Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli bakus odjebał fuszere??> :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli bakus odjebał fuszere??> :wallbash: :wallbash:

w moim aucie tak, pisalem o tym jakis czas temu w tym jego watku
Opublikowano

I prawie 3 kloce poszły jebać :wallbash::thumbdown: To są właśnie spece :wallbash:

Opublikowano

forumowi mechanicy :decayed:

Opublikowano

I prawie 3 kloce poszły jebać :wallbash::thumbdown: To są właśnie spece :wallbash:

nom niestety;/ jedynie co go musze pochwalic to jak mi pierwszy raz pekl wydech to do niego napisalem i powiedzial ze zwroci mi koszty naprawy wiec tu akurat spoko. ale jak na to co zrobil to fuszera jak h*j w dodatku dobrze wiecie jak dlugo to trwalo...[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 21:35_________________________________________________ogladam wlasnie tvn24 o tym awaryjnym ladowaniu, kur*a ludzie sa niewdzieczni naprawde :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kolo ma zarzuty ze nie dostal opieki psychologicznej no kurrrrrrr[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________

I prawie 3 kloce poszły jebać :wallbash::thumbdown: To są właśnie spece :wallbash:

nom niestety;/ jedynie co go musze pochwalic to jak mi pierwszy raz pekl wydech to do niego napisalem i powiedzial ze zwroci mi koszty naprawy wiec tu akurat spoko. ale jak na to co zrobil to fuszera jak h*j w dodatku dobrze wiecie jak dlugo to trwalo...

dobrze, ze mój wydech zrobił mi maniek :naughty: za kawę i cukier... teraz dospawa końcówki i idzie na emeryturę :confused4:

:wink4: cukier teraz drogi hehehe
Opublikowano
dobrze, ze mój wydech zrobił mi maniek :naughty: za kawę i cukier... teraz dospawa końcówki i idzie na emeryturę :confused4:

:wink4: cukier teraz drogi hehehe

złapałeś mnie jak napisałem posta i go usunąłem... siedzisz i cykasz f5 (odśwież) co 3 sekundy???? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________jak robiłem wydech był po 3 zł :naughty:
Opublikowano

co 2 sek :polew:

Opublikowano

trzeba doradzić na sprawach technicznych forum, żeby przy wyświetlaniu czasu powstania posta były tez wyświetlane sekundy :decayed:

Opublikowano

trzeba doradzić na sprawach technicznych forum, żeby przy wyświetlaniu czasu powstania posta były tez wyświetlane sekundy :decayed:

mozna by
Opublikowano

nara pany do jutra :hi:

Opublikowano

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:
Opublikowano

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:

dam mu jutro na spocie kilka cennych wskazówek, jak sam mówiłeś - Tobie pomogły :decayed:

Opublikowano

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:

dam mu jutro na spocie kilka cennych wskazówek, jak sam mówiłeś - Tobie pomogły :decayed:

mam ci oddac kajdanki? :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:

dam mu jutro na spocie kilka cennych wskazówek, jak sam mówiłeś - Tobie pomogły :decayed:

mam ci oddac kajdanki? :confused4:

:polew: :polew: :polew:

nie, analną antenę :decayed:

Opublikowano
:shocked: ja tego nie bralem
Opublikowano

:shocked: ja tego nie bralem

ewka chciała :gwizdanie:

Opublikowano

:shocked: ja tego nie bralem

ewka chciała :gwizdanie:

no to bez sensu :mysli: przeciez w piatek pojechala spac do basi[br]Dopisany: 01 Listopad 2011' date=' 22:36[/size']_________________________________________________Hub masz dzis urodziny? jak tak to najlepszego :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:shocked: ja tego nie bralem

ewka chciała :gwizdanie:

no to bez sensu :mysli: przeciez w piatek pojechala spac do basi[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 22:36_________________________________________________Hub masz dzis urodziny? jak tak to najlepszego :naughty: :naughty: :naughty:

Ano mam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Dzięki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

HUB - Ty stary rowerze :decayed:

najlepszego

images?q=tbn:ANd9GcR26A0M7u5XsUYwfKgClkaB5tRgJ-VHHoPHlLLLCgG8TTlS6Ih1HA

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.