Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turbo to turbo :thumbdown:

łapiemy sie na zimowym ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i uprzedzając Twoje pytanie : "tak , moge jechać najebany" :decayed:

łapniemy sie ale w ten sposob :drunk: i :pali::decayed: :decayed: :decayed:

dżamejka skłat

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łapniemy sie ale w ten sposob :drunk: i :pali::decayed: :decayed: :decayed

To też , jak co roku :kox: :kox:

Opublikowano

joł mobile ;):hi:

Opublikowano

i :pali:

nie ściemniaj kędzior Ty i takie rzeczy ? jeszcze nigdy się nie dałeś skusić :cool1: no chyba, że trzeba Warszawiaka na takiego cfaniaka jak Ty :decayed:

Opublikowano

i :pali:

nie ściemniaj kędzior Ty i takie rzeczy ? jeszcze nigdy się nie dałeś skusić :cool1: no chyba, że trzeba Warszawiaka na takiego cfaniaka jak Ty :decayed:

ja tylko na ogolnopolskich raz w roku mozna :decayed:

łapniemy sie ale w ten sposob :drunk: i :pali::decayed: :decayed: :decayed

To też , jak co roku :kox: :kox:

to juz powoli staje sie taka tradycja :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 13:01_________________________________________________

joł mobile ;):hi:

gutenaben :decayed:
Opublikowano

właśnie miałem calla po 50 na dziwkę i po 100 na Santa Maria :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie miałem calla po 50 na dziwkę i po 100 na Santa Maria :gwizdanie:

zrób jakieś foty :naughty:

Opublikowano

właśnie miałem calla po 50 na dziwkę i po 100 na Santa Maria :gwizdanie:

sam taniec? :polew:
Opublikowano

właśnie miałem calla po 50 na dziwkę i po 100 na Santa Maria :gwizdanie:

zrób jakieś foty :naughty:

nie będę miał jak, biorę tylko jakiś stary telefon, kredytówkę i jakieś 5 dych NW

Opublikowano

właśnie miałem calla po 50 na dziwkę i po 100 na Santa Maria :gwizdanie:

zrób jakieś foty :naughty:

wrzucimy do 1ego posta :polew:
Opublikowano

właśnie miałem calla po 50 na dziwkę i po 100 na Santa Maria :gwizdanie:

sam taniec? :polew:

od 1:38

Opublikowano

i :pali:

nie ściemniaj kędzior Ty i takie rzeczy ? jeszcze nigdy się nie dałeś skusić :cool1: no chyba, że trzeba Warszawiaka na takiego cfaniaka jak Ty :decayed:

ja tylko na ogolnopolskich raz w roku mozna :decayed:

łapniemy sie ale w ten sposob :drunk: i :pali::decayed: :decayed: :decayed

To też , jak co roku :kox: :kox:

to juz powoli staje sie taka tradycja :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 13:01_________________________________________________

joł mobile ;):hi:

gutenaben :decayed:

zostało mi od CB rozmów w drodze ba BG ;) heheheh ja pierdziu jak tam serio taniutko dla nas Polaków, serio wypas jak ch.... ale stwierdziłem po drodze na Słowacji w drodze do ...... że mam chyba łożysko do wymiany .... w kole PP ;( zaś wydatek

Opublikowano

audi sie nie psuje :decayed:

Opublikowano

i :pali:

nie ściemniaj kędzior Ty i takie rzeczy ? jeszcze nigdy się nie dałeś skusić :cool1: no chyba, że trzeba Warszawiaka na takiego cfaniaka jak Ty :decayed:

ja tylko na ogolnopolskich raz w roku mozna :decayed:

łapniemy sie ale w ten sposob :drunk: i :pali::decayed: :decayed: :decayed

To też , jak co roku :kox: :kox:

to juz powoli staje sie taka tradycja :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 13:01_________________________________________________

joł mobile ;):hi:

gutenaben :decayed:

zostało mi od CB rozmów w drodze ba BG ;) heheheh ja pierdziu jak tam serio taniutko dla nas Polaków, serio wypas jak ch.... ale stwierdziłem po drodze na Słowacji w drodze do ...... że mam chyba łożysko do wymiany .... w kole PP ;( zaś wydatek

Elvis jak się jeździ to są koszta normalna sprawa, ja przez 2 lata jak podupcałem dziennie jakieś 300-500km to też wsadzałem kasę w auto normalna kolej rzeczy, później jak dostałęm firmowe i audi poszło do garażu to nic się nie psuło - powaga :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 13:22_________________________________________________

audi sie nie psuje :decayed:

a jeśli już to wiadomo, że każda naprawa zaczyna się od 600zł :naughty:

Opublikowano

a jeśli już to wiadomo, że każda naprawa zaczyna się od 600zł :naughty:

mit potwierdzony :decayed:
Opublikowano

nie ściemniaj kędzior Ty i takie rzeczy ? jeszcze nigdy się nie dałeś skusić :cool1: no chyba, że trzeba Warszawiaka na takiego cfaniaka jak Ty :decayed:

Toż jarał od samiutkiego piątku do niedzieli rano :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie ściemniaj kędzior Ty i takie rzeczy ? jeszcze nigdy się nie dałeś skusić :cool1: no chyba, że trzeba Warszawiaka na takiego cfaniaka jak Ty :decayed:

Toż jarał od samiutkiego piątku do niedzieli rano :kox: :kox: :kox:

bo wiedział, że jego jest co najmniej 200km od niego to hample puściły :kox:

Opublikowano

bo wiedział, że jego jest co najmniej 200km od niego to hample puściły :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

śruby zabezpieczające to MIT :thumbdown:

odkręcenie jednej zajęło mi mniej niż minutę :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.