Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a na jakich blaszkach...? ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a na jakich blaszkach...? ;)

SZ takie jasno szare :kox:
Opublikowano

było do sprzedania za nieco ponad 70 000 w tamtym roku.. ale coś sie nie sprzedało chyba ;)

baj de łej :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

było do sprzedania za nieco ponad 70 000 w tamtym roku.. ale coś sie nie sprzedało chyba ;)

baj de łej :hi:

dokładnie stało w komisie koło stadionu górnika, podobno straszny złom przez to też cena była niska...
Opublikowano

było do sprzedania za nieco ponad 70 000 w tamtym roku.. ale coś sie nie sprzedało chyba ;)

baj de łej :hi:

dokładnie stało w komisie koło stadionu górnika, podobno straszny złom przez to też cena była niska...

też właśnie skojarzyłem... :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

przestań bo się chłopak zawstydzi... :tongue4:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

No zwaliłem :jerk: a polewa czeka w słoiczku na Ciebie :naughty:
Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

No zwaliłem :jerk: a polewa czeka w słoiczku na Ciebie :naughty:

łosz k**wa :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

No zwaliłem :jerk: a polewa czeka w słoiczku na Ciebie :naughty:

a jednak się nie zamkną w sobie...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

No zwaliłem :jerk: a polewa czeka w słoiczku na Ciebie :naughty:

łosz ku*** :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :naughty:
Opublikowano

Łosz qrrwa! Znowu pijaczonki się trafiły... :gwizdanie: :kox:

a co to takiego :blink:

No nie mó qrrwa, że nie wiesz!? Kiedyś trzeba to zorganizować... :naughty:

Siema tak na marginesie. :wink4::decayed:

Opublikowano

Łosz qrrwa! Znowu pijaczonki się trafiły... :gwizdanie: :kox:

a co to takiego :blink:

No nie mó qrrwa, że nie wiesz!? Kiedyś trzeba to zorganizować... :naughty:

Siema tak na marginesie. :wink4::decayed:

:bry:

Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

No zwaliłem :jerk: a polewa czeka w słoiczku na Ciebie :naughty:

łosz ku*** :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :naughty:

ja tam mieczem wojuję ale nie w taki sposób jak ty :tongue4:

Łosz qrrwa! Znowu pijaczonki się trafiły... :gwizdanie: :kox:

a co to takiego :blink:

No nie mó qrrwa, że nie wiesz!? Kiedyś trzeba to zorganizować... :naughty:

Siema tak na marginesie. :wink4::decayed:

nadal nie wiem o co chodzi :mysli: może o pieczonki

Opublikowano

:hi: po robocie

Jakąś godzinę temu widziałem RS4 B5 w zabrzu przy trasie A4 :shocked::slina: :slina: :slina:

zwaliłeś gruchę ? :kox::decayed:

No zwaliłem :jerk: a polewa czeka w słoiczku na Ciebie :naughty:

łosz ku*** :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie :naughty:

ja tam mieczem wojuję ale nie w taki sposób jak ty :tongue4:

Łosz qrrwa! Znowu pijaczonki się trafiły... :gwizdanie: :kox:

a co to takiego :blink:

No nie mó qrrwa, że nie wiesz!? Kiedyś trzeba to zorganizować... :naughty:

Siema tak na marginesie. :wink4::decayed:

nadal nie wiem o co chodzi :mysli: może o pieczonki

Bingo! Tylko, że połączone z wódeczką. :wink4::kox:
Opublikowano

i po pracy

Opublikowano

ale wczoraj dałem w palnik :gwizdanie:

dopiero po wieczornym piwku czuję się :kox:

Opublikowano

ale wczoraj dałem w palnik :gwizdanie:

dopiero po wieczornym piwku czuję się :kox:

i nie dales znac :thumbdown:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.