Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:

i z d.u.p.y. do buzi :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ostatnio na masce ruchałem jak miałem malacza, jak to jest im człowiek ma więcej kasy tym mniej fantazji :decayed:

tak kiedys czlowiek sie najebal za 10zl a teraz za 50zl hehe
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:

i z d.u.p.y. do buzi :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ostatnio na masce ruchałem jak miałem malacza, jak to jest im człowiek ma więcej kasy tym mniej fantazji :decayed:

tak kiedys czlowiek sie najebal za 10zl a teraz za 50zl hehe

teraz też się da za 10zł ale za bardzo cenię sobie moje zdrowie :decayed:

Opublikowano

teraz też się da za 10zł ale za bardzo cenię sobie moje zdrowie :decayed:

no wlasnie niemasz juz polotu dziadu :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

hello :hi:

coś dla Sevesa

4fbbe312400d688f146793b60a107aac.jpg

hahaha no tego nie znalem :decayed:

Opublikowano

teraz też się da za 10zł ale za bardzo cenię sobie moje zdrowie :decayed:

no wlasnie niemasz juz polotu dziadu :decayed: :decayed: :decayed:

polot jest kiurwa [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 22:49_________________________________________________seves :hi:

Opublikowano

poza tym powiem Wam srody z czeko sa piekne :gwizdanie:

za***iście bylo wczoraj tylko urwa dzis musialem wziac urlop :rolleyes:

pojechalem do roboty ale nie umialem wysiedziec :decayed: to wrocilem i spalem do 17 :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poza tym powiem Wam srody z czeko sa piekne :gwizdanie:

za***iście bylo wczoraj tylko urwa dzis musialem wziac urlop :rolleyes:

pojechalem do roboty ale nie umialem wysiedziec :decayed: to wrocilem i spalem do 17 :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za mało trenujesz :naughty:

Opublikowano

to chyba tez tam bede musial sie wybrac :decayed:

Opublikowano

poza tym powiem Wam srody z czeko sa piekne :gwizdanie:

za***iście bylo wczoraj tylko urwa dzis musialem wziac urlop :rolleyes:

pojechalem do roboty ale nie umialem wysiedziec :decayed: to wrocilem i spalem do 17 :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za mało trenujesz :naughty:

zdecydowanie :naughty:

wczoraj wyjatkowo mialem kierowce i to sie tak wlasnie potem konczy :decayed:

nawet k.urwa nie kojarze tej rudej od Tolka :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:00_________________________________________________

to chyba tez tam bede musial sie wybrac :decayed:

powinienes :good:

:naughty:

Opublikowano

:hi: wieczorową porą

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:

i z d.u.p.y. do buzi :decayed:

To to już jest przegięcie :sick3:

poza tym powiem Wam srody z czeko sa piekne :gwizdanie:

za***iście bylo wczoraj tylko urwa dzis musialem wziac urlop :rolleyes:

pojechalem do roboty ale nie umialem wysiedziec :decayed: to wrocilem i spalem do 17 :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli: o co biega ??? Uświadomi mnie ktoś :embarrassed:

Opublikowano

cisne w wyrko bajo

Opublikowano

:hi: wieczorową porą

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:

i z d.u.p.y. do buzi :decayed:

To to już jest przegięcie :sick3:

poza tym powiem Wam srody z czeko sa piekne :gwizdanie:

za***iście bylo wczoraj tylko urwa dzis musialem wziac urlop :rolleyes:

pojechalem do roboty ale nie umialem wysiedziec :decayed: to wrocilem i spalem do 17 :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:o co biega ??? Uświadomi mnie ktoś :embarrassed:

ad1. to jest najlepsze :decayed:

ad2. a chodzą se do jakieś meliny na gorzałę i tyle :cool1:

Opublikowano

:hi: wieczorową porą

wiesz ze nie lubie w aucie hehe

myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz :decayed:

i z d.u.p.y. do buzi :decayed:

To to już jest przegięcie :sick3:

poza tym powiem Wam srody z czeko sa piekne :gwizdanie:

za***iście bylo wczoraj tylko urwa dzis musialem wziac urlop :rolleyes:

pojechalem do roboty ale nie umialem wysiedziec :decayed: to wrocilem i spalem do 17 :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:o co biega ??? Uświadomi mnie ktoś :embarrassed:

ad1. to jest najlepsze :decayed:

ad2. a chodzą se do jakieś meliny na gorzałę i tyle :cool1:

ad1. Mnie takie zabawy nie kręcą :no:

ad2.A ja myślałem że na panienki se jeżdżą :gwizdanie:

Opublikowano

czekolada to taka knajpka z parkietem w chorzowie :wink4: bylem tam wczoraj pierwszy raz

a chodzi sie tam w srody bo wtedy kobiety maja darmowy wstep i drinki hahaha :cool1:

wiec mozesz sobie wyobrazic jak towarzystwo wyglada :slina: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________zbieram sie :hi:

Opublikowano
  • Autor

czekolada to taka knajpka z parkietem w chorzowie :wink4: bylem tam wczoraj pierwszy raz

a chodzi sie tam w srody bo wtedy kobiety maja darmowy wstep i drinki hahaha :cool1:

wiec mozesz sobie wyobrazic jak towarzystwo wyglada :slina: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________zbieram sie :hi:

ja też tam nigdy nie płaciłem za wstęp :mysli: to chyba przez te obcasy :decayed:
Opublikowano

czekolada to taka knajpka z parkietem w chorzowie :wink4: bylem tam wczoraj pierwszy raz

a chodzi sie tam w srody bo wtedy kobiety maja darmowy wstep i drinki hahaha :cool1:

wiec mozesz sobie wyobrazic jak towarzystwo wyglada :slina: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________zbieram sie :hi:

Szkoda że do Chorzowa taki kawałek mam :kwasny: Ciężkie by były powroty :wallbash:

Opublikowano

czekolada to taka knajpka z parkietem w chorzowie :wink4: bylem tam wczoraj pierwszy raz

a chodzi sie tam w srody bo wtedy kobiety maja darmowy wstep i drinki hahaha :cool1:

wiec mozesz sobie wyobrazic jak towarzystwo wyglada :slina: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________zbieram sie :hi:

ja też tam nigdy nie płaciłem za wstęp :mysli: to chyba przez te obcasy :decayed:

Jakie obcasy... przecierz Ty nawet do komunii szedłeś w japonkach...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.