Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak grochem o ścianę :wallbash::decayed:

szkoda tych szkolen hehe nie dosc ze nie nauczyles sie pisac to nawet nie poruchales :tongue4::polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak grochem o ścianę :wallbash::decayed:

szkoda tych szkolen hehe nie dosc ze nie nauczyles sie pisac to nawet nie poruchales :tongue4::polew:

powiedzieli, że będę mógł poruchać ale jeszcze nie teraz :polew:

Opublikowano

jak grochem o ścianę :wallbash::decayed:

szkoda tych szkolen hehe nie dosc ze nie nauczyles sie pisac to nawet nie poruchales :tongue4::polew:

powiedzieli, że będę mógł poruchać ale jeszcze nie teraz :polew:

Uwierzyłeś? :cool1::naughty:
Opublikowano

jak grochem o ścianę :wallbash::decayed:

szkoda tych szkolen hehe nie dosc ze nie nauczyles sie pisac to nawet nie poruchales :tongue4::polew:

powiedzieli, że będę mógł poruchać ale jeszcze nie teraz :polew:

mnie tez tym skusili jak poszedlem na kopalnie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak grochem o ścianę :wallbash::decayed:

szkoda tych szkolen hehe nie dosc ze nie nauczyles sie pisac to nawet nie poruchales :tongue4::polew:

powiedzieli, że będę mógł poruchać ale jeszcze nie teraz :polew:

mnie tez tym skusili jak poszedlem na kopalnie :polew: :polew: :polew:

i wiedząc, że pod ziemią same chopy pracują się zdecydowałeś :good::polew:

Opublikowano

jak grochem o ścianę :wallbash::decayed:

szkoda tych szkolen hehe nie dosc ze nie nauczyles sie pisac to nawet nie poruchales :tongue4::polew:

powiedzieli, że będę mógł poruchać ale jeszcze nie teraz :polew:

mnie tez tym skusili jak poszedlem na kopalnie :polew: :polew: :polew:

i wiedząc, że pod ziemią same chopy pracują się zdecydowałeś :good::polew:

nie :no: poprostu sobie to inaczej wyobrazalem :polew: myslalem ze jest tam troche wiecej kobiet :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 16:55_________________________________________________o krolu wyślij mi nr konta ;)

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 16:55_________________________________________________o krolu wyślij mi nr konta ;)

ja tez ci moge wyslac? :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 16:55_________________________________________________o krolu wyślij mi nr konta ;)

ja tez ci moge wyslac? :decayed:

no zrób mi przelew to będę miał... :kox:

Opublikowano

Seski zaraz ci wysle

Opublikowano

Seski zaraz ci wysle

to szybko bo mi pyry wykipią.... :decayed:

Opublikowano

poszło... h*jowo ze spot jest o 18.. ja bede przed 19 :gwizdanie:

Opublikowano

ja też się trochę spóźnię

Opublikowano

poszło... h*jowo ze spot jest o 18.. ja bede przed 19 :gwizdanie:

no poszło poszło ;)

dzisiaj jest spot... :blink:

no i jak tu się wyrobić...? :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

poszło... h*jowo ze spot jest o 18.. ja bede przed 19 :gwizdanie:

no poszło poszło ;)

dzisiaj jest spot... :blink:

no i jak tu się wyrobić...? :wallbash:

dla chcącego, nic trudnego :cool1:

Opublikowano
Opublikowano

Panowie nie znacie jakiegoś sklepu gdzie bym mógł dostać uszczelki do mojej pompy. ASO odpada :decayed: Inne tego typu sklepy zjeździłem typu inter cars itp :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie nie znacie jakiegoś sklepu gdzie bym mógł dostać uszczelki do mojej pompy. ASO odpada :decayed: Inne tego typu sklepy zjeździłem typu inter cars itp :gwizdanie:

Bulczas, żeby sprawdzić Ci to w ELSIE ( o ile jest Ci to jeszcze potrzebne) muszę mieć VIN jakiegoś passata z silnikiem AFN

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.