Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[...]

jest to do dogadania jak kupimy grupowo to pewnie będzie taniej może ciutkę :gwizdanie: tyle, że ja mam jeszcze trochę czasu do wymiany wiec się nie napalam na razie kminie temat no i jak już to będę to robił sam :naughty:

No ja też teraz nie chcę tego robić bo funduszy brak ale można by pomyśleć o zakupie grupowym i trochę taniej by to na bank wyszło! :good:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

Nie ma zgapiania! :decayed: Ale możesz z nami zakup grupowy uskutecznić. :wink4:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

daj spokój z tym instalowaniem wczoraj się bawiłem i pousuwałem jakieś pliki systemowe :wallbash: :wallbash: i dzisiaj robiłem formata i instalacje na nowo systemu :gwizdanie: ale już wszystko wporządalu działam dalej :wink4:

Z elektroniką za Pan brat... :naughty:

no to jak będziesz gotów to się zgadamy na pewno :wink4: a co do elektroniki to nieźle i tak się skończyło bo rano to jeszcze ten fon nie dzwonił nie miał żadnych dźwięków i tak dalej :gwizdanie:

Dobrze, że temat ogarnięty bo byś był odcięty od świata. :naughty: Heble - jestem zainteresowany - muszę zebrać kasę i jak nic po drodze nie wyskoczy to się piszę. :rolleyes:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[...]

jest to do dogadania jak kupimy grupowo to pewnie będzie taniej może ciutkę :gwizdanie: tyle, że ja mam jeszcze trochę czasu do wymiany wiec się nie napalam na razie kminie temat no i jak już to będę to robił sam :naughty:

No ja też teraz nie chcę tego robić bo funduszy brak ale można by pomyśleć o zakupie grupowym i trochę taniej by to na bank wyszło! :good:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

Nie ma zgapiania! :decayed: Ale możesz z nami zakup grupowy uskutecznić. :wink4:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

daj spokój z tym instalowaniem wczoraj się bawiłem i pousuwałem jakieś pliki systemowe :wallbash: :wallbash: i dzisiaj robiłem formata i instalacje na nowo systemu :gwizdanie: ale już wszystko wporządalu działam dalej :wink4:

Z elektroniką za Pan brat... :naughty:

Akurat Ja ma z przodu 321mm, tył jeśli się nie myle 288mm. Ale tak czy owak z tyłu musze tarcze wymienić, także odrazu moge zapodać większe :tongue4:... Klocki mam praktycznie nowe z tyłu ... ale to żaden koszt kupic nowe..:naughty: zobaczymy co i jak, narazie jeszcze jest OK.

Diman prze agent jesteś :evil:Ja już tyle staffu instalowałem i nic jeszcze nie zjebałem :wink4:

a u mnie staff się chyba jednak do palenia nadaje do niczego więcej :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 16:12_________________________________________________

[...]

jest to do dogadania jak kupimy grupowo to pewnie będzie taniej może ciutkę :gwizdanie: tyle, że ja mam jeszcze trochę czasu do wymiany wiec się nie napalam na razie kminie temat no i jak już to będę to robił sam :naughty:

No ja też teraz nie chcę tego robić bo funduszy brak ale można by pomyśleć o zakupie grupowym i trochę taniej by to na bank wyszło! :good:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

Nie ma zgapiania! :decayed: Ale możesz z nami zakup grupowy uskutecznić. :wink4:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

daj spokój z tym instalowaniem wczoraj się bawiłem i pousuwałem jakieś pliki systemowe :wallbash: :wallbash: i dzisiaj robiłem formata i instalacje na nowo systemu :gwizdanie: ale już wszystko wporządalu działam dalej :wink4:

Z elektroniką za Pan brat... :naughty:

no to jak będziesz gotów to się zgadamy na pewno :wink4: a co do elektroniki to nieźle i tak się skończyło bo rano to jeszcze ten fon nie dzwonił nie miał żadnych dźwięków i tak dalej :gwizdanie:

Dobrze, że temat ogarnięty bo byś był odcięty od świata. :naughty: Heble - jestem zainteresowany - muszę zebrać kasę i jak nic po drodze nie wyskoczy to się piszę. :rolleyes:

no to się zgadamy ja skocze poszukać czegoś na alledrogo :gwizdanie:

Opublikowano

[...]

jest to do dogadania jak kupimy grupowo to pewnie będzie taniej może ciutkę :gwizdanie: tyle, że ja mam jeszcze trochę czasu do wymiany wiec się nie napalam na razie kminie temat no i jak już to będę to robił sam :naughty:

No ja też teraz nie chcę tego robić bo funduszy brak ale można by pomyśleć o zakupie grupowym i trochę taniej by to na bank wyszło! :good:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

Nie ma zgapiania! :decayed: Ale możesz z nami zakup grupowy uskutecznić. :wink4:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

daj spokój z tym instalowaniem wczoraj się bawiłem i pousuwałem jakieś pliki systemowe :wallbash: :wallbash: i dzisiaj robiłem formata i instalacje na nowo systemu :gwizdanie: ale już wszystko wporządalu działam dalej :wink4:

Z elektroniką za Pan brat... :naughty:

Akurat Ja ma z przodu 321mm, tył jeśli się nie myle 288mm. Ale tak czy owak z tyłu musze tarcze wymienić, także odrazu moge zapodać większe :tongue4:... Klocki mam praktycznie nowe z tyłu ... ale to żaden koszt kupic nowe..:naughty: zobaczymy co i jak, narazie jeszcze jest OK.

Diman prze agent jesteś :evil: Ja już tyle staffu instalowałem i nic jeszcze nie zjebałem :wink4:

Grisza, jak będziesz zmieniał tył, to ja biorę od Ciebie zaciski i jarzma z tyłu te 288 :D bo na takie będę zmieniał :D:D

Dzisiaj VAGowałem od kumpla A8 – wczoraj kupił

Kupę błędów

Ogólnie, to 2003 rok, Quatro 4.2L pneumatyka i takie tam

Jak ogarnie furę, to wezmę go na spota, pokażemy mu jak się reza :kox:

Opublikowano

[...]

jest to do dogadania jak kupimy grupowo to pewnie będzie taniej może ciutkę :gwizdanie: tyle, że ja mam jeszcze trochę czasu do wymiany wiec się nie napalam na razie kminie temat no i jak już to będę to robił sam :naughty:

No ja też teraz nie chcę tego robić bo funduszy brak ale można by pomyśleć o zakupie grupowym i trochę taniej by to na bank wyszło! :good:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

Nie ma zgapiania! :decayed: Ale możesz z nami zakup grupowy uskutecznić. :wink4:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

daj spokój z tym instalowaniem wczoraj się bawiłem i pousuwałem jakieś pliki systemowe :wallbash: :wallbash: i dzisiaj robiłem formata i instalacje na nowo systemu :gwizdanie: ale już wszystko wporządalu działam dalej :wink4:

Z elektroniką za Pan brat... :naughty:

Akurat Ja ma z przodu 321mm, tył jeśli się nie myle 288mm. Ale tak czy owak z tyłu musze tarcze wymienić, także odrazu moge zapodać większe :tongue4:... Klocki mam praktycznie nowe z tyłu ... ale to żaden koszt kupic nowe..:naughty: zobaczymy co i jak, narazie jeszcze jest OK.

Diman prze agent jesteś :evil: Ja już tyle staffu instalowałem i nic jeszcze nie zjebałem :wink4:

Grisza, jak będziesz zmieniał tył, to ja biorę od Ciebie zaciski i jarzma z tyłu te 288 :D bo na takie będę zmieniał :D:D

Dzisiaj VAGowałem od kumpla A8 – wczoraj kupił

Kupę błędów

Ogólnie, to 2003 rok, Quatro 4.2L pneumatyka i takie tam

Jak ogarnie furę, to wezmę go na spota, pokażemy mu jak się reza :kox:

Zabierz go i niech się uczy. :kox::naughty:
Opublikowano

[...]

jest to do dogadania jak kupimy grupowo to pewnie będzie taniej może ciutkę :gwizdanie: tyle, że ja mam jeszcze trochę czasu do wymiany wiec się nie napalam na razie kminie temat no i jak już to będę to robił sam :naughty:

No ja też teraz nie chcę tego robić bo funduszy brak ale można by pomyśleć o zakupie grupowym i trochę taniej by to na bank wyszło! :good:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

Nie ma zgapiania! :decayed: Ale możesz z nami zakup grupowy uskutecznić. :wink4:

No ja chce tył wymienić na większe.... :gwizdanie: Także mógłbym z wami wspólny zakup zrobić :wink4:

Diman instalowałeś już coś z tego co Ci zgrałem ?

daj spokój z tym instalowaniem wczoraj się bawiłem i pousuwałem jakieś pliki systemowe :wallbash: :wallbash: i dzisiaj robiłem formata i instalacje na nowo systemu :gwizdanie: ale już wszystko wporządalu działam dalej :wink4:

Z elektroniką za Pan brat... :naughty:

Akurat Ja ma z przodu 321mm, tył jeśli się nie myle 288mm. Ale tak czy owak z tyłu musze tarcze wymienić, także odrazu moge zapodać większe :tongue4:... Klocki mam praktycznie nowe z tyłu ... ale to żaden koszt kupic nowe..:naughty: zobaczymy co i jak, narazie jeszcze jest OK.

Diman prze agent jesteś :evil: Ja już tyle staffu instalowałem i nic jeszcze nie zjebałem :wink4:

Grisza, jak będziesz zmieniał tył, to ja biorę od Ciebie zaciski i jarzma z tyłu te 288 :D bo na takie będę zmieniał :D:D

Dzisiaj VAGowałem od kumpla A8 – wczoraj kupił

Kupę błędów

Ogólnie, to 2003 rok, Quatro 4.2L pneumatyka i takie tam

Jak ogarnie furę, to wezmę go na spota, pokażemy mu jak się reza :kox:

nie zabieraj go bo zacznie pic jak większość z nas :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Tolek :good:

Akjam taaaa... my go nauczymy.... jak pić :gwizdanie:

I znowu mnie Diman wyprzedził .... ;(

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

hello :hi:

:hi:

Po robocie ? przed ?

Opublikowano

no raczej po, nawet po długim spacerze z psem :)

Opublikowano

Tolek :good:

Akjam taaaa... my go nauczymy.... jak pić :gwizdanie:

I znowu mnie Diman wyprzedził .... ;(

Młodemu to i wiatr w oczy. :decayed:

no raczej po, nawet po długim spacerze z psem :)

Gdzie Cie wyprowadził? :naughty:
Opublikowano

do lasu :decayed:

yeebany, dawno z nim nie byłem (rodzice chodzili) i przestał mnie słuchać, jak się puścił za zającem to ledwo co go znalazłem :polew:

Opublikowano

do lasu :decayed:

yeebany, dawno z nim nie byłem (rodzice chodzili) i przestał mnie słuchać, jak się puścił za zającem to ledwo co go znalazłem :polew:

Czyli to Ty byłeś z nim na spacerze a nie on z Tobą! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Znowu paliłeś jointa :wink4:

Opublikowano

Znowu paliłeś jointa :wink4:

On sie nim tylko delektował :gwizdanie:

U nas pięknie zaczeło padać :confused4:

Opublikowano

Znowu paliłeś jointa :wink4:

:shocked: Pomyliłeś się PANIE PUCEK. :decayed:

Znowu paliłeś jointa :wink4:

On sie nim tylko delektował :gwizdanie:

U nas pięknie zaczeło padać :confused4:

U mnie też i wiatr mocno daje o sobie znać! :disgust:
Opublikowano

zabralibyście się za robotę a nie bezsensowny spam przez cały dzień :thumbdown:

ale jestem zjebany :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

obiad :kox:

Opublikowano

zabralibyście się za robotę a nie bezsensowny spam przez cały dzień :thumbdown:

ale jestem zjebany :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

obiad :kox:

Obiadokolacja! :decayed: Ja robiłem całą noc. :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

zabralibyście się za robotę a nie bezsensowny spam przez cały dzień :thumbdown:

ale jestem zjebany :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

obiad :kox:

Obiadokolacja! :decayed: Ja robiłem całą noc. :cool1: :gwizdanie:

jeszcze zadzwonił teraz do mnie mój przełożony (wielokrotnie przełożony :polew: ) i pado mi tak, 0,7 dębowej w zamrażarce masz być :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

zabralibyście się za robotę a nie bezsensowny spam przez cały dzień :thumbdown:

ale jestem zjebany :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

obiad :kox:

Obiadokolacja! :decayed: Ja robiłem całą noc. :cool1: :gwizdanie:

jeszcze zadzwonił teraz do mnie mój przełożony (wielokrotnie przełożony :polew: ) i pado mi tak, 0,7 dębowej w zamrażarce masz być :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Będziesz miał odwiedziny? :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.