Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario, zostałeś pojechany, ale wiem, że Ciebie to nie złamie :decayed:

No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... :decayed:

:decayed:

To coooo widzimy się na spocie w wtorek i póxniej obowiązkowo w Bukowinie na zimowym.... :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

Nas nie będzie na spocie

A nad Bukowiną to się jeszcze zastanowimy :decayed:

To się nie ma co zastanawiac.... ja wiem że Twój nie bardzo przepada za imprezami gdzie leje się alkohol ale może jakos uda Ci sie go namówic.... :naughty:

:polew: :polew: :polew:

no wiesz spróbować mogę może się uda

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

s5s1.jpg:kox:

w końcu to forum moto....

:kox::good:
Opublikowano

s5s1.jpg:kox:

w końcu to forum moto....

ideal
Opublikowano

s5s1.jpg:kox:

w końcu to forum moto....

ideal

Miałem ją .... :tongue4::decayed:

:polew:

Opublikowano

s5s1.jpg:kox:

w końcu to forum moto....

ideal

Miałem ją .... :tongue4::decayed:

:polew:

pewnie kotki ci nią przywieźli :polew:

Opublikowano

s5s1.jpg:kox:

w końcu to forum moto....

ideal

Miałem ją .... :tongue4::decayed:

:polew:

pewnie kotki ci nią przywieźli :polew:

Taaakkk jest... widze łapiesz klimat....nadajemy na tych samych falach :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

Ja dziekuje mam magazynek żywców ... :naughty:

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe
Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? :decayed:
Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

nad czym tu sie zastanawiać taka propozycja :gwizdanie:

Opublikowano

Stan dawaj jakies foty z kolekcji pt. Laski ... :gwizdanie: :naughty: jest juz po 23:00

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? :decayed:

Pewnie myślał że to Jehowi po klatce chodzą

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? :decayed:

Pewnie myślał że to Jachowi po klatce chodzą

Nie co ty Kędzior jak widzi jak sie alko leje to wygląda jak osioł ze shreka... aż serce sie kraja taki ma wzrok proszący... :decayed:

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? :decayed:

Basia jeszcze nie spi :gwizdanie:

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

nad czym tu sie zastanawiać taka propozycja :gwizdanie:

ja nie taki latwy :naughty:

karly.jpg

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? :decayed:

Pewnie myślał że to Jachowi po klatce chodzą

Nie co ty Kędzior jak widzi jak sie alko leje to wygląda jak osioł ze shreka... aż serce sie kraja taki ma wzrok proszący... :decayed:

to już wiem dlaczego nie chce go do środka wpuścić :naughty:

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? :decayed:

Pewnie myślał że to Jehowi po klatce chodzą

Kotki... :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Kiepska ... kojarzy mi się z madaryna ... :thumbdown:

Opublikowano

Kędzior, nie mój gust, wolę szatynki :polew:

Opublikowano

idę zrobić drina, kto chce :gwizdanie:

yyyyyy jeszcze sie zastanawiam hehe

Dalej siedzisz na klatce? STan Cię nie wpuścił? :decayed:

Pewnie myślał że to Jehowi po klatce chodzą

Kotki... :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.