Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jol nygga

siema leszcze - ja dziś będę więc szykować grilla - mogę też cos poVAGować bo dawno tego nie robiłem tylko musicie mi sprzęt załatwić - jak ktoś potrzebuj przerobić kombi na sedana na wakacyjny wyjazd to służę :decayed:

pewnie cos porezales i chcesz sie ta praca pochwalic...

latarki wsadził w drzwi :decayed:

i neony :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jol nygga

siema leszcze - ja dziś będę więc szykować grilla - mogę też cos poVAGować bo dawno tego nie robiłem tylko musicie mi sprzęt załatwić - jak ktoś potrzebuj przerobić kombi na sedana na wakacyjny wyjazd to służę :decayed:

pewnie cos porezales i chcesz sie ta praca pochwalic...

jasne - najnowszy mod przyjebałem tylnim zderzakiem w slupek :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 10:36_________________________________________________

jol nygga

siema leszcze - ja dziś będę więc szykować grilla - mogę też cos poVAGować bo dawno tego nie robiłem tylko musicie mi sprzęt załatwić - jak ktoś potrzebuj przerobić kombi na sedana na wakacyjny wyjazd to służę :decayed:

pewnie cos porezales i chcesz sie ta praca pochwalic...

latarki wsadził w drzwi :decayed:

tym już się lansowałem :wink4: teraz mogę ew. pochwalić się autem bez list i kokpitu :decayed:
Opublikowano

tym już się lansowałem :wink4: teraz mogę ew. pochwalić się autem bez list i kokpitu :decayed:

:kox: :kox: :kox:

ja moze pozniej pojade oplukac auto wiec pewnie grilla niebedzie bo zacznie padac deszcz :decayed:

ale jeszcze niewiem bo byla myta niedawno jakies 2miechy temu :decayed:

Opublikowano

tym już się lansowałem :wink4: teraz mogę ew. pochwalić się autem bez list i kokpitu :decayed:

:kox: :kox: :kox:

ja moze pozniej pojade oplukac auto wiec pewnie grilla niebedzie bo zacznie padac deszcz :decayed:

ale jeszcze niewiem bo byla myta niedawno jakies 2miechy temu :decayed:

ty masz nawyki jak posiadacze fiatów fordów i opli - nie myj zbyt często bo ci zgnije
Opublikowano

tym już się lansowałem :wink4: teraz mogę ew. pochwalić się autem bez list i kokpitu :decayed:

:kox: :kox: :kox:

ja moze pozniej pojade oplukac auto wiec pewnie grilla niebedzie bo zacznie padac deszcz :decayed:

ale jeszcze niewiem bo byla myta niedawno jakies 2miechy temu :decayed:

ty masz nawyki jak posiadacze fiatów fordów i opli - nie myj zbyt często bo ci zgnije

napisal to ten ktory jako jeden z nielicznych ma bardziej ujebane auto niz ja :decayed:
Opublikowano

tym już się lansowałem :wink4: teraz mogę ew. pochwalić się autem bez list i kokpitu :decayed:

:kox: :kox: :kox:

ja moze pozniej pojade oplukac auto wiec pewnie grilla niebedzie bo zacznie padac deszcz :decayed:

ale jeszcze niewiem bo byla myta niedawno jakies 2miechy temu :decayed:

ty masz nawyki jak posiadacze fiatów fordów i opli - nie myj zbyt często bo ci zgnije

napisal to ten ktory jako jeden z nielicznych ma bardziej ujebane auto niz ja :decayed:

chyba nie - teraz mam w robocie myjnie za free wiec auto myje co najmniej raz na tydzień :kox:
Opublikowano

joł dzisiaj tylko łożysko u NYGI wymienię i na SPOT'a podskoczę jak się wyrobię :naughty: ... ;)

sprostowanie nie do NYGI tylko do GOŁBY Mysłowice, upsssss;)

Opublikowano
nie wiem, czy wiesz, ale ta nuta ma chyba z dwa lata :decayed:

ale jest miła dla ucha i oka :wink4:

Opublikowano
nie wiem, czy wiesz, ale ta nuta ma chyba z dwa lata :decayed:

ale jest miła dla ucha i oka :wink4:

to do tego jest muzyka? ja zawsze ogladalem to bez dzwieku :decayed:
Opublikowano
nie wiem, czy wiesz, ale ta nuta ma chyba z dwa lata :decayed:

ale jest miła dla ucha i oka :wink4:

to do tego jest muzyka? ja zawsze ogladalem to bez dzwieku :decayed:

muzyka została wymyślona po to by wk.rwiać sąsiadów :gwizdanie:

Opublikowano

ale nuda, myślałem, że jak wezmę lapka do roboty z netem to będzie fajnie ale jednak nie... idę w coś pograć :disgust:

Opublikowano

czego rżysz :decayed:

tak se jakos

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 12:32_________________________________________________ :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.