Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Tolek, podzielam Twoje zdanie, niestety mnie również dały popalić te kury, za dużo tego było, zjechałem w robocie i nie wiem przez co, czy przez brak snu, czy przez to przejedzenie :kwasny:

Co do jedzenia to była przesada! Fakt! :disgust:

:bry:

no i wczoraj nie dojechalem na spota... :(

bo mi zabrali dowod :sciana:

bo zapomnialem sobie zrobic przeglad :embarrassed:

i teraz szykuja sie same problemy... :kwasny:

Seski aleś ty jest MięTki!!! :naughty: :naughty: :naughty: Nigdy nie jeździłeś bez dowodu? :cool1: :cool1: :cool1:

[...]Akjam, pamiętasz o mnie ?

Tak. :gwizdanie: :wink4: P.S. Już szukam. :good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:decayed::naughty::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

eeh problemy bo będę musiał znaleźć czas żeby teraz to wszystko załatwić...

a auto przecież przejdzie mi przegląd bez problemu ale najgorsze że dowód będzie dopiero za jakieś 5dni w zabrzu i tam będę musiał po niego dymać... :confused4:

a i całe 50zł mandatu :polew:

ale pod namioty przyjadę... :decayed:

Opublikowano

bry

Opublikowano
  • Autor

http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-satyryczne/kabarety-w-tvp/wideo/lowcyb/lowcyb-debata/4534877

:polew: zdrowo są j**nięci :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 15:05_________________________________________________Drifter with Nissan 180sx vs Police :naughty:

Opublikowano

:hi:

Po robocie jeszcze tylko jutro :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

F1 szybsze trochę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

3f139adb8b6fc58da3f7cbfb114c6624.jpg

:decayed:

Opublikowano

F1 szybsze trochę :decayed:

prawie jak moje 2.8 :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 17:42_________________________________________________

3f139adb8b6fc58da3f7cbfb114c6624.jpg

:decayed:

poebany :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie ma ktoś przypadkiem zacisku prawego tylnego bo k**wa trzyma koło :wallbash:

Opublikowano

wyczyść, nasmaruj i jeździsz

Opublikowano

wyczyść, nasmaruj i jeździsz

Na hamulcach się nie znam za bardzo bo uj***ła się guma co chroni tłoczek da się to jakoś rozebrać żeby wymienić :gwizdanie: I co mam ogólnie nasmarować :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

wyczyść, nasmaruj i jeździsz

Na hamulcach się nie znam za bardzo bo uj***ła się guma co chroni tłoczek da się to jakoś rozebrać żeby wymienić :gwizdanie: I co mam ogólnie nasmarować :gwizdanie:

kup sobie reperaturke do zacisków tylnich ;) ja to niedawno robiłem :wink4:
Opublikowano

wyczyść, nasmaruj i jeździsz

Na hamulcach się nie znam za bardzo bo uj***ła się guma co chroni tłoczek da się to jakoś rozebrać żeby wymienić :gwizdanie: I co mam ogólnie nasmarować :gwizdanie:

kup sobie reperaturke do zacisków tylnich ;) ja to niedawno robiłem :wink4:

Dało by radę to ogarnąć u Ciebie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

wyczyść, nasmaruj i jeździsz

Na hamulcach się nie znam za bardzo bo uj***ła się guma co chroni tłoczek da się to jakoś rozebrać żeby wymienić :gwizdanie: I co mam ogólnie nasmarować :gwizdanie:

kup sobie reperaturke do zacisków tylnich ;) ja to niedawno robiłem :wink4:

Dało by radę to ogarnąć u Ciebie :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

A gdzie kupowałeś te zestawy naprawcze w sklepie czy na allegro jak coś może dać namiar na sklep bo u mnie pewnie nie bedą mieli :decayed:

Opublikowano

Siema z wieczora. Co tu tak cicho? Wszyscy w czeko? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.