Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dziwkarze :decayed:

jade z wami :gwizdanie:

ja yhyymmmm

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten typek zawsze robi pojechane foty...ale to jest jakiś stały fotograf bo te laski zawsze mu pozują...

Opublikowano

:hi: wieczorem [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 21:05_________________________________________________pamiętacie to ?

Opublikowano

:hi:

Autko zakupione :decayed:

Stan wielkie dzięki za VIN :good: - raczej to co mówił właściciel się pokrywa z historią...

Krolu za to, że byłeś ze mną w tej trudnej chwili :kox:

Jakoś to wygląda nawet jak na furę za 15k przepraszam za 14,5k :decayed:

Wątek jakiś pewnie założę to tam komentować jak co :wink4:

No to delikatnie pyrsk :naughty:

:jerk:

Opublikowano

:hi:

Autko zakupione :decayed:

Stan wielkie dzięki za VIN :good: - raczej to co mówił właściciel się pokrywa z historią...

Krolu za to, że byłeś ze mną w tej trudnej chwili :kox:

Jakoś to wygląda nawet jak na furę za 15k przepraszam za 14,5k :decayed:

Wątek jakiś pewnie założę to tam komentować jak co :wink4:

No to delikatnie pyrsk :naughty:

:jerk:

jeszcze gleba, większe koło, gril na czarno i będzie kox :polew: :polew:

graty zakupu :) jak silnik chodzi ?

Opublikowano

:hi:

Autko zakupione :decayed:

Stan wielkie dzięki za VIN :good: - raczej to co mówił właściciel się pokrywa z historią...

Krolu za to, że byłeś ze mną w tej trudnej chwili :kox:

Jakoś to wygląda nawet jak na furę za 15k przepraszam za 14,5k :decayed:

Wątek jakiś pewnie założę to tam komentować jak co :wink4:

No to delikatnie pyrsk :naughty:

:jerk:

jeszcze gleba, większe koło, gril na czarno i będzie kox :polew: :polew:

graty zakupu :) jak silnik chodzi ?

chodzi dobrze - o szczegóły pytać Krola :embarrassed:

gleba jest, koło jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

gadaj coś kupił , jak był Krolu to pewno dizel :decayed:

Opublikowano

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:30_________________________________________________

gadaj coś kupił , jak był Krolu to pewno dizel :decayed:

dokładnie to

http://allegro.pl/golf-iv-1-9tdi-2001rok-i1857963842.html#gallery

Opublikowano
  • Autor

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:

gadaj :baseball:
Opublikowano

jest już link

Opublikowano

dasz się karnąć, w koncu taki sam silnik :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:35_________________________________________________

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:

gadaj :baseball:

nie nadrabia spamu :tongue4:

Opublikowano

Miszka gratki :> W końcu swoje cztery kółka choć nie cztery kółka na masce :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dasz się karnąć, w koncu taki sam silnik :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:35_________________________________________________

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:

gadaj :baseball:

nie nadrabia spamu :tongue4:

hehe

Stan jazdę masz :wink4:

Opublikowano

Miszka gratki :szukaj: W końcu swoje cztery kółka choć nie cztery kółka na masce :polew: :polew: :polew:

już miałem dwa razy 4 kółka i to prawie identyczne jak Twoje :wink4:

Opublikowano

dasz się karnąć, w koncu taki sam silnik :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:35_________________________________________________

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:

gadaj :baseball:

nie nadrabia spamu :tongue4:

hehe

Stan jazdę masz :wink4:

karniesz się moim, w końcu to, to samo :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.