Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak już tak o pracy piszecie to ja jutro ostatni dzień i urlop (pierwszy w życiu- oby nie ostatni)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie piję i jestem z tego dumny :polew:

dziś spotkałem ziomka z L.O pokazywał mi swoją wszywkę - też nie pije :sarcastic:

pewnie też masz :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:11_________________________________________________

ach alkony :decayed: co z was wyrośnie :decayed:

ja jestem smakosz, degustator, koneser.... :kox:

Opublikowano

ja nie piję i jestem z tego dumny :polew:

dziś spotkałem ziomka z L.O pokazywał mi swoją wszywkę - też nie pije :sarcastic:

pewnie też masz :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:11_________________________________________________

ach alkony :decayed: co z was wyrośnie :decayed:

ja jestem smakosz, degustator, koneser.... :kox:

a jakże nie inaczej :kox::wink4:

Opublikowano

ja nie piję i jestem z tego dumny :polew:

dziś spotkałem ziomka z L.O pokazywał mi swoją wszywkę - też nie pije :sarcastic:

pewnie też masz :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:11_________________________________________________

ach alkony :decayed: co z was wyrośnie :decayed:

ja jestem smakosz, degustator, koneser.... :kox:

Podzielam i pochwalam :naughty:

Mam tak samo :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie piję i jestem z tego dumny :polew:

dziś spotkałem ziomka z L.O pokazywał mi swoją wszywkę - też nie pije :sarcastic:

pewnie też masz :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:11_________________________________________________

ach alkony :decayed: co z was wyrośnie :decayed:

ja jestem smakosz, degustator, koneser.... :kox:

Podzielam i pochwalam :naughty:

Mam tak samo :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

tacy degustatorzy, że jeszcze śpią :kox:

:hi:

Opublikowano
:hi: po urlopie :sick3:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:44_________________________________________________JA PIER*DOLE, nie potrafię się w tej robocie ogarnąć :facepalm:
Opublikowano

:hi: po urlopie :sick3:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:44_________________________________________________JA PIER*DOLE, nie potrafię się w tej robocie ogarnąć :facepalm:

:sarcastic:

ja już fajrant na dziś :kox:

Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

Jarkowi :good:

Opublikowano

:hi: dziś z poślizgiem bo nie miałem neta z rana.

:hi: po urlopie :sick3:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 08:44_________________________________________________JA PIER*DOLE, nie potrafię się w tej robocie ogarnąć :facepalm:

Ja tak powiem we wtorek jak będę po pierwszej nocce :confused4:

Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

Jarkowi :good:

:good: poszło

Opublikowano

:hi:

ja tez juz przelalem za polarek :)

a ja do pracy wracam dopiero okolo 20 wrzesnia :naughty: :gwizdanie: :naughty::cool1:

Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

Jarkowi :good:

:good: poszło

to już przelewamy...? :rolleyes:

Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

Jarkowi :good:

:good: poszło

to już przelewamy...? :rolleyes:

TAK QURWA :kox:

Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

Jarkowi :good:

:good: poszło

to już przelewamy...? :rolleyes:

z choinki się urwał :decayed:

Opublikowano

dopóki nie wróci kędzior trzeba go wy***ać w ilości postów :polew:

Opublikowano

dopóki nie wróci kędzior trzeba go wywalić w ilości postów :polew:

kedzior jedzie na kodach, wejdź sobie na jego profil - wypowiada się tylko na katowickich

On ma chyba kumulacje za wypowiedzi :mysli:

Opublikowano

:bry:

Ekipa jak z polarami? każdy wpłaca Jarkowi czy wszyscy do Akjama? i ile za przesyłke :chytry:

już są wpłaty? :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.