Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jeszcze nie jest problem wy to macie problem alkoholiki normalnie :gwizdanie:

ja na miejscu chlopakow bym sie na ciebie obrazil o to co na nich powiedzialas :polew:

nie ma wolnego wtorku we wtorek jedzie ze mną :tongue4:

pozwol mu chociaz z nami porozmawiac :decayed:

Kochanie ale bez takich ;(

badz twardy :decayed:

aż takiego rygoru to on nie ma

A o piatku może zapomnieć :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jeszcze nie jest problem wy to macie problem alkoholiki normalnie :gwizdanie:

ja na miejscu chlopakow bym sie na ciebie obrazil o to co na nich powiedzialas :polew:

nie ma wolnego wtorku we wtorek jedzie ze mną :tongue4:

pozwol mu chociaz z nami porozmawiac :decayed:

Kochanie ale bez takich ;(

badz twardy :decayed:

Ehh bo mi się grill w pracy szykuje i teraz będzie mnie szantażować :disgust:

Właśnie mnie goni do sklepu po browarka.A że ja też dziś tylko dwa więc idę bez protestów :naughty:

Opublikowano

do jutra :hi: jutro znowu nierówna walka z wiatrakami :przebiegly:

Opublikowano

Ehh bo mi się grill w pracy szykuje i teraz będzie mnie szantażować :disgust:

Właśnie mnie goni do sklepu po browarka.A że ja też dziś tylko dwa więc idę bez protestów :naughty:

hehe :wink4:

chyba sie powoli trzeba zbierac do spanie bo rano trza wstac

Opublikowano

Ehh bo mi się grill w pracy szykuje i teraz będzie mnie szantażować :disgust:

Właśnie mnie goni do sklepu po browarka.A że ja też dziś tylko dwa więc idę bez protestów :naughty:

hehe :wink4:

chyba sie powoli trzeba zbierac do spanie bo rano trza wstac

kto musi ten musi :naughty:

Opublikowano

pale wrotki bajo

Ehh bo mi się grill w pracy szykuje i teraz będzie mnie szantażować :disgust:

Właśnie mnie goni do sklepu po browarka.A że ja też dziś tylko dwa więc idę bez protestów :naughty:

hehe :wink4:

chyba sie powoli trzeba zbierac do spanie bo rano trza wstac

kto musi ten musi :naughty:

super... :disgust:

:wink4:

Opublikowano

ja tam mam wolne :gwizdanie:

Opublikowano

nara :hi:

Opublikowano

pale wrotki bajo

Ehh bo mi się grill w pracy szykuje i teraz będzie mnie szantażować :disgust:

Właśnie mnie goni do sklepu po browarka.A że ja też dziś tylko dwa więc idę bez protestów :naughty:

hehe :wink4:

chyba sie powoli trzeba zbierac do spanie bo rano trza wstac

kto musi ten musi :naughty:

super... :disgust:

:wink4:

Cholera 500 metrów na stację a zmokłem jak cholera :angry:

No ale browar jest :decayed:

Opublikowano
:hi: w spotowa noc :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam nieroby :decayed: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 13:12_________________________________________________dziś spocik ale mnie nie będzie

Opublikowano
  • Autor

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

ja czekam na część Assassin's Creed Motherfucker :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 13:17_________________________________________________:siema: tak w ogóle z samego rana :decayed: ja będe na spocie :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 13:20_________________________________________________http://www.mixcloud.com/dpm/dance-party-mix-xxiv/ przyjemny secik jak ktoś lubi taką nute :cool1:
Opublikowano

i po pracy bry

ja czekam na część Assassin's Creed Motherfucker :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 15:13_________________________________________________

dziś spocik ale mnie nie będzie

pussy
Opublikowano

:hi:

Do zoba za godzinkę jak mi nic nie wypadnie po drodze. :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.