Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

:hi:

Siema Panowie i Panie co tu tak pusto :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Siema Panowie i Panie co tu tak pusto :thumbdown:

Wszyscy zarobieni. :tongue4: Ja mentalnie przygotowywuje się do pracy. :naughty:
Opublikowano

Byś w końcu jakieś filmiki powklejał na forum, ile można czekać :wallbash:

Opublikowano

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

Opublikowano

Byś w końcu jakieś filmiki powklejał na forum, ile można czekać :wallbash:

Nie mam czasu. :decayed:

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

No szacun! :naughty:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 16:44_________________________________________________

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

e tam czitujesz... :P przecież widzę że ci ktoś pomaga... :decayed:

Opublikowano

koniec pracy, a na kolację objebałem te kiełbaski co mi Basia dała niby dal Uli :kox:

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

elegancko hard core po całości

Opublikowano

koniec pracy, a na kolację objebałem te kiełbaski co mi Basia dała niby dal Uli :kox:

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

elegancko hard core po całości

no to pojechałeś po bandzie z tymi wusztami :decayed:

Opublikowano

koniec pracy, a na kolację objebałem te kiełbaski co mi Basia dała niby dal Uli :kox:

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

elegancko hard core po całości

no to pojechałeś po bandzie z tymi wusztami :decayed:

lepiej powiedz jak tam kanapki :decayed:

Opublikowano

koniec pracy, a na kolację objebałem te kiełbaski co mi Basia dała niby dal Uli :kox:

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

elegancko hard core po całości

no to pojechałeś po bandzie z tymi wusztami :decayed:

lepiej powiedz jak tam kanapki :decayed:

troche te bagietki wyschły w nocy i część nie nadawała się do spożycia :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 19:41_________________________________________________

:kox: stara nuta ze stolicy polskiego hip hopu :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 16:44_________________________________________________

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

e tam czitujesz... :P przecież widzę że ci ktoś pomaga... :decayed:

On robił za poduszke powietrzną w razie czego :tongue4:
Opublikowano

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

co Wy tak się przytulacie.... :naughty::good:

Opublikowano

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

:good::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:43_________________________________________________łeeeeeeee juz niemam kropka :disgust:

Opublikowano

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

Jakby ktoś nie wiedział ! tak się jeździ extrymalnie na 2 kółkach :gwizdanie:

Prosze nie naśladować.... tylko profesjonaliści tak umią... Akjam przede wszystkim ty na quadzie tak nie próbuj :gwizdanie:

co Wy tak się przytulacie.... :naughty::good:

Zimno mu było... :gwizdanie: 5:30 rano była :naughty:

imageszl.jpg

Mistrz kierwonicy....

:good::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:43_________________________________________________łeeeeeeee juz niemam kropka :disgust:

A co brakuje Ci go ? wszystko można załatwić....
Opublikowano
:hi: probiłem przy rowerku i mogę zrobić pssyyyttt :kox:
Opublikowano

[...]

łeeeeeeee juz niemam kropka :disgust:

Nie podpuszczaj mnie bo znowu dam cynki żeby zrobić ankietę. :decayed:

Co tam z wieczora? Jak mi się nie chce/chciało do roboty... :kwasny:

Opublikowano

no to pssytt i meczyk, szkoda, że nie pokazują Chelsea vs. MU :disgust:

Opublikowano

pssssyt RED BULL

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.