Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy :decayed::naughty:

true :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy :decayed::naughty:

polac mu bo dobrze gada :good:

siema Max kope lat :decayed: dzwonilem do tej babeczki co dales namiar i dosc przystepne ceny ma robocizny, za czesci sporo chce ale robocizne ma przystepna, takze moja tam prawdopodobnie bedzie robila autko :wink4:

już ? przecież niedawno kupione :sarcastic:

wymiana rozrzadu :wink4::decayed:

a to przepraszam :hi:

zamiast przeprosin postaw flaszke, miales ciuliki zrobic imprezke i co ja sie ciebie pytam?

jestem ku*** bezrobotny nie mam kasy :cool1::naughty:

mogles sobie wziasc jeszcze po znajomosci kredytowa :polew:
Opublikowano

Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy :decayed::naughty:

true :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Ja tez Miszke od początku lubiłem... :decayed:

Opublikowano

Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy :decayed::naughty:

true :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Ja tez Miszke od początku lubiłem... :decayed:

juz sie tak nie pucuj :tongue4:
Opublikowano

Stasiu dzwoń po koleżanki od kawalerskiego :naughty:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:41_________________________________________________

Miszka ubierz tysiaka z funduszy na autko i zabierz kolegów z klubu do jakiejś fajnej knajpy :decayed::naughty:

true :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Ja tez Miszcze od początku lubiłem robić z D do B... :decayed:

juz sie tak nie pucuj :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

inwestycje są na co innego :gwizdanie:

ale no w sumie no dobra pochwalę się miałem nie mówić i dalej utrzymywać że jestem bezrobotny ale ok

dostałem dziś pracę po dwóch etapach rozmowy i to sukces tego tygodznia, na bezrobociu dlugo nie zabalowałem :thumbdown:

Opublikowano

inwestycje są na co innego :gwizdanie:

ale no w sumie no dobra pochwalę się miałem nie mówić i dalej utrzymywać że jestem bezrobotny ale ok

dostałem dziś pracę po dwóch etapach rozmowy i to sukces tego tygodznia, na bezrobociu dlugo nie zabalowałem :thumbdown:

graty :drunk: :drunk: :drunk: trzeba to oblac :decayed: :decayed: :decayed:

i wez tu nie pij hehe

pochwal sie gdzie

Opublikowano

inwestycje są na co innego :gwizdanie:

ale no w sumie no dobra pochwalę się miałem nie mówić i dalej utrzymywać że jestem bezrobotny ale ok

dostałem dziś pracę po dwóch etapach rozmowy i to sukces tego tygodznia, na bezrobociu dlugo nie zabalowałem :thumbdown:

To powiem Ci że nieźle w tych czasach :good:
Opublikowano

inwestycje są na co innego :gwizdanie:

ale no w sumie no dobra pochwalę się miałem nie mówić i dalej utrzymywać że jestem bezrobotny ale ok

dostałem dziś pracę po dwóch etapach rozmowy i to sukces tego tygodznia, na bezrobociu dlugo nie zabalowałem :thumbdown:

co teraz ?

Opublikowano

zupełnie inna branża ale mnie zaciekawiła :kox:

http://homebroker.pl/

:gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawa branża :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

zupełnie inna branża ale mnie zaciekawiła :kox:

http://homebroker.pl/

:gwizdanie:

bys sie jakiejsc uczciwej roboty chwycil a nie naciaganie znowu ludzi :thumbdown:
Opublikowano

zobaczymy na razie czeka mnie szkolenie 3 tyg więc na bank nie będę chlał w tym czasie :thumbdown: żeby się dużo nauczyć i zapamiętać :cool1:

a później to już pójdzie :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:51_________________________________________________

zupełnie inna branża ale mnie zaciekawiła :kox:

http://homebroker.pl/

:gwizdanie:

bys sie jakiejsc uczciwej roboty chwycil a nie naciaganie znowu ludzi :thumbdown:

a są etaty na KWK ? :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:52_________________________________________________za min 20k za miesiąc ? he ?

:polew:

Opublikowano

zobaczymy na razie czeka mnie szkolenie 3 tyg więc na bank nie będę chlał w tym czasie :thumbdown: żeby się dużo nauczyć i zapamiętać :cool1:

a później to już pójdzie :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:51_________________________________________________

zupełnie inna branża ale mnie zaciekawiła :kox:

http://homebroker.pl/

:gwizdanie:

bys sie jakiejsc uczciwej roboty chwycil a nie naciaganie znowu ludzi :thumbdown:

a są etaty na KWK ? :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:52_________________________________________________za min 20k za miesiąc ? he ?

:polew:

Tak... jako dyrektor... ale tam trza miec wygląd odpowiedni a nie... :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

zobaczymy na razie czeka mnie szkolenie 3 tyg więc na bank nie będę chlał w tym czasie :thumbdown: żeby się dużo nauczyć i zapamiętać :cool1:

a później to już pójdzie :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:51_________________________________________________

zupełnie inna branża ale mnie zaciekawiła :kox:

http://homebroker.pl/

:gwizdanie:

bys sie jakiejsc uczciwej roboty chwycil a nie naciaganie znowu ludzi :thumbdown:

a są etaty na KWK ? :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:52_________________________________________________za min 20k za miesiąc ? he ?

:polew:

Tak... jako dyrektor... ale tam trza miec wygląd odpowiedni a nie... :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Ponton nie pierdól :polew:

Opublikowano

ta na kwk u mnie h*j nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o k**wa spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ta na kwk u mnie h*** nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o ku*** spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

natury nie oszukasz :decayed:

Opublikowano

ta na kwk u mnie h*** nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o ku*** spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

natury nie oszukasz :decayed:

ja oszukuję ale to c**j nie życie to wegetacja

Opublikowano

ta na kwk u mnie h*** nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o ku*** spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

natury nie oszukasz :decayed:

tak na smaczek tylko :decayed: wiesz kiedy ja ostatni raz pilem? [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 23:21_________________________________________________

ja oszukuję ale to c**j nie życie to wegetacja

jak roslina :wallbash::decayed:
Opublikowano

ta na kwk u mnie h*** nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o ku*** spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

natury nie oszukasz :decayed:

tak na smaczek tylko :decayed: wiesz kiedy ja ostatni raz pilem?

wczoraj ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.