Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: z wieczorka
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy po spocie

ps Stanley czemu Wy zawsze jedziecie autobaną ? już nie mieszkacie na sokolskiej ?

:hi: z wieczorka

siema co tam Dimek kope lat :decayed:

Opublikowano

:hi: jak było na spocie ???

pozdro

Opublikowano

:hi: jak było na spocie ???

pozdro

chunia jak zawsze :decayed:

Opublikowano

pierwszy po spocie

ps Stanley czemu Wy zawsze jedziecie autobaną ? już nie mieszkacie na sokolskiej ?

:hi: z wieczorka

siema co tam Dimek kope lat :decayed:

a no kopę i jeszcze trochę minie zanim się pojawię troszkę mały mi choruje wiec cza być w domu i do tego jeszcze ta delegacja ale już koniec dzisiaj już w domu

Opublikowano

pierwszy po spocie

ps Stanley czemu Wy zawsze jedziecie autobaną ? już nie mieszkacie na sokolskiej ?

:hi: z wieczorka

siema co tam Dimek kope lat :decayed:

a no kopę i jeszcze trochę minie zanim się pojawię troszkę mały mi choruje wiec cza być w domu i do tego jeszcze ta delegacja ale już koniec dzisiaj już w domu

rodzina najważniejsza...widzisz ja dziś olałem "rodzinę" w naszą 3 rocznicę i wybrałem spota i mam przejebane- śpię w salonie :decayed:

Opublikowano

pierwszy po spocie

ps Stanley czemu Wy zawsze jedziecie autobaną ? już nie mieszkacie na sokolskiej ?

:hi: z wieczorka

siema co tam Dimek kope lat :decayed:

a no kopę i jeszcze trochę minie zanim się pojawię troszkę mały mi choruje wiec cza być w domu i do tego jeszcze ta delegacja ale już koniec dzisiaj już w domu

rodzina najważniejsza...widzisz ja dziś olałem "rodzinę" w naszą 3 rocznicę i wybrałem spota i mam przejebane- śpię w salonie :decayed:

ale tam masz dużą fajną rogówę będzie ci wygodnie :gwizdanie:

Opublikowano

dobra nie ma co biadolić

psssssyt :wink4:

Opublikowano

dokładnie idę spać narazie :hi:

Opublikowano

dokładnie idę spać narazie :hi:

:hi:

Opublikowano

fajnie było znowu posiedzieć :naughty:

pssyttt i spać :decayed:

Opublikowano

:hi: jak było na spocie ???

pozdro

chunia jak zawsze :decayed:

dobre dobre heheheh

Opublikowano

fajnie było znowu posiedzieć :naughty:

pssyttt i spać :decayed:

Stan kilka postów wyżej zadałem Tobie pytanie :gwizdanie:

Opublikowano

bry :embarrassed:

:mysli:

:thumbdown:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:07_________________________________________________

fajnie było znowu posiedzieć :naughty:

pssyttt i spać :decayed:

Stan kilka postów wyżej zadałem Tobie pytanie :gwizdanie:

wolę wyskoczyć ten kawałek na dwupasmówkę - równa droga :)

Opublikowano

bry :embarrassed:

:mysli:

:thumbdown:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:07_________________________________________________

fajnie było znowu posiedzieć :naughty:

pssyttt i spać :decayed:

Stan kilka postów wyżej zadałem Tobie pytanie :gwizdanie:

wolę wyskoczyć ten kawałek na dwupasmówkę - równa droga :)

aha...ale ładni Ci zajechał tym, tym już nie pamiętam czym ale jak włączał kierunkowskaz to migał na zmianę z mijania

Opublikowano

bry :embarrassed:

:mysli:

:thumbdown:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:07_________________________________________________

fajnie było znowu posiedzieć :naughty:

pssyttt i spać :decayed:

Stan kilka postów wyżej zadałem Tobie pytanie :gwizdanie:

wolę wyskoczyć ten kawałek na dwupasmówkę - równa droga :)

aha...ale ładni Ci zajechał tym, tym już nie pamiętam czym ale jak włączał kierunkowskaz to migał na zmianę z mijania

jakiś psikutas :angry:

a jak ruszałem, to mało brakło i bym zająca zaliczył :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 23:14_________________________________________________do jutra :hi:

Opublikowano

Pierwszy po spocie. :naughty:

I do dziś! :hi:

Opublikowano

Z rana :hi:

SPRZEDAM Mojego Nissana Almere !!!! Wersja 3 drzwiowa S. Rok 1997

Przebieg 164 tyś km.

Wyposażenie:

2x air bag

abs

klima manual

wspomaganie kierownicy

fabryczne delikatnie kubełkowe fotele

ciemne szyby

hak

instalacja gazowa sekwencja Landirenzo

Audio - Radio JVC-Głosniki gwizdki i zwrotnice Infinity + Wzmacniacz 4 kanaly Blaupunkt+ Bas JBL

Elektryczne lusterka

Felgi 16 cali

Stan techniczny od strony mechanicznej bez zarzutu wszystko sprawne w 100% doinwestowane, jak cos było wymieniane to na dobrych częściach. Autko jest w jednym miejscu do poprawek lakierniczych ( przytarłem słupek ) koszt max 1000zł dlatego cena ponizej rynkowej.

Auto ma przegląd do grudnia 2011.

Oto kilka fotek

alma.jpg

alma2.jpg

Cena 6500 do negocjacji.

Autko bezawaryjne...stary dobry japończyk

tel. 698613129

Opublikowano

:hi:

no to wio :bicz:

dojebana pogoda

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.