Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem jechać w góry czy nie ponoć pogoda ma się zdupcyć :confused4:

bierz mnie i staska i mozemy jechac :wink4: i h*j z pogoda :P

dobra ale jedziemy Twoim i płacisz za wahe :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem jechać w góry czy nie ponoć pogoda ma się zdupcyć :confused4:

bierz mnie i staska i mozemy jechac :wink4: i h*j z pogoda :P

dobra ale jedziemy Twoim i płacisz za wahe :kox:

mi pasuje :kox:

Opublikowano

nie wiem jechać w góry czy nie ponoć pogoda ma się zdupcyć :confused4:

bierz mnie i staska i mozemy jechac :wink4: i h*j z pogoda :P

dobra ale jedziemy Twoim i płacisz za wahe :kox:

ok ale ty zapewniasz alko i wuszt :naughty:
Opublikowano

nie wiem jechać w góry czy nie ponoć pogoda ma się zdupcyć :confused4:

bierz mnie i staska i mozemy jechac :wink4: i h*j z pogoda :P

Ej swinie a ja to co???? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:bag:
Opublikowano

:bag:

przyznaj sie cos zrobil :decayed: pewnie wcozraj KO :tongue4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 11:38_________________________________________________

nie wiem jechać w góry czy nie ponoć pogoda ma się zdupcyć :confused4:

bierz mnie i staska i mozemy jechac :wink4: i h*j z pogoda :P

Ej swinie a ja to co???? :decayed: :decayed: :decayed:

twoj nissan nieda rady dojechac :polew:
Opublikowano

:bag:

przyznaj sie cos zrobil :decayed: pewnie wcozraj KO :tongue4:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 11:38_________________________________________________

nie wiem jechać w góry czy nie ponoć pogoda ma się zdupcyć :confused4:

bierz mnie i staska i mozemy jechac :wink4: i h*j z pogoda :P

Ej swinie a ja to co???? :decayed: :decayed: :decayed:

twoj nissan nieda rady dojechac :polew:

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P
Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:
Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:

:decayed:

kiedy kupisz sobie wkoncu audi? :tongue4:
Opublikowano

Cześć :decayed:

Tolek :decayed::good:

Opublikowano

Cześć :decayed:

Tolek :decayed::good:

troche mnie głowa boli, chyba po tym kebabie :mysli:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:

:decayed:

kiedy kupisz sobie wkoncu audi? :tongue4:

jak wybadam gdzie jest jakis dobry mechanik w knurowie bo do tej pory nie poznałem żadnego jeźdząc Nismo... nie było trzeba a przed kupnem audi wole juz miec pochytane... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:

:decayed:

kiedy kupisz sobie wkoncu audi? :tongue4:

jak wybadam gdzie jest jakis dobry mechanik w knurowie bo do tej pory nie poznałem żadnego jeźdząc Nismo... nie było trzeba a przed kupnem audi wole juz miec pochytane... :polew: :polew: :polew:

uważaj co mówisz bo ci krolu albo mirek usunie konto... :tongue4:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:

:decayed:

kiedy kupisz sobie wkoncu audi? :tongue4:

jak wybadam gdzie jest jakis dobry mechanik w knurowie bo do tej pory nie poznałem żadnego jeźdząc Nismo... nie było trzeba a przed kupnem audi wole juz miec pochytane... :polew: :polew: :polew:

uważaj co mówisz bo ci krolu albo mirek usunie konto... :tongue4:

Widzisz wymieniłes dwóch uzytkownikow forum i.... jeden z nich ma zdupione auto... to mówi samo za siebie... :decayed:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:

:decayed:

kiedy kupisz sobie wkoncu audi? :tongue4:

jak wybadam gdzie jest jakis dobry mechanik w knurowie bo do tej pory nie poznałem żadnego jeźdząc Nismo... nie było trzeba a przed kupnem audi wole juz miec pochytane... :polew: :polew: :polew:

uważaj co mówisz bo ci krolu albo mirek usunie konto... :tongue4:

Widzisz wymieniłes dwóch uzytkownikow forum i.... jeden z nich ma zdupione auto... to mówi samo za siebie... :decayed:

oj twój brat musi się za ciebie wstydzić... :kox:

Opublikowano

Mój nissan zajedzie dalej niż twoje 2,8 i do tego 5 razy taniej... :tongue4: :tongue4: :tongue4:

laweta dosc drogo by cie wyniosla:P

AAA weźźź z głupszymi od siebie nie gadam... :decayed: :decayed:

to bedziemy mogli rozmawiac caly czas :decayed:

:decayed:

kiedy kupisz sobie wkoncu audi? :tongue4:

jak wybadam gdzie jest jakis dobry mechanik w knurowie bo do tej pory nie poznałem żadnego jeźdząc Nismo... nie było trzeba a przed kupnem audi wole juz miec pochytane... :polew: :polew: :polew:

uważaj co mówisz bo ci krolu albo mirek usunie konto... :tongue4:

Widzisz wymieniłes dwóch uzytkownikow forum i.... jeden z nich ma zdupione auto... to mówi samo za siebie... :decayed:

oj twój brat musi się za ciebie wstydzić... :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.