Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam Talib?

a leci... na motor prawko zdałem, a ty jak z tym stoisz?

stanowisko w pracy zmieniłem z deka...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

:laghing2: :laghing2:

Kabaret Łowcy.B - Barman, whisky[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:51_________________________________________________

i tez ci przesla golebiem? :polew: :polew: :polew:

jeśli o mnie chodzi to mogą na plecach przyniesć :cool1:

przyjedzie do Ciebie na tych kółkach jak z matiza :kox:

Opublikowano

:bry:

:laghing2: :laghing2:

Kabaret Łowcy.B - Barman, whisky[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:51_________________________________________________

i tez ci przesla golebiem? :polew: :polew: :polew:

jeśli o mnie chodzi to mogą na plecach przyniesć :cool1:

przyjedzie do Ciebie na tych kółkach jak z matiza :kox:

jak tylko ma w standardzie wymianę kol (chiniole mogli oszczędzać na srubkach - wiadomo spawy tańsze) to mozna zalozyc cos innego :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:55_________________________________________________najbardziej ma dojebane te czerwone ledy z przodu i tyłu na spodzie zderzaków :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

co tam Talib?

a leci... na motor prawko zdałem, a ty jak z tym stoisz?

stanowisko w pracy zmieniłem z deka...

a ja nawet nie mam czasu zeby skonczyc te jazdy :confused4: takze odkladam do przyszlego roku :wallbash:

co masz za stanowisko teraz?

Opublikowano

:bry:

:laghing2: :laghing2:

Kabaret Łowcy.B - Barman, whisky[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:51_________________________________________________

i tez ci przesla golebiem? :polew: :polew: :polew:

jeśli o mnie chodzi to mogą na plecach przyniesć :cool1:

przyjedzie do Ciebie na tych kółkach jak z matiza :kox:

jak tylko ma w standardzie wymianę kol (chiniole mogli oszczędzać na srubkach - wiadomo spawy tańsze) to mozna zalozyc cos innego :naughty: :naughty:

jak się guma zetrze to można kupić pasek klinowy i naciągnąć na fele, profil :kox:

[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:58_________________________________________________

co tam Talib?

a leci... na motor prawko zdałem, a ty jak z tym stoisz?

stanowisko w pracy zmieniłem z deka...

a ja nawet nie mam czasu zeby skonczyc te jazdy :confused4: takze odkladam do przyszlego roku :wallbash:

co masz za stanowisko teraz?

pier**l motor idzie zima :gwizdanie:

Opublikowano

teraz jestem kierowcą wywrotki ...

Opublikowano

:bry:

:laghing2: :laghing2:

Kabaret Łowcy.B - Barman, whisky[br]

ogien :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 20:01_________________________________________________

teraz jestem kierowcą wywrotki ...

no to wypasik i kasiorka chyba w miare :naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 20:02_________________________________________________

pieprz motor idzie zima :gwizdanie:

niebede pieprzyl materialnych przedmiotow :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Barman wyjebany w kosmos :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Krolu i mógłbyś gadać , że masz własne F16 :kox:

Opublikowano

"I przeszła mario brosa w lewo :polew: "

Opublikowano

Krolu i mógłbyś gadać , że masz własne F16 :kox:

w chinach sprzeda się ten samochód milionach szuk :decayed:

"I przeszła mario brosa w lewo :polew: "

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu i mógłbyś gadać , że masz własne F16 :kox:

w chinach sprzeda się ten samochód milionach szuk :decayed:

"I przeszła mario brosa w lewo :polew: "

:polew: :polew: :polew: :polew:

...W milionach na miasto. :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ja tez przeszedłem w lewo... :polew: :polew: :polew: bo Mario jest w pytkę... :decayed:

Opublikowano

gdzie będzie spot? Podziemny?

:hi:

Opublikowano

:hi:

gdzie będzie spot? Podziemny?

no raczej nie widze nas na górze w tą pogode :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: będziesz panie OKO dziś :naughty:
Opublikowano

:siema: będziesz panie OKO dziś :naughty:

raczej nie :confused4:

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:45_________________________________________________kurwa rozwalili mnie :laghing2:

kabaret skeczów męczących ksm - gdzie baba nie może.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.