Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema, ale jestem dzisiaj zmeczony :tongue4:

:hi:

:hi: jest ktoś chętny żeby mnie zabrać na spota :gwizdanie: :gwizdanie:

kedzior :decayed:

to pospotowane :nabijasie:

:bry:

zartownisie ku*wa

Bulczas moge cie zabrac :wink4: zatankujesz za stowe(byle by starczylo w jedna strone) i atakujemy :naughty:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:polew:

a ty co masz za malo roboty?

1257768600FC2-2-24_Stanley.jpg

Opublikowano

a mnie nie będzie - robota :decayed:

każda wymówka jest dobra o ile jest skuteczna :naughty:

Opublikowano

:polew:

a ty co masz za malo roboty?

1257768600FC2-2-24_Stanley.jpg

puknij się :decayed:

0cc3851cace79698.jpg

Opublikowano

:polew:

a ty co masz za malo roboty?

1257768600FC2-2-24_Stanley.jpg

puknij się :decayed:

0cc3851cace79698.jpg

puknac to ja moge :naughty:

tumblr_lrkx1gKnow1qzm3p5o1_400.gif[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 13:52_________________________________________________

a mnie nie będzie - robota :decayed:

każda wymówka jest dobra o ile jest skuteczna :naughty:

pussy :decayed:
Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

Opublikowano

To dajcie znać na fona jak coś :wink4:

Opublikowano

Kto dziś się melduje? :cool1:

ATTN Krolu! Zabierz wszystko co masz zabrać! :naughty::hi:

ja spróbuje przyjechać podciągnąc frekwencję, zobaczymy o której skończę prace :confused4:

To dajcie znać na fona jak coś :wink4:

:good:

Opublikowano

:hi: w końcu po pracy

Jeszcze dwa dni do weekendu :naughty:

Opublikowano

Bulczas ja cie moge zabrac niewidze problemu :wink4:

KROLU WEZ MI SMYCZKE

Opublikowano

Bulczas ja cie moge zabrac niewidze problemu :wink4:

KROLU WEZ MI SMYCZKE

Ok to daj znać o której podjedziesz po mnie :wink4:
Opublikowano

Bulczas ja cie moge zabrac niewidze problemu :wink4:

KROLU WEZ MI SMYCZKE

Ok to daj znać o której podjedziesz po mnie :wink4:

za 15 za 10 cos kolo tego
Opublikowano

Bulczas ja cie moge zabrac niewidze problemu :wink4:

KROLU WEZ MI SMYCZKE

Ok to daj znać o której podjedziesz po mnie :wink4:

za 15 za 10 cos kolo tego

:good: to puść sygnał jak będziesz jechał to zejdę :good:
Opublikowano

Bulczas ja cie moge zabrac niewidze problemu :wink4:

KROLU WEZ MI SMYCZKE

Ok to daj znać o której podjedziesz po mnie :wink4:

za 15 za 10 cos kolo tego

:good: to puść sygnał jak będziesz jechał to zejdę :good:

pod blokiem bedziesz czy pod szkola?
Opublikowano

Bulczas ja cie moge zabrac niewidze problemu :wink4:

KROLU WEZ MI SMYCZKE

Ok to daj znać o której podjedziesz po mnie :wink4:

za 15 za 10 cos kolo tego

:good: to puść sygnał jak będziesz jechał to zejdę :good:

pod blokiem bedziesz czy pod szkola?

Bez różnicy jak Tobie wygodniej. Może być pod blokiem :decayed:
Opublikowano

Bez różnicy jak Tobie wygodniej. Może być pod blokiem :decayed:

ok to niech bedzie pod szkola :polew:
Opublikowano

Bez różnicy jak Tobie wygodniej. Może być pod blokiem :decayed:

ok to niech bedzie pod szkola :polew:

To niech stracę połowa drogi do katowic :polew: :polew:
Opublikowano

Bez różnicy jak Tobie wygodniej. Może być pod blokiem :decayed:

ok to niech bedzie pod szkola :polew:

To niech stracę połowa drogi do katowic :polew: :polew:

hehe no badz pod go sportem :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.