Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No a jak! :naughty: Zawias zmieniony? :cool1:

:grzywa:

No to git! We wtorek będziesz bo chętnie zobacze czy ładnie siadło? Równo? :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heh tylko że ja przyczepy nie mam :kwasny: Mam hak i instalację,Czy to możliwe że przez ostatnie deszcze powstało jakieś zwarcie na wtyczce przy haku ?

dzialaja ci wszystkie kierunkowskazy?

Teraz działają wszystkie,normalnie mrugają tak jak powinny,ale wcześniej wszystkie świeciły światłem ciągłym bez przerywania.

Opublikowano

No a jak! :naughty: Zawias zmieniony? :cool1:

:grzywa:

No to git! We wtorek będziesz bo chętnie zobacze czy ładnie siadło? Równo? :wink4:

a na gwincie ktory niejest zapieczony moze usiasc nierowno? :naughty:

ja jestem mega zadowolony i powiem ze wlasnie tego mi brakowalo w aucie :decayed: auto ma podskakiwac a nie plywac po nierownosciach :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 23:07_________________________________________________

heh tylko że ja przyczepy nie mam :kwasny: Mam hak i instalację,Czy to możliwe że przez ostatnie deszcze powstało jakieś zwarcie na wtyczce przy haku ?

dzialaja ci wszystkie kierunkowskazy?

Teraz działają wszystkie,normalnie mrugają tak jak powinny,ale wcześniej wszystkie świeciły światłem ciągłym bez przerywania.

czyli moze byc to przez zwarcie, musisz jakos lepiej zabezpieczyc ta wtyczke
Opublikowano

No a jak! :naughty: Zawias zmieniony? :cool1:

:grzywa:

No to git! We wtorek będziesz bo chętnie zobacze czy ładnie siadło? Równo? :wink4:

a na gwincie ktory niejest zapieczony moze usiasc nierowno? :naughty:

ja jestem mega zadowolony i powiem ze wlasnie tego mi brakowalo w aucie :decayed: auto ma podskakiwac a nie plywac po nierownosciach :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 23:07_________________________________________________

heh tylko że ja przyczepy nie mam :kwasny: Mam hak i instalację,Czy to możliwe że przez ostatnie deszcze powstało jakieś zwarcie na wtyczce przy haku ?

dzialaja ci wszystkie kierunkowskazy?

Teraz działają wszystkie,normalnie mrugają tak jak powinny,ale wcześniej wszystkie świeciły światłem ciągłym bez przerywania.

czyli moze byc to przez zwarcie, musisz jakos lepiej zabezpieczyc ta wtyczke

Dopiero tak teraz o tym myślę że problem pojawił się po ostatnich ciągłych deszczach więc coraz bardziej utwierdzam się że to może być zwarcie.Wysuszę wtyczkę i dołożę jakąś uszczelkę lub ewentualnie zapaćkam silikonem.Przyczepy nie zamierzam ciągać więc wtyczka nie będzie mi potrzebna.

Opublikowano

Witam,

mam powszechnie znany problem z przeładowywaniem turbiny. Czy któryś z użytkowników forum mógłby za niewielką opłatą zrobić mi statyczne i dynamiczne logi VAG-iem w celu identyfikacji problemu na najbliższym zlocie. Z góry dzięki za pomoc ;)

Opublikowano

Witam,

mam powszechnie znany problem z przeładowywaniem turbiny. Czy któryś z użytkowników forum mógłby za niewielką opłatą zrobić mi statyczne i dynamiczne logi VAG-iem w celu identyfikacji problemu na najbliższym zlocie. Z góry dzięki za pomoc ;)

Pisz do Krola :good:

No a jak! :naughty: Zawias zmieniony? :cool1:

:grzywa:

No to git! We wtorek będziesz bo chętnie zobacze czy ładnie siadło? Równo? :wink4:

a na gwincie ktory niejest zapieczony moze usiasc nierowno? :naughty:

ja jestem mega zadowolony i powiem ze wlasnie tego mi brakowalo w aucie :decayed: auto ma podskakiwac a nie plywac po nierownosciach :decayed: :decayed:

:decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi: aloha i do wrocka znowu ;(
Opublikowano

:hi: aloha i do wrocka znowu ;(

Już nie narzekaj. :wink4: Ja spiżdżam już powoli na chatę. :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

helo maj dir freinds :hi:

Opublikowano

:siema:

helo maj dir freinds :hi:

z Egiptu wróciłeś i Ci się wkręciło?? :naughty:
Opublikowano

:siema:

helo maj dir freinds :hi:

z Egiptu wróciłeś i Ci się wkręciło?? :naughty:

nie :naughty: z trzydniowej libacji alkoholowej :decayed:

Opublikowano

:siema:

helo maj dir freinds :hi:

z Egiptu wróciłeś i Ci się wkręciło?? :naughty:

nie :naughty: z trzydniowej libacji alkoholowej :decayed:

pewnie się trzęsiesz :decayed:

Opublikowano

:siema:

helo maj dir freinds :hi:

z Egiptu wróciłeś i Ci się wkręciło?? :naughty:

nie :naughty: z trzydniowej libacji alkoholowej :decayed:

pewnie się trzęsiesz :decayed:

jeszcze nie :gwizdanie:

ale już zaczynam się bardziej pocić i robi się zimno :blink:

i tu pytanie czym pokonać kaca zanim się jeszcze zacznie :mysli:

o alko nie ma dziś mowy :no:

Opublikowano

:siema:

helo maj dir freinds :hi:

z Egiptu wróciłeś i Ci się wkręciło?? :naughty:

nie :naughty: z trzydniowej libacji alkoholowej :decayed:

pewnie się trzęsiesz :decayed:

jeszcze nie :gwizdanie:

ale już zaczynam się bardziej pocić i robi się zimno :blink:

i tu pytanie czym pokonać kaca zanim się jeszcze zacznie :mysli:

o alko nie ma dziś mowy :no:

sen, ale pewnie jesteś w robocie :decayed:

Opublikowano

:siema:

helo maj dir freinds :hi:

z Egiptu wróciłeś i Ci się wkręciło?? :naughty:

nie :naughty: z trzydniowej libacji alkoholowej :decayed:

pewnie się trzęsiesz :decayed:

jeszcze nie :gwizdanie:

ale już zaczynam się bardziej pocić i robi się zimno :blink:

i tu pytanie czym pokonać kaca zanim się jeszcze zacznie :mysli:

o alko nie ma dziś mowy :no:

sen, ale pewnie jesteś w robocie :decayed:

tak wygląda to na moją firmę ale wszystko jest niewyraźnie :kox:

Opublikowano

:siema:

helo maj dir freinds :hi:

z Egiptu wróciłeś i Ci się wkręciło?? :naughty:

nie :naughty: z trzydniowej libacji alkoholowej :decayed:

pewnie się trzęsiesz :decayed:

jeszcze nie :gwizdanie:

ale już zaczynam się bardziej pocić i robi się zimno :blink:

i tu pytanie czym pokonać kaca zanim się jeszcze zacznie :mysli:

o alko nie ma dziś mowy :no:

sen, ale pewnie jesteś w robocie :decayed:

tak wygląda to na moją firmę ale wszystko jest niewyraźnie :kox:

to co Ty piłeś ? :gwizdanie:

Opublikowano

pamiętam że w piątek była na początk wyborowa później pamiętam dopiero niedzielę i były stocki, smirnofy później znów luka w pamięci i jestem w pracy :naughty:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.