Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta na kwk u mnie h*** nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o ku*** spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

natury nie oszukasz :decayed:

tak na smaczek tylko :decayed: wiesz kiedy ja ostatni raz pilem?

wczoraj ? :naughty:

no co ty tydzien przerwy :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta na kwk u mnie h*** nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o ku*** spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

natury nie oszukasz :decayed:

tak na smaczek tylko :decayed: wiesz kiedy ja ostatni raz pilem?

wczoraj ? :naughty:

no co ty tydzien przerwy :naughty:

:oklaski:

to dziś dopier**lisz konkretnie co :naughty:

Opublikowano

to dziś dopier**lisz konkretnie co :naughty:

e co ty nie bede sie sam uchlewal :decayed:
Opublikowano

ta na kwk u mnie h*** nie zarobek ;/

Ponton nie pierdól :polew:

o ku*** spadlem z krzeselka :polew: :polew: :polew:

zrobilem sobie dryna :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

natury nie oszukasz :decayed:

tak na smaczek tylko :decayed: wiesz kiedy ja ostatni raz pilem?

wczoraj ? :naughty:

no co ty tydzien przerwy :naughty:

:oklaski:

to dziś dopier**lisz konkretnie co :naughty:

nieee, pewnie jutro :nose:

Opublikowano

to dziś dopier**lisz konkretnie co :naughty:

e co ty nie bede sie sam uchlewal :decayed:

widzisz w tym jakiś problem bo ja nie :polew:

Opublikowano

to dziś dopier**lisz konkretnie co :naughty:

e co ty nie bede sie sam uchlewal :decayed:

widzisz w tym jakiś problem bo ja nie :polew:

3-4 herbaty i jest fajnie :decayed:

Opublikowano

nieee, pewnie jutro :nose:

ku*wa jasnowidz? :polew: :polew: :polew:

to dziś dopier**lisz konkretnie co :naughty:

e co ty nie bede sie sam uchlewal :decayed:

widzisz w tym jakiś problem bo ja nie :polew:

samemu mam slabe smaki :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to dziś dopier**lisz konkretnie co :naughty:

e co ty nie bede sie sam uchlewal :decayed:

widzisz w tym jakiś problem bo ja nie :polew:

3-4 herbaty i jest fajnie :decayed:

chyba ze 2 tyg temu tak doebałem sam , poszedłem do żabki po 0,5 pytam mojej czy się ze mną napije ?odpowiada, że jednego dwa drinki może walnąć....no i ona walnęła jednego a ja resztę nawet nie wiem kiedy ale film się lajtowo pozrywał.No i od tamtego czasu obiecałem sobie nie pić samemu...no przynajmniej nie do takiego stanu

Opublikowano

chyba ze 2 tyg temu tak doebałem sam , poszedłem do żabki po 0,5 pytam mojej czy się ze mną napije ?odpowiada, że jednego dwa drinki może walnąć....no i ona walnęła jednego a ja resztę nawet nie wiem kiedy ale film się lajtowo pozrywał.No i od tamtego czasu obiecałem sobie nie pić samemu...no przynajmniej nie do takiego stanu

ja sobie co chwile cos obiecuje :decayed:
Opublikowano

trzeba powoli się zawijać :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba powoli się zawijać :gwizdanie:

nie badz c*paa, wez drina pogadamy jak za starych czasow :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

trzeba powoli się zawijać :gwizdanie:

nie badz pipka, wez drina pogadamy jak za starych czasow :kox: :kox: :kox:

mam tylko piwo [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 23:41_________________________________________________ale niech Ci będzie jedno jebnę [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 23:41_________________________________________________no i chójjj spierdzielił :thumbdown:

Opublikowano

jestem nieplacz :wink4:

Opublikowano

nie płaczę pssssssyt ale tylko jedno i spadam :cool1:

Opublikowano

trzeba powoli się zawijać :gwizdanie:

nie badz pipka, wez drina pogadamy jak za starych czasow :kox: :kox: :kox:

:decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 23:48_________________________________________________

nie płaczę pssssssyt ale tylko jedno i spadam :cool1:

:decayed:

Opublikowano

nie płaczę pssssssyt ale tylko jedno i spadam :cool1:

to sacz powoli a nie na raz litrowy ryju
Opublikowano

ja Was nie namawiam :decayed:

Opublikowano

keżor co tam zaglądasz i nie piszesz nie lubisz nas czy KCH ? [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 23:51_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

keżor co tam zaglądasz i nie piszesz nie lubisz nas czy KCH ? [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 23:51_________________________________________________ :decayed:

kezor niechce poprostu tez pic samemu haha
Opublikowano
  • Autor

nie mam nic do powiedzenia ciekawego to nie pisze :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.