Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witka :hi:

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

jebać PiS :kox:

Opublikowano

Witka :hi:

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

jebać PiS :kox:

ja głosuje na RPP - WOLNE KONOPIE :gwizdanie:

Opublikowano

Witka :hi:

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

jebać PiS :kox:

ja głosuje na RPP - WOLNE KONOPIE :gwizdanie:

ja też na RPP :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:26_________________________________________________

Witka :hi:

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

jebać PiS :kox:

ja głosuje na RPP - WOLNE KONOPIE :gwizdanie:

ja też na RPP :kox:

:polew:

Opublikowano

Witka :hi:

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

jebać PiS :kox:

ja głosuje na RPP - WOLNE KONOPIE :gwizdanie:

ja też na RPP :kox:

Ja też :kox: :kox:
Opublikowano

:rolleyes::kox: [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:34_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:26_________________________________________________

Witka :hi:

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

jebać PiS :kox:

ja głosuje na RPP - WOLNE KONOPIE :gwizdanie:

ja też na RPP :kox:

:polew:

a ty różowy się nie naśmiewaj :decayed:

Opublikowano

:bry:

Wczoraj po spocie jakoś nie dotarłem szybko na chatę i później już mi się nie chciało odpalać kompa. :naughty: Dzięx! :good:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:26_________________________________________________

Witka :hi:

i pewnie nic nie mogą zrobić ... ale powinna być baza takich spalonych aut i nowi właściciele tych samochodów dogłębnie inwigilowani .

byłu też takie zamiary, co ciekawe, większośc takich pomysłów nie przeszła za rządów PIS :gwizdanie:

jebać PiS :kox:

ja głosuje na RPP - WOLNE KONOPIE :gwizdanie:

ja też na RPP :kox:

:polew:

no tak w sumie Ciebie to jebie gorzała jest legalna

Opublikowano

dobry mam nadz ze spot udany :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:41_________________________________________________Miszka gratki w ogole :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siema ;]

http://kwejk.pl/obrazek/493566/chat,roulette.html

:polew: :polew: :polew: coraz trudniej wychować dziecko :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

chce ktoś konto na google+ ? bo moge wysłać zaproszenie :kox:

Opublikowano

chce ktoś konto na google+ ? bo moge wysłać zaproszenie :kox:

8657eb5de6182216905efdfd65d11920.jpg?1314571449 że tak powiem..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.