Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

to mi nie jedzie :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany kiedy padły spoty w SJZ ?

Opublikowano

pany kiedy padły spoty w SJZ ?

A były takie. Albo zmieniły się w Rybnickie :gwizdanie:
Opublikowano

pany kiedy padły spoty w SJZ ?

A były takie. Albo zmieniły się w Rybnickie :gwizdanie:

to są inne były SJZ i ich wątek jest w regularach :cool1:

Opublikowano

dzięki z zlota :hi:

Opublikowano

I po spocie... Dzieki Katole... :good:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to mi nie jedzie :confused4:

znowu ? :gwizdanie:
Opublikowano

nooo 190 max.. a turbo z awx, katalizator w bagażniku jakaś porażka ;(

pier.. żadnego MC za tydzień - zbieram na program :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

nooo 190 max.. a turbo z awx, katalizator w bagażniku jakaś porażka ;(

pier.. żadnego MC za tydzień - zbieram na program :przebiegly:

turbo bez programu da Ci co najwyżej laga :gwizdanie: także nawet sie nie zastanawiaj tylko jedź na program :naughty:
Opublikowano

no też nie widze innego wyjścia :przebiegly:

Opublikowano

:hi: z wieczora, po pier*dolonym zebraniu w robocie, ide spać :embarrassed:

dzięki za gratki, pić nie będziemy :decayed:

Opublikowano

:hi: po robocie

za tydzień melduje się na spocie.Jak dobrze pójdzie to z całą familią :gwizdanie:

Opublikowano

9f1cbe746744c27351f7d84b24d6ba90.jpg

w zasadzie to do takiego projektu by się te r8 nadawało :naughty:

Opublikowano

:hi:

się przywitam i znikam :>

Opublikowano
  • Autor

Te R8 nadaje sie tylko do tego , że wyrywać d*py w klubach

"wiesz , mam R8 , tu masz dowód rejestracyjny jak nie wierzysz :P , ale jakoś wole jeździć B5 w dieslu na codzień" :polew:

Opublikowano

Te R8 nadaje sie tylko do tego , że wyrywać d*py w klubach

"wiesz , mam R8 , tu masz dowód rejestracyjny jak nie wierzysz :P , ale jakoś wole jeździć B5 w dieslu na codzień" :polew:

też

a dokładnie chodzi o nr VIN i legalne papiery..... :wink4:

jeżeli ma ktoś kradzione itp białe R8 do rejestracji, droga otwarta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Te R8 nadaje sie tylko do tego , że wyrywać d*py w klubach

"wiesz , mam R8 , tu masz dowód rejestracyjny jak nie wierzysz :P , ale jakoś wole jeździć B5 w dieslu na codzień" :polew:

też

a dokładnie chodzi o nr VIN i legalne papiery..... :wink4:

jeżeli ma ktoś kradzione itp białe R8 do rejestracji, droga otwarta :naughty:

to wie każdy Stasiu :wink4: szkoda , że policja nic z tym nie robi :gwizdanie:
Opublikowano

Te R8 nadaje sie tylko do tego , że wyrywać d*py w klubach

"wiesz , mam R8 , tu masz dowód rejestracyjny jak nie wierzysz :P , ale jakoś wole jeździć B5 w dieslu na codzień" :polew:

też

a dokładnie chodzi o nr VIN i legalne papiery..... :wink4:

jeżeli ma ktoś kradzione itp białe R8 do rejestracji, droga otwarta :naughty:

to wie każdy Stasiu :wink4: szkoda , że policja nic z tym nie robi :gwizdanie:

wiem, kto nie wie :wink4: a w policji też wiedzą, w rządzie wiedzą... Pisałem o tym pracę magisterską.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.