nowe gry do fona :gwizdanie:

:evil:
Opublikowano

:hi:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

:gwizdanie:

Nie zauważył pewnie bo wgrywał nowe gry do fona :gwizdanie:

ale byś to widział dwa pasy , jeden w lewo i czerwone i drugi prosto i czerwone, ja za stanleyami stoję na lewym a na prawym tnie diman a do świateł ze 20m i w ostatniej chwili hamulec :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

lałem potem, jeszcze z tego z 10 min (na Murckach mnie puściło ) :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:32_________________________________________________

spoko dzięki zaraz zainstaluję :kox:

Opublikowano

:hi:

diman ładnie na czerwonym chciałeś jechać :gwizdanie:

..............z tytoniem kierwa :decayed:

:gwizdanie:

Nie zauważył pewnie bo wgrywał nowe gry do fona :gwizdanie:

ale byś to widział dwa pasy , jeden w lewo i czerwone i drugi prosto i czerwone, ja za stanleyami stoję na lewym a na prawym tnie diman a do świateł ze 20m i w ostatniej chwili hamulec :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

lałem potem, jeszcze z tego z 10 min (na Murckach mnie puściło ) :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Diman pewnie zaraz wpadnie, to skomentuje co i jak :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.